Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
[szavazás] 2013 december 14. Évzáró találkozó Tát Viktória étterem
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
Po-Béla
2013.10.31 - 13:47
Budapest - Zugló


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12
Üzenetek: 358
Már csak 3 nap!

Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak!

és E.T a spanom !
Vissza az elejére
Po-Béla
2013.10.27 - 17:21
Budapest - Zugló


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12
Üzenetek: 358

Melyik menü legyen?

a disznótoros

a hagyományos

Nincs jogosultságod a szavazásra

szavazat: 11
Az évzáró találkozó szervezésekor felvetődött, hogy eltérve az eddigi menütől idén kicsit változatosabban készüljünk.
Nem mintha bármi problémánk lett volna az eddigi minőséggel csak most lehetőség van más ételek kipróbálására.

Most a véleményetekre vagyunk kíváncsiak.

Az első lehetőség hogy marad az eddig megszokott már ismert kaja.
Húsleves, húsos vegyes-tál. 2600Ft/fő

a másik lehetőség pedig disznótoros menü választása
- húsleves csigatésztával, sült husik, töltött káposzta, sült hurka, sült kolbász, savanyúság

ez a menü min. 30 fő részvétele esetén felnőtteknek 3000 Ft/fő
nagyobb részvétel esetén arányosan csökken az ár

bármelyiket is választjátok a gyerekekre vonatkozó rész mindkét esetben egységesen az alábbiak szerint alakul:
gyermekeknek 5 éves korig ingyenes 14 éves korig pedig 500Ft/Fő lesz
Értelemszerűen, mint eddig is az italokat mindenki maga állja.
a részvétel előleg befizetéséhez kötött
a pontos részleteket a szavazás lezárása után tesszük közzé.

szavazatokat november 3. -ig várjuk


[ Módosítva 2013.10.27 - 17:26 ]

Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak!

és E.T a spanom !
Vissza az elejére
 

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System