| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| Po-Béla |
| ||||
Budapest - Zugló![]() ![]() Regisztrált tag #4 Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12Üzenetek: 358 | Már csak 3 nap! Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak! és E.T a spanom ! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Po-Béla |
| ||||
Budapest - Zugló![]() ![]() Regisztrált tag #4 Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12Üzenetek: 358 | Melyik menü legyen? a disznótoros a hagyományos
Nincs jogosultságod a szavazásra
szavazat: 11 Nem mintha bármi problémánk lett volna az eddigi minőséggel csak most lehetőség van más ételek kipróbálására. Most a véleményetekre vagyunk kíváncsiak. Az első lehetőség hogy marad az eddig megszokott már ismert kaja. Húsleves, húsos vegyes-tál. 2600Ft/fő a másik lehetőség pedig disznótoros menü választása - húsleves csigatésztával, sült husik, töltött káposzta, sült hurka, sült kolbász, savanyúság ez a menü min. 30 fő részvétele esetén felnőtteknek 3000 Ft/fő nagyobb részvétel esetén arányosan csökken az ár bármelyiket is választjátok a gyerekekre vonatkozó rész mindkét esetben egységesen az alábbiak szerint alakul: gyermekeknek 5 éves korig ingyenes 14 éves korig pedig 500Ft/Fő lesz Értelemszerűen, mint eddig is az italokat mindenki maga állja. a részvétel előleg befizetéséhez kötött a pontos részleteket a szavazás lezárása után tesszük közzé. szavazatokat november 3. -ig várjuk [ Módosítva 2013.10.27 - 17:26 ] Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak! és E.T a spanom ! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
Powered by e107 Forum System





