Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2013 december 14. Évzáró találkozó Tát Viktória étterem
Oldal:  [1] 2
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
zoliaudi
2013.12.15 - 19:59
Dévaványa

Regisztrált tag #35
Regisztrált: 2010.06.30 - 09:49
Üzenetek: 1209
.

[ Módosítva 2013.12.15 - 19:59 ]

"Hidd el én nem tehetek róla így rakott le az a nyomorult gólya"

Audi 100 C4 2.5 TDI AEL 103.KW.


Vissza az elejére
loldma
2013.12.15 - 16:52
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
Lui írta ...

Mi is megérkeztünk.
Minden remek volt.

És az is kiderült, hogy noha az A4 csomagtartója vagy másfélszer akkora mint a Coupeé, abba belefér 4 felni gumistól, az A4-be meg nem
Vissza az elejére
Lui
2013.12.14 - 21:44
Gyál

Regisztrált tag #37
Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00
Üzenetek: 387
Mi is megérkeztünk.
Minden remek volt.
Vissza az elejére
zoliaudi
2013.12.14 - 21:05
Dévaványa

Regisztrált tag #35
Regisztrált: 2010.06.30 - 09:49
Üzenetek: 1209
na srácok szerencsésen hazaértünk fél kilencre...röpke 570.km-volt az út,de ez nem is érdekes
köszi Poison-nak a finom kaját .. örültem hogy ismét megismerhettem egy pár arcot és beszélgethettünk személyesen is...


"Hidd el én nem tehetek róla így rakott le az a nyomorult gólya"

Audi 100 C4 2.5 TDI AEL 103.KW.


Vissza az elejére
Gergely2319
2013.12.13 - 21:49

Regisztrált tag #65
Regisztrált: 2010.07.02 - 14:39
Üzenetek: 441
Érezzétek magatok idén is nagyon jól és ismét nélkülem/nélkülünk Kár, hogy nem lehetünk ott, mert már hiányzik egy jó tali Veletek! Talán jövőre az egyikre sikerül elmenni, de ennek csak 5% az esélye még Szóval jó étvágyat mindenkinek!

Audi 80 B4 1.9 TDI 1Z
Vissza az elejére
matlukaudi
2013.12.13 - 21:32
Siófok

Regisztrált tag #68
Regisztrált: 2010.07.02 - 16:16
Üzenetek: 1395
A legkisebb csemete legkisebb volta miatt sajnos mi sem tudunk ott lenni idén (sem ) .
Ágoston

Ágoston -- Audi 200 LPG -- Audi 80 Quattro LPG -- Audi 100 Avant LPG --
Vissza az elejére
zoliaudi
2013.12.13 - 08:26
Dévaványa

Regisztrált tag #35
Regisztrált: 2010.06.30 - 09:49
Üzenetek: 1209
1. loldma + barátnő
2. Lackoo
3. Lui family / Lui+ Andi+ kisLui+ pocaklakó/
4. Po-Béla + család 5 vagy 6 fő
5.Anakin /+ nemtomkik!
6.Pite
7.Tommm+Kistomm
8.Bronko
9.Zs-max 2-3fő
10. B4Quattro 1 fő
11. GMero (Család kérdéses)
12.Újbácsi (eddig úgy néz ki, egyedül...)
13.Kiskopasz + Andi
14.Kristóf
15.Tamás és Tomi!
16. zoliaudi + simonka (öcsém)

"Hidd el én nem tehetek róla így rakott le az a nyomorult gólya"

Audi 100 C4 2.5 TDI AEL 103.KW.


Vissza az elejére
tomiaudi5000
2013.12.12 - 22:07

Regisztrált tag #106
Regisztrált: 2010.07.03 - 16:11
Üzenetek: 178
Lui írta ...

1. loldma + barátnő
2. Lackoo
3.
4. Lui family / Lui+ Andi+ kisLui+ pocaklakó/
5.
6. Po-Béla + család 5 vagy 6 fő
7. Anakin /+ nemtomkik!
8.Pite
9.Tommm+Kistomm
10.Bronko
11. Zs-max 2-3fő
12. B4Quattro 1 fő
13.
14. GMero (Család kérdéses)
15. Újbácsi (eddig úgy néz ki, egyedül...)
16.Kiskopasz + Andi
17. Kristóf
18.Tamás és Tomi!




Tomi Gyál
Vissza az elejére
Újbácsi
2013.12.12 - 10:48
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Na, ha már mindenkit vissza kall utasítanom...
Mégis sajáttal megyek.
Ha valakit vinni kell, az keressen nyugodtsn mást.


Csak vicceltem.
Meg úgysem vesz fel senki senkit...


...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Po-Béla
2013.12.12 - 07:37
Budapest - Zugló


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12
Üzenetek: 358
Újbácsi írta ...


Anya elvette a slusszkulcsot...


Akkor valamit rosszul csinálsz

Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak!

és E.T a spanom !
Vissza az elejére
Újbácsi
2013.12.11 - 21:15
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Újbácsi írta ...

Na, igényem volna fuvarra.
Valaki, aki alulról támad, el tudna vinni?
Anya elvette a slusszkulcsot...


Kopi? Beférek? vinnem kell két felnit is...

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Újbácsi
2013.12.11 - 21:14
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Na, igényem volna fuvarra.
Valaki, aki alulról támad, el tudna vinni?
Anya elvette a slusszkulcsot...

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
lipy
2013.12.11 - 20:21
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
poison írta ...

Kiskopasz írta ...

Poison szép kártyát vagy bankkártyát elfogadtok?? Vagy készüljünk vastag pénztárcával


szépkártyát elfogadjuk igen autómata pedig 50m-e van.
De természetesen a vastag pénztárcát is elfogadjuk

Asszony mosogat, téged meg elkisérünk 4-5-en az automatához, hogy a 100.000Ft-s számlát rendezni tudjad.
Vissza az elejére
poison
2013.12.10 - 22:40
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Kiskopasz írta ...

Poison szép kártyát vagy bankkártyát elfogadtok?? Vagy készüljünk vastag pénztárcával


szépkártyát elfogadjuk igen autómata pedig 50m-e van.
De természetesen a vastag pénztárcát is elfogadjuk

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Kiskopasz
2013.12.10 - 17:06
Dunaújváros

Regisztrált tag #1440
Regisztrált: 2012.02.16 - 07:34
Üzenetek: 142
Poison szép kártyát vagy bankkártyát elfogadtok?? Vagy készüljünk vastag pénztárcával
Vissza az elejére
Lui
2013.12.09 - 21:11
Gyál

Regisztrált tag #37
Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00
Üzenetek: 387
1. loldma + barátnő
2. Lackoo
3.
4. Lui family / Lui+ Andi+ kisLui+ pocaklakó/
5.
6. Po-Béla + család 5 vagy 6 fő
7. Anakin /+ nemtomkik!
8.Pite
9.Tommm+Kistomm
10.Bronko
11. Zs-max 2-3fő
12. B4Quattro 1 fő
13.
14. GMero (Család kérdéses)
15. Újbácsi (eddig úgy néz ki, egyedül...)
16.Kiskopasz + Andi
17. Kristóf
Vissza az elejére
occi
2013.12.07 - 17:22
Ráckeresztúr

Regisztrált tag #1537
Regisztrált: 2012.03.29 - 18:07
Üzenetek: 138

Sajnos mi is kihagyjuk, egyéb elfoglaltság miatt nem tudok ott lenni ( Jó szórakozást kívánunk a résztvevőknek!

1. loldma + barátnő
2. Lackoo
3.
4. Lui family / Lui+ Andi+ kisLui+ pocaklakó/
5. Feri +Eszti
6. Po-Béla + család 5 vagy 6 fő
7. Anakin /+ nemtomkik!
8.Pite
9.Tommm+Kistomm
10.Bronko
11. Zs-max 2-3fő
12. B4Quattro 1 fő
13.
14. GMero (Család kérdéses)
15. Újbácsi (eddig úgy néz ki, egyedül...)
16.Kiskopasz + Andi
17. Kristóf

Vissza az elejére
pronyo
2013.12.06 - 13:14
Érd

Regisztrált tag #1994
Regisztrált: 2012.11.28 - 18:59
Üzenetek: 78
Sziasztok!

Sajnos a hajtókarcsapágy megakadályozza, hogy ott legyünk a találkozón, így lemondom a 3 főt és a fehér kotrót
Akik mennek azoknak jó kajálást és kellemes időtöltést!
A négy karika legyen Veletek!

Audi power!

1. loldma + barátnő
2. Lackoo
3.
4. Lui family / Lui+ Andi+ kisLui+ pocaklakó/
5. Feri +Eszti
6. Po-Béla + család 5 vagy 6 fő
7. Anakin /+ nemtomkik!
8.Pite
9.Tommm+Kistomm
10.Bronko
11. Zs-max 2-3fő
12. B4Quattro 1 fő
13. Occi+1fő+ 2*fél fő (ha beférünk)
14. GMero (Család kérdéses)
15. Újbácsi (eddig úgy néz ki, egyedül...)
16.Kiskopasz + Andi
17. Kristóf

[ Módosítva 2013.12.06 - 13:20 ]

90 7A 2.3 20V Quattro
Vissza az elejére
Kristof
2013.12.05 - 22:25
Budapest

Regisztrált tag #261
Regisztrált: 2010.08.02 - 13:02
Üzenetek: 358

1. loldma + barátnő
2. Lackoo
3.
4. Lui family / Lui+ Andi+ kisLui+ pocaklakó/
5. Feri +Eszti
6. Po-Béla + család 5 vagy 6 fő
7. Anakin /+ nemtomkik!
8.Pite
9.Tommm+Kistomm
10.Bronko
11. Zs-max 2-3fő
12. B4Quattro 1 fő
13. Occi+1fő+ 2*fél fő (ha beférünk)
14. GMero (Család kérdéses)
15. Újbácsi (eddig úgy néz ki, egyedül...)
16.Kiskopasz + Andi
17. pronyo + 2 fő
18. Kristóf

Audi Coupe quattro NG 2.3 10v
Vissza az elejére
Po-Béla
2013.11.06 - 09:54
Budapest - Zugló


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12
Üzenetek: 358
2013 december 14. én tartjuk az évzáró találkozónkat.

Helyszín Tát Viktória étterem.

Menü: A megszokott jól bevált Húsleves, húsos vegyes-tál. 2600Ft/fő
gyermekeknek 5 éves korig ingyenes 14 éves korig pedig 500Ft/Fő lesz
Értelemszerűen, mint eddig is az italokat mindenki maga állja.
külön kívánságokkal Poison-t keressétek.

Az étterem befogadó képessége 73 Fő

Gyülekező Solymári Auchan parkolóban 09.00 tól indulás Tátra 10.30 kor.


LINK

a Tagokat a klub 600Ft értékű ebédjeggyel várja.


Induljon a lista!


Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak!

és E.T a spanom !
Vissza az elejére
Oldal:  [1] 2  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System