| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: [1] 2 | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| zoliaudi |
| ||||
Dévaványa![]() ![]() Regisztrált tag #35 Regisztrált: 2010.06.30 - 09:49Üzenetek: 1209 | . [ Módosítva 2013.12.15 - 19:59 ] "Hidd el én nem tehetek róla így rakott le az a nyomorult gólya" Audi 100 C4 2.5 TDI AEL 103.KW. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | Lui írta ... Mi is megérkeztünk. Minden remek volt. És az is kiderült, hogy noha az A4 csomagtartója vagy másfélszer akkora mint a Coupeé, abba belefér 4 felni gumistól, az A4-be meg nem | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Lui |
| ||||
Gyál![]() Regisztrált tag #37 Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00Üzenetek: 387 | Mi is megérkeztünk. Minden remek volt. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| zoliaudi |
| ||||
Dévaványa![]() ![]() Regisztrált tag #35 Regisztrált: 2010.06.30 - 09:49Üzenetek: 1209 | na srácok szerencsésen hazaértünk fél kilencre...röpke 570.km-volt az út,de ez nem is érdekes köszi Poison-nak a finom kaját .. örültem hogy ismét megismerhettem egy pár arcot és beszélgethettünk személyesen is... "Hidd el én nem tehetek róla így rakott le az a nyomorult gólya" Audi 100 C4 2.5 TDI AEL 103.KW. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Gergely2319 |
| ||||
![]() Regisztrált tag #65 Regisztrált: 2010.07.02 - 14:39Üzenetek: 441 | Érezzétek magatok idén is nagyon jól és ismét nélkülem/nélkülünk Kár, hogy nem lehetünk ott, mert már hiányzik egy jó tali Veletek! Talán jövőre az egyikre sikerül elmenni, de ennek csak 5% az esélye még Szóval jó étvágyat mindenkinek! Audi 80 B4 1.9 TDI 1Z | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| matlukaudi |
| ||||
Siófok![]() Regisztrált tag #68 Regisztrált: 2010.07.02 - 16:16Üzenetek: 1395 | A legkisebb csemete legkisebb volta miatt sajnos mi sem tudunk ott lenni idén (sem ) .Ágoston Ágoston -- Audi 200 LPG -- Audi 80 Quattro LPG -- Audi 100 Avant LPG -- | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| zoliaudi |
| ||||
Dévaványa![]() ![]() Regisztrált tag #35 Regisztrált: 2010.06.30 - 09:49Üzenetek: 1209 | 1. loldma + barátnő 2. Lackoo 3. Lui family / Lui+ Andi+ kisLui+ pocaklakó/ 4. Po-Béla + család 5 vagy 6 fő 5.Anakin /+ nemtomkik! 6.Pite 7.Tommm+Kistomm 8.Bronko 9.Zs-max 2-3fő 10. B4Quattro 1 fő 11. GMero (Család kérdéses) 12.Újbácsi (eddig úgy néz ki, egyedül...) 13.Kiskopasz + Andi 14.Kristóf 15.Tamás és Tomi! 16. zoliaudi + simonka (öcsém) "Hidd el én nem tehetek róla így rakott le az a nyomorult gólya" Audi 100 C4 2.5 TDI AEL 103.KW. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| tomiaudi5000 |
| ||||
![]() Regisztrált tag #106 Regisztrált: 2010.07.03 - 16:11Üzenetek: 178 | Lui írta ... 1. loldma + barátnő 2. Lackoo 3. 4. Lui family / Lui+ Andi+ kisLui+ pocaklakó/ 5. 6. Po-Béla + család 5 vagy 6 fő 7. Anakin /+ nemtomkik! 8.Pite 9.Tommm+Kistomm 10.Bronko 11. Zs-max 2-3fő 12. B4Quattro 1 fő 13. 14. GMero (Család kérdéses) 15. Újbácsi (eddig úgy néz ki, egyedül...) 16.Kiskopasz + Andi 17. Kristóf 18.Tamás és Tomi! Tomi Gyál | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Na, ha már mindenkit vissza kall utasítanom... Mégis sajáttal megyek. Ha valakit vinni kell, az keressen nyugodtsn mást. Csak vicceltem. Meg úgysem vesz fel senki senkit... ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Po-Béla |
| ||||
Budapest - Zugló![]() ![]() Regisztrált tag #4 Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12Üzenetek: 358 | Újbácsi írta ... Anya elvette a slusszkulcsot... Akkor valamit rosszul csinálsz Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak! és E.T a spanom ! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Újbácsi írta ... Na, igényem volna fuvarra. Valaki, aki alulról támad, el tudna vinni? Anya elvette a slusszkulcsot... Kopi? Beférek? vinnem kell két felnit is... ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Na, igényem volna fuvarra. Valaki, aki alulról támad, el tudna vinni? Anya elvette a slusszkulcsot... ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | poison írta ... Kiskopasz írta ... Poison szép kártyát vagy bankkártyát elfogadtok?? Vagy készüljünk vastag pénztárcával szépkártyát elfogadjuk igen autómata pedig 50m-e van. De természetesen a vastag pénztárcát is elfogadjuk Asszony mosogat, téged meg elkisérünk 4-5-en az automatához, hogy a 100.000Ft-s számlát rendezni tudjad. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Kiskopasz írta ... Poison szép kártyát vagy bankkártyát elfogadtok?? Vagy készüljünk vastag pénztárcával szépkártyát elfogadjuk igen autómata pedig 50m-e van. De természetesen a vastag pénztárcát is elfogadjuk coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Kiskopasz |
| ||||
Dunaújváros![]() Regisztrált tag #1440 Regisztrált: 2012.02.16 - 07:34Üzenetek: 142 | Poison szép kártyát vagy bankkártyát elfogadtok?? Vagy készüljünk vastag pénztárcával | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Lui |
| ||||
Gyál![]() Regisztrált tag #37 Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00Üzenetek: 387 | 1. loldma + barátnő 2. Lackoo 3. 4. Lui family / Lui+ Andi+ kisLui+ pocaklakó/ 5. 6. Po-Béla + család 5 vagy 6 fő 7. Anakin /+ nemtomkik! 8.Pite 9.Tommm+Kistomm 10.Bronko 11. Zs-max 2-3fő 12. B4Quattro 1 fő 13. 14. GMero (Család kérdéses) 15. Újbácsi (eddig úgy néz ki, egyedül...) 16.Kiskopasz + Andi 17. Kristóf | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| occi |
| ||||
Ráckeresztúr![]() Regisztrált tag #1537 Regisztrált: 2012.03.29 - 18:07Üzenetek: 138 | Sajnos mi is kihagyjuk, egyéb elfoglaltság miatt nem tudok ott lenni ( Jó szórakozást kívánunk a résztvevőknek!1. loldma + barátnő 2. Lackoo 3. 4. Lui family / Lui+ Andi+ kisLui+ pocaklakó/ 5. Feri +Eszti 6. Po-Béla + család 5 vagy 6 fő 7. Anakin /+ nemtomkik! 8.Pite 9.Tommm+Kistomm 10.Bronko 11. Zs-max 2-3fő 12. B4Quattro 1 fő 13. 14. GMero (Család kérdéses) 15. Újbácsi (eddig úgy néz ki, egyedül...) 16.Kiskopasz + Andi 17. Kristóf | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| pronyo |
| ||||
Érd![]() Regisztrált tag #1994 Regisztrált: 2012.11.28 - 18:59Üzenetek: 78 | Sziasztok! Sajnos a hajtókarcsapágy megakadályozza, hogy ott legyünk a találkozón, így lemondom a 3 főt és a fehér kotrót Akik mennek azoknak jó kajálást és kellemes időtöltést! A négy karika legyen Veletek! Audi power! 1. loldma + barátnő 2. Lackoo 3. 4. Lui family / Lui+ Andi+ kisLui+ pocaklakó/ 5. Feri +Eszti 6. Po-Béla + család 5 vagy 6 fő 7. Anakin /+ nemtomkik! 8.Pite 9.Tommm+Kistomm 10.Bronko 11. Zs-max 2-3fő 12. B4Quattro 1 fő 13. Occi+1fő+ 2*fél fő (ha beférünk) 14. GMero (Család kérdéses) 15. Újbácsi (eddig úgy néz ki, egyedül...) 16.Kiskopasz + Andi 17. Kristóf [ Módosítva 2013.12.06 - 13:20 ] 90 7A 2.3 20V Quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Kristof |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #261 Regisztrált: 2010.08.02 - 13:02Üzenetek: 358 | 1. loldma + barátnő 2. Lackoo 3. 4. Lui family / Lui+ Andi+ kisLui+ pocaklakó/ 5. Feri +Eszti 6. Po-Béla + család 5 vagy 6 fő 7. Anakin /+ nemtomkik! 8.Pite 9.Tommm+Kistomm 10.Bronko 11. Zs-max 2-3fő 12. B4Quattro 1 fő 13. Occi+1fő+ 2*fél fő (ha beférünk) 14. GMero (Család kérdéses) 15. Újbácsi (eddig úgy néz ki, egyedül...) 16.Kiskopasz + Andi 17. pronyo + 2 fő 18. Kristóf Audi Coupe quattro NG 2.3 10v | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Po-Béla |
| ||||
Budapest - Zugló![]() ![]() Regisztrált tag #4 Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12Üzenetek: 358 | 2013 december 14. én tartjuk az évzáró találkozónkat. Helyszín Tát Viktória étterem. Menü: A megszokott jól bevált Húsleves, húsos vegyes-tál. 2600Ft/fő gyermekeknek 5 éves korig ingyenes 14 éves korig pedig 500Ft/Fő lesz Értelemszerűen, mint eddig is az italokat mindenki maga állja. külön kívánságokkal Poison-t keressétek. Az étterem befogadó képessége 73 Fő Gyülekező Solymári Auchan parkolóban 09.00 tól indulás Tátra 10.30 kor. LINK a Tagokat a klub 600Ft értékű ebédjeggyel várja. Induljon a lista! Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak! és E.T a spanom ! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: [1] 2 | |
Powered by e107 Forum System



103.KW.
Kár, hogy nem lehetünk ott, mert már hiányzik egy jó tali Veletek! Talán jövőre az egyikre sikerül elmenni, de ennek csak 5% az esélye még 





( Jó szórakozást kívánunk a résztvevőknek!



