Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2013 december 14. Évzáró találkozó Tát Viktória étterem
Oldal:  1 [2]
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
loldma
2013.12.05 - 18:41
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
Kristof írta ...

Sziasztok!
Idén is úgy néz ki autó nélkül leszek a találkozó idején, viszont idén se hagynám ki! Ha akad itt olyan nagylelkű kolléga aki Budapest felől indul és akad nála egy felesleges hely, akkor szívesen társulnék, persze az üzemanyag költségbe beszállnék!

!
Vissza az elejére
Kristof
2013.12.05 - 09:36
Budapest

Regisztrált tag #261
Regisztrált: 2010.08.02 - 13:02
Üzenetek: 358
Sziasztok!
Idén is úgy néz ki autó nélkül leszek a találkozó idején, viszont idén se hagynám ki! Ha akad itt olyan nagylelkű kolléga aki Budapest felől indul és akad nála egy felesleges hely, akkor szívesen társulnék, persze az üzemanyag költségbe beszállnék!

Audi Coupe quattro NG 2.3 10v
Vissza az elejére
Csabbee
2013.12.01 - 20:07
Pusztaszabolcs

Regisztrált tag #211
Regisztrált: 2010.07.17 - 12:40
Üzenetek: 714
1. loldma + barátnő
2. Lackoo
3.
4. Lui family / Lui+ Andi+ kisLui+ pocaklakó/
5. Feri +Eszti
6. Po-Béla + család 5 vagy 6 fő
7. Anakin /+ nemtomkik!
8.Pite
9.Tommm+Kistomm
10.Bronko
11. Zs-max 2-3fő
12. B4Quattro 1 fő
13. Occi+1fő+ 2*fél fő (ha beférünk)
14. GMero (Család kérdéses)
15. Újbácsi (eddig úgy néz ki, egyedül...)
16.Kiskopasz + Andi
17. pronyo + 2 fő


Eddig úgy néz ki, kiesik nekem ez a szombat.

A4 Avant Quattro 1.9 PDTDI
Vissza az elejére
pronyo
2013.11.30 - 08:55
Érd

Regisztrált tag #1994
Regisztrált: 2012.11.28 - 18:59
Üzenetek: 78
1. loldma + barátnő
2. Lackoo
3. Csabb + Viki
4. Lui family / Lui+ Andi+ kisLui+ pocaklakó/
5. Feri +Eszti
6. Po-Béla + család 5 vagy 6 fő
7. Anakin /+ nemtomkik!
8.Pite
9.Tommm+Kistomm
10.Bronko
11. Zs-max 2-3fő
12. B4Quattro 1 fő
13. Occi+1fő+ 2*fél fő (ha beférünk)
14. GMero (Család kérdéses)
15. Újbácsi (eddig úgy néz ki, egyedül...)
16.Kiskopasz + Andi
17. pronyo + 2 fő

90 7A 2.3 20V Quattro
Vissza az elejére
Kiskopasz
2013.11.30 - 06:00
Dunaújváros

Regisztrált tag #1440
Regisztrált: 2012.02.16 - 07:34
Üzenetek: 142

1. loldma + barátnő
2. Lackoo
3. Csabb + Viki
4. Lui family / Lui+ Andi+ kisLui+ pocaklakó/
5. Feri +Eszti
6. Po-Béla + család 5 vagy 6 fő
7. Anakin /+ nemtomkik!
8.Pite
9.Tommm+Kistomm
10.Bronko
11. Zs-max 2-3fő
12. B4Quattro 1 fő
13. Occi+1fő+ 2*fél fő (ha beférünk)
14. GMero (Család kérdéses)
15. Újbácsi (eddig úgy néz ki, egyedül...)
16.Kiskopasz + Andi

Vissza az elejére
Újbácsi
2013.11.24 - 19:18
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
gmero írta ...

1. loldma + barátnő
2. Lackoo
3. Csabb + Viki
4. Lui family / Lui+ Andi+ kisLui+ pocaklakó/
5. Feri +Eszti
6. Po-Béla + család 5 vagy 6 fő
7. Anakin /+ nemtomkik!
8.Pite
9.Tommm+Kistomm
10.Bronko
11. Zs-max 2-3fő
12. B4Quattro 1 fő
13. Occi+1fő+ 2*fél fő (ha beférünk)
14. GMero (Család kérdéses)
15. Újbácsi (eddig úgy néz ki, egyedül...)



...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
gmero
2013.11.21 - 08:51

Regisztrált tag #33
Regisztrált: 2010.06.30 - 08:56
Üzenetek: 13
1. loldma + barátnő
2. Lackoo
3. Csabb + Viki
4. Lui family / Lui+ Andi+ kisLui+ pocaklakó/
5. Feri +Eszti
6. Po-Béla + család 5 vagy 6 fő
7. Anakin /+ nemtomkik!
8.Pite
9.Tommm+Kistomm
10.Bronko
11. Zs-max 2-3fő
12. B4Quattro 1 fő
13. Occi+1fő+ 2*fél fő (ha beférünk)
14. GMero (Család kérdéses)

Gmero; Audi 90 Q; Audi RS4; Audi A4 3.0 TDI Q
Vissza az elejére
occi
2013.11.20 - 12:19
Ráckeresztúr

Regisztrált tag #1537
Regisztrált: 2012.03.29 - 18:07
Üzenetek: 138
b4quattro írta ...

zsmax írta ...

1. loldma + barátnő
2. Lackoo
3. Csabb + Viki
4. Lui family / Lui+ Andi+ kisLui+ pocaklakó/
5. Feri +Eszti
6. Po-Béla + család 5 vagy 6 fő
7. Anakin /+ nemtomkik!
8.Pite
9.Tommm+Kistomm
10.Bronko
11. Zs-max 2-3fő
12. B4Quattro 1 fő
13. Occi+1fő+ 2*fél fő (ha beférünk)




Vissza az elejére
b4quattro
2013.11.18 - 18:53

Regisztrált tag #137
Regisztrált: 2010.07.04 - 20:52
Üzenetek: 61
zsmax írta ...

1. loldma + barátnő
2. Lackoo
3. Csabb + Viki
4. Lui family / Lui+ Andi+ kisLui+ pocaklakó/
5. Feri +Eszti
6. Po-Béla + család 5 vagy 6 fő
7. Anakin /+ nemtomkik!
8.Pite
9.Tommm+Kistomm
10.Bronko
11. Zs-max 2-3fő
12. B4Quattro 1 fő


Vissza az elejére
zsmax
2013.11.17 - 19:04

Regisztrált tag #98
Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53
Üzenetek: 308
1. loldma + barátnő
2. Lackoo
3. Csabb + Viki
4. Lui family / Lui+ Andi+ kisLui+ pocaklakó/
5. Feri +Eszti
6. Po-Béla + család 5 vagy 6 fő
7. Anakin /+ nemtomkik!
8.Pite
9.Tommm+Kistomm
10.Bronko
11. Zs-max 2-3fő


zs-max
Vissza az elejére
Bronko
2013.11.17 - 09:28
Polgárdi

Regisztrált tag #393
Regisztrált: 2010.09.28 - 16:08
Üzenetek: 226
poison írta ...

1. loldma + barátnő
2. Lackoo
3. Csabb + Viki
4. Lui family / Lui+ Andi+ kisLui+ pocaklakó/
5. Feri +Eszti
6. Po-Béla + család 5 vagy 6 fő
7. Anakin /+ nemtomkik!
8.Pite
9.Tommm+Kistomm
10.Bronko

Vissza az elejére
poison
2013.11.14 - 22:15
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
1. loldma + barátnő
2. Lackoo
3. Csabb + Viki
4. Lui family / Lui+ Andi+ kisLui+ pocaklakó/
5. Feri +Eszti
6. Po-Béla + család 5 vagy 6 fő
7. Anakin /+ nemtomkik!
8.Pite
9.Tommm+Kistomm

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
anakin2.2
2013.11.12 - 16:56

Regisztrált tag #111
Regisztrált: 2010.07.03 - 17:01
Üzenetek: 89
Po-Béla írta ...


1. loldma + barátnő
2. Lackoo
3. Csabb + Viki
4. Lui family / Lui+ Andi+ kisLui+ pocaklakó/
5. Feri +Eszti
6. Po-Béla + család 5 vagy 6 fő
7. Anakin /+ nemtomkik!!/




[ Módosítva 2013.11.12 - 16:58 ]

100 1986 2.2 , 1982 2.2 gt coupe
80 1983 1.6td , 1983 2.2 gt coupe
80 1989 1.6td, 80 1981 1.9 gt coupe
a8 1996 4.2 v8 Q OOOO 4ever & patrol rulez!
Vissza az elejére
anakin2.2
2013.11.12 - 16:55

Regisztrált tag #111
Regisztrált: 2010.07.03 - 17:01
Üzenetek: 89
ma szavaztam ....akkor érvényes??

100 1986 2.2 , 1982 2.2 gt coupe
80 1983 1.6td , 1983 2.2 gt coupe
80 1989 1.6td, 80 1981 1.9 gt coupe
a8 1996 4.2 v8 Q OOOO 4ever & patrol rulez!
Vissza az elejére
Po-Béla
2013.11.11 - 11:12
Budapest - Zugló


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12
Üzenetek: 358

1. loldma + barátnő
2. Lackoo
3. Csabb + Viki
4. Lui family / Lui+ Andi+ kisLui+ pocaklakó/
5. Feri +Eszti
6. Po-Béla + család 5 vagy 6 fő


Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak!

és E.T a spanom !
Vissza az elejére
Lui
2013.11.09 - 18:33
Gyál

Regisztrált tag #37
Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00
Üzenetek: 387
1. loldma + barátnő
2. Lackoo
3. Csabb + Viki
4. Lui family / Lui+ Andi+ kisLui+ pocaklakó/
5. Feri +Eszti
Vissza az elejére
poison
2013.11.06 - 17:39
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
nincs előleg

De annyi kérésem lenne tavaly történtek miadt hogy aki nemtud eljönni az SZOLJONIDŐBE,ÉS NE 1 NAPPAL ELÖTTE!
Köszi a megértéseteket!

poison

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
loldma
2013.11.06 - 12:29
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
1. loldma + barátnő
2. Lackoo
3. Csabb + Viki
Előleget kell fizetni? Hova, mennyit?

[ Módosítva 2013.11.06 - 12:48 ]
Vissza az elejére
Oldal:  1 [2]  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System