| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: 1 [2] | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | Kristof írta ... Sziasztok! Idén is úgy néz ki autó nélkül leszek a találkozó idején, viszont idén se hagynám ki! Ha akad itt olyan nagylelkű kolléga aki Budapest felől indul és akad nála egy felesleges hely, akkor szívesen társulnék, persze az üzemanyag költségbe beszállnék! ! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Kristof |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #261 Regisztrált: 2010.08.02 - 13:02Üzenetek: 358 | Sziasztok! Idén is úgy néz ki autó nélkül leszek a találkozó idején, viszont idén se hagynám ki! Ha akad itt olyan nagylelkű kolléga aki Budapest felől indul és akad nála egy felesleges hely, akkor szívesen társulnék, persze az üzemanyag költségbe beszállnék! Audi Coupe quattro NG 2.3 10v | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Csabbee |
| ||||
Pusztaszabolcs![]() Regisztrált tag #211 Regisztrált: 2010.07.17 - 12:40Üzenetek: 714 | 1. loldma + barátnő 2. Lackoo 3. 4. Lui family / Lui+ Andi+ kisLui+ pocaklakó/ 5. Feri +Eszti 6. Po-Béla + család 5 vagy 6 fő 7. Anakin /+ nemtomkik! 8.Pite 9.Tommm+Kistomm 10.Bronko 11. Zs-max 2-3fő 12. B4Quattro 1 fő 13. Occi+1fő+ 2*fél fő (ha beférünk) 14. GMero (Család kérdéses) 15. Újbácsi (eddig úgy néz ki, egyedül...) 16.Kiskopasz + Andi 17. pronyo + 2 fő Eddig úgy néz ki, kiesik nekem ez a szombat. A4 Avant Quattro 1.9 PDTDI | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| pronyo |
| ||||
Érd![]() Regisztrált tag #1994 Regisztrált: 2012.11.28 - 18:59Üzenetek: 78 | 1. loldma + barátnő 2. Lackoo 3. Csabb + Viki 4. Lui family / Lui+ Andi+ kisLui+ pocaklakó/ 5. Feri +Eszti 6. Po-Béla + család 5 vagy 6 fő 7. Anakin /+ nemtomkik! 8.Pite 9.Tommm+Kistomm 10.Bronko 11. Zs-max 2-3fő 12. B4Quattro 1 fő 13. Occi+1fő+ 2*fél fő (ha beférünk) 14. GMero (Család kérdéses) 15. Újbácsi (eddig úgy néz ki, egyedül...) 16.Kiskopasz + Andi 17. pronyo + 2 fő 90 7A 2.3 20V Quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Kiskopasz |
| ||||
Dunaújváros![]() Regisztrált tag #1440 Regisztrált: 2012.02.16 - 07:34Üzenetek: 142 | 1. loldma + barátnő 2. Lackoo 3. Csabb + Viki 4. Lui family / Lui+ Andi+ kisLui+ pocaklakó/ 5. Feri +Eszti 6. Po-Béla + család 5 vagy 6 fő 7. Anakin /+ nemtomkik! 8.Pite 9.Tommm+Kistomm 10.Bronko 11. Zs-max 2-3fő 12. B4Quattro 1 fő 13. Occi+1fő+ 2*fél fő (ha beférünk) 14. GMero (Család kérdéses) 15. Újbácsi (eddig úgy néz ki, egyedül...) 16.Kiskopasz + Andi | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | gmero írta ... 1. loldma + barátnő 2. Lackoo 3. Csabb + Viki 4. Lui family / Lui+ Andi+ kisLui+ pocaklakó/ 5. Feri +Eszti 6. Po-Béla + család 5 vagy 6 fő 7. Anakin /+ nemtomkik! 8.Pite 9.Tommm+Kistomm 10.Bronko 11. Zs-max 2-3fő 12. B4Quattro 1 fő 13. Occi+1fő+ 2*fél fő (ha beférünk) 14. GMero (Család kérdéses) 15. Újbácsi (eddig úgy néz ki, egyedül...) ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| gmero |
| ||||
![]() Regisztrált tag #33 Regisztrált: 2010.06.30 - 08:56Üzenetek: 13 | 1. loldma + barátnő 2. Lackoo 3. Csabb + Viki 4. Lui family / Lui+ Andi+ kisLui+ pocaklakó/ 5. Feri +Eszti 6. Po-Béla + család 5 vagy 6 fő 7. Anakin /+ nemtomkik! 8.Pite 9.Tommm+Kistomm 10.Bronko 11. Zs-max 2-3fő 12. B4Quattro 1 fő 13. Occi+1fő+ 2*fél fő (ha beférünk) 14. GMero (Család kérdéses) Gmero; Audi 90 Q; Audi RS4; Audi A4 3.0 TDI Q | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| occi |
| ||||
Ráckeresztúr![]() Regisztrált tag #1537 Regisztrált: 2012.03.29 - 18:07Üzenetek: 138 | b4quattro írta ... zsmax írta ... 1. loldma + barátnő 2. Lackoo 3. Csabb + Viki 4. Lui family / Lui+ Andi+ kisLui+ pocaklakó/ 5. Feri +Eszti 6. Po-Béla + család 5 vagy 6 fő 7. Anakin /+ nemtomkik! 8.Pite 9.Tommm+Kistomm 10.Bronko 11. Zs-max 2-3fő 12. B4Quattro 1 fő 13. Occi+1fő+ 2*fél fő (ha beférünk) | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| b4quattro |
| ||||
![]() ![]() Regisztrált tag #137 Regisztrált: 2010.07.04 - 20:52Üzenetek: 61 | zsmax írta ... 1. loldma + barátnő 2. Lackoo 3. Csabb + Viki 4. Lui family / Lui+ Andi+ kisLui+ pocaklakó/ 5. Feri +Eszti 6. Po-Béla + család 5 vagy 6 fő 7. Anakin /+ nemtomkik! 8.Pite 9.Tommm+Kistomm 10.Bronko 11. Zs-max 2-3fő 12. B4Quattro 1 fő | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| zsmax |
| ||||
![]() ![]() Regisztrált tag #98 Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53Üzenetek: 308 | 1. loldma + barátnő 2. Lackoo 3. Csabb + Viki 4. Lui family / Lui+ Andi+ kisLui+ pocaklakó/ 5. Feri +Eszti 6. Po-Béla + család 5 vagy 6 fő 7. Anakin /+ nemtomkik! 8.Pite 9.Tommm+Kistomm 10.Bronko 11. Zs-max 2-3fő zs-max | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Bronko |
| ||||
Polgárdi![]() Regisztrált tag #393 Regisztrált: 2010.09.28 - 16:08Üzenetek: 226 | poison írta ... 1. loldma + barátnő 2. Lackoo 3. Csabb + Viki 4. Lui family / Lui+ Andi+ kisLui+ pocaklakó/ 5. Feri +Eszti 6. Po-Béla + család 5 vagy 6 fő 7. Anakin /+ nemtomkik! 8.Pite 9.Tommm+Kistomm 10.Bronko | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | 1. loldma + barátnő 2. Lackoo 3. Csabb + Viki 4. Lui family / Lui+ Andi+ kisLui+ pocaklakó/ 5. Feri +Eszti 6. Po-Béla + család 5 vagy 6 fő 7. Anakin /+ nemtomkik! 8.Pite 9.Tommm+Kistomm coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| anakin2.2 |
| ||||
![]() Regisztrált tag #111 Regisztrált: 2010.07.03 - 17:01Üzenetek: 89 | Po-Béla írta ... 1. loldma + barátnő 2. Lackoo 3. Csabb + Viki 4. Lui family / Lui+ Andi+ kisLui+ pocaklakó/ 5. Feri +Eszti 6. Po-Béla + család 5 vagy 6 fő 7. Anakin /+ nemtomkik!!/ [ Módosítva 2013.11.12 - 16:58 ] 100 1986 2.2 , 1982 2.2 gt coupe 80 1983 1.6td , 1983 2.2 gt coupe 80 1989 1.6td, 80 1981 1.9 gt coupe a8 1996 4.2 v8 Q OOOO 4ever & patrol rulez! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| anakin2.2 |
| ||||
![]() Regisztrált tag #111 Regisztrált: 2010.07.03 - 17:01Üzenetek: 89 | ma szavaztam ....akkor érvényes?? 100 1986 2.2 , 1982 2.2 gt coupe 80 1983 1.6td , 1983 2.2 gt coupe 80 1989 1.6td, 80 1981 1.9 gt coupe a8 1996 4.2 v8 Q OOOO 4ever & patrol rulez! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Po-Béla |
| ||||
Budapest - Zugló![]() ![]() Regisztrált tag #4 Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12Üzenetek: 358 | 1. loldma + barátnő 2. Lackoo 3. Csabb + Viki 4. Lui family / Lui+ Andi+ kisLui+ pocaklakó/ 5. Feri +Eszti 6. Po-Béla + család 5 vagy 6 fő Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak! és E.T a spanom ! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Lui |
| ||||
Gyál![]() Regisztrált tag #37 Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00Üzenetek: 387 | 1. loldma + barátnő 2. Lackoo 3. Csabb + Viki 4. Lui family / Lui+ Andi+ kisLui+ pocaklakó/ 5. Feri +Eszti | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | nincs előleg De annyi kérésem lenne tavaly történtek miadt hogy aki nemtud eljönni az SZOLJONIDŐBE,ÉS NE 1 NAPPAL ELÖTTE! Köszi a megértéseteket! poison coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | 1. loldma + barátnő 2. Lackoo 3. Csabb + Viki Előleget kell fizetni? Hova, mennyit? [ Módosítva 2013.11.06 - 12:48 ] | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: 1 [2] | |
Powered by e107 Forum System


Ha akad itt olyan nagylelkű kolléga aki Budapest felől indul és akad nála egy felesleges hely, akkor szívesen társulnék, persze az üzemanyag költségbe beszállnék!














