Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2014 május 24.én évnyitó találkozó Soltvadkert.
Oldal:  [1] 2 3 4 5 6 7
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
poison
2014.06.02 - 19:19
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
zsmax írta ...

poison írta ...

zsmax írta ...

Sajnos az utolsó szálszakadt garnitúrát elvitték!


Azt tudom Sosefogom elfeledni


Nalátod ez az én bajom




coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
zsmax
2014.06.02 - 18:45

Regisztrált tag #98
Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53
Üzenetek: 308
poison írta ...

zsmax írta ...

Sajnos az utolsó szálszakadt garnitúrát elvitték!


Azt tudom Sosefogom elfeledni


Nalátod ez az én bajom

zs-max
Vissza az elejére
poison
2014.06.01 - 19:59
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
zsmax írta ...

Sajnos az utolsó szálszakadt garnitúrát elvitték!


Azt tudom Sosefogom elfeledni

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
watoo
2014.06.01 - 18:25
watoo

Regisztrált tag #144
Regisztrált: 2010.07.05 - 15:14
Üzenetek: 13
Nem szálszakadtak gyönyörűen siklik ez a kis tank az úton velük

Pálinkás Márk as. Cukrosbácsi
Vissza az elejére
zsmax
2014.06.01 - 17:18

Regisztrált tag #98
Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53
Üzenetek: 308
lipy írta ...

zsmax írta ...

Sajnos az utolsó szálszakadt garnitúrát elvitték!

Egy fehér c4-es re adtad el?

A képek bizónyító értékkel bírnak.

zs-max
Vissza az elejére
lipy
2014.06.01 - 08:08
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
zsmax írta ...

Sajnos az utolsó szálszakadt garnitúrát elvitték!

Egy fehér c4-es re adtad el?
Vissza az elejére
zsmax
2014.06.01 - 05:24

Regisztrált tag #98
Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53
Üzenetek: 308
Sajnos az utolsó szálszakadt garnitúrát elvitték!

zs-max
Vissza az elejére
poison
2014.05.31 - 19:16
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
watoo írta ...

Mégegyszer szeretném megköszönni a szervezőknek ezt a profi ügyességi versenyt, amin 3. lettem!
Ma átvettem a nyereményemet; 4 gumit, 4 centírozást felszereléssel, 4 audimatricát, meg az egyik felni görgőzését na és ráadásul egy jó beszélgetést!
Köszönöm a Klubbnak és Zs-Maxnak!
Audi Forever!





Véletlen nem szálszakadtak a gumik????

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
watoo
2014.05.31 - 17:11
watoo

Regisztrált tag #144
Regisztrált: 2010.07.05 - 15:14
Üzenetek: 13
Mégegyszer szeretném megköszönni a szervezőknek ezt a profi ügyességi versenyt, amin 3. lettem!
Ma átvettem a nyereményemet; 4 gumit, 4 centírozást felszereléssel, 4 audimatricát, meg az egyik felni görgőzését na és ráadásul egy jó beszélgetést!
Köszönöm a Klubbnak és Zs-Maxnak!
Audi Forever!



Pálinkás Márk as. Cukrosbácsi
Vissza az elejére
Balage
2014.05.27 - 21:24
Budapest

Regisztrált tag #43
Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54
Üzenetek: 718
poison írta ...

Joey írta ...

Meglepetésre mi is mentünk, és életemben először odaértem a találkozási pontra IDŐBEN.

Pont ezt akartam mondani lent Vadkerten hogy megleptél mikor 6:55-kor csörgött a telóm hogy ittvagy az indulási ponton

Hiába, egy sportos kellemes-negyvenest, élete teljében, egyszerűen kivet az ágy.... már hajnalban! De az igazsághoz hozzá tartozik, hogy Joey mérlegelt! Igen pontosan azt hogy a nyár-közepi nagy országos Audi-találkozóra képtelen lesz a Dél-olasz mediterrán zónából 1-napra hazaugrani... így meglepetésre, a nyár eleji banzayt, és fellépőruhaként külsőre egy szögegyenes bringát választott! Hiába... a régi nagy öregek, ismerik a dörgést!

R32_A3_8p_24V Quattro
Vissza az elejére
poison
2014.05.26 - 19:15
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Joey írta ...

Meglepetésre mi is mentünk, és életemben először odaértem a találkozási pontra IDŐBEN.
Azt hiszem ez 14 év alatt nem sokszor sikerült
A teljesen érdektelen, szög gyári A6-tal voltam, ami egyik fotón sincs rajta, így kénytelen vagyok egyet én is közzé tenni, amin éppen hűtésben látható, nyitott szájjal.

LINK

ui: a leves atom volt, meg az almás pite is.


Pont ezt akartam mondani lent Vadkerten hogy megleptél mikor 6:55-kor csörgött a telóm hogy ittvagy az indulási ponton

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Balage
2014.05.26 - 18:51
Budapest

Regisztrált tag #43
Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54
Üzenetek: 718
Joey írta ...

A teljesen érdektelen, szög gyári A6-tal voltam, ami egyik fotón sincs rajta, így kénytelen vagyok egyet én is közzé tenni, amin éppen hűtésben látható, nyitott szájjal.
LINK

Joey! A szám is nyitva-maradt, amikor a hűtéses fotót kerestem....!


R32_A3_8p_24V Quattro
Vissza az elejére
zoliaudi
2014.05.26 - 16:53
Dévaványa

Regisztrált tag #35
Regisztrált: 2010.06.30 - 09:49
Üzenetek: 1209
Sziasztok,én is jól éreztem magam ismét sikerült új emberkékkel is megismerkednem, beszélgetnem. Köszi a jó beszélgetéseket a régi ismerős arcokkal is a kaja finom volt köszi Poison.
A túra egy élmény volt Pite és Latya társaságában remélem valamikor megismételjük


"Hidd el én nem tehetek róla így rakott le az a nyomorult gólya"

Audi 100 C4 2.5 TDI AEL 103.KW.


Vissza az elejére
kistopacs
2014.05.26 - 14:38

Regisztrált tag #4552
Regisztrált: 2013.10.15 - 12:54
Üzenetek: 16
Mi is nagyon jól éreztük magunkat, láthattunk sok szép autót. Jó volt a hangulat, a kaja, a túra is és külön köszönet Joey-nak is hogy adott egy-két hasznos infót ......
Vissza az elejére
Joey
2014.05.26 - 11:43
Kistarcsa

Regisztrált tag #21
Regisztrált: 2010.06.16 - 19:40
Üzenetek: 1562
Meglepetésre mi is mentünk, és életemben először odaértem a találkozási pontra IDŐBEN.
Azt hiszem ez 14 év alatt nem sokszor sikerült
A teljesen érdektelen, szög gyári A6-tal voltam, ami egyik fotón sincs rajta, így kénytelen vagyok egyet én is közzé tenni, amin éppen hűtésben látható, nyitott szájjal.

LINK

ui: a leves atom volt, meg az almás pite is.

T D I
Vissza az elejére
Latya
2014.05.26 - 08:20
Letenye

Regisztrált tag #353
Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06
Üzenetek: 1407
Én is jól éreztem magam, köszönöm a vezetőségnek a szervezést, a kaját, meg a jó időt. Pár képet már feltettem, sajna a videók nem lettek valami jók: LINK

Vissza az elejére
Kristof
2014.05.25 - 19:51
Budapest

Regisztrált tag #261
Regisztrált: 2010.08.02 - 13:02
Üzenetek: 358
Sziasztok! Én is nagyon jól éreztem magamat, nagyon finom volt az ebéd! Külön köszönet Loldma-nak a fuvarért és Miláncoupe-nak a 20vt élményért! Júliusban ismét találkozunk, ha az égiek is úgy akarják akkor már a coupéval megyek! Sziasztok

Audi Coupe quattro NG 2.3 10v
Vissza az elejére
watoo
2014.05.25 - 10:28
watoo

Regisztrált tag #144
Regisztrált: 2010.07.05 - 15:14
Üzenetek: 13
Mi is nagoyn jól éreztük magunkat! Köszönjük a lehetőséget hogy ott lehettünk, a pöpec programokat, a profi szervezést, és nem utolsósorban a finom ebédet!
Kérdés: a Képek Mikor és Hova lesznek feltöltve?

Pálinkás Márk as. Cukrosbácsi
Vissza az elejére
laca200
2014.05.25 - 09:14

Regisztrált tag #7494
Regisztrált: 2014.05.23 - 04:54
Üzenetek: 1
Nagyon jó volt ! szép volt a hely, sok szép autóval fűszerezve, és az ebéd is nagyon finom volt. Köszönjük a lehetőséget
Vissza az elejére
Po-Béla
2014.04.16 - 20:00
Budapest - Zugló


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12
Üzenetek: 358
Sziasztok.

Az idei évnyitó találkozónk helyszíne idén is Soltvadkert lesz, de nem a megszokott paintball os pályán hanem a vadkerti-tó kemping területén leszünk.
LINK
A programok miatt a szokottnál korábban lesz az érkezés időpontja! 09,00 ra várunk mindenkit a kempingbe.

Tervezett programunk:
Autós ügyességi túra (50Km) különböző feladatokkal, de a
KRESZ MAXIMÁLIS betartásával!

A túrát 10,00 kor indítjuk! A Túra útvonalát és a feladatokat a helyszínen kapja meg minden induló!

Poison főzéstudományának ellenőrzése.
Gyerekek részére a kemping területén találhatunk elfoglaltságot.

Amire idén is szükség lesz! :

Tányér és evőeszköz!

Térkép! (azoknak, akik szeretnének indulni a túrán)

Gyerekeknek hozzuk a homokozós készleteket és a rajzoláshoz szükséges eszközöket.
Természetese n jöhetnek a saját dolgok is.

részvételi díj előreláthatólag 1300Ft/fő lesz mely tartalmazza a belépőt és az ebédet.
(belépő 500Ft- ebéd 800Ft)

a Tagoknak az ebédet a klub ingyen biztosítja

Hölgyeknek idén is megrendeznénk a süteménykészítő versenyt úgy mint tavaly, kellő létszámú nevezés esetén. A „nevezés” 1 tálca süti ami nem gyorsan romló alapanyagokból elkészíthető.

Díjak: Viktória étterem 2 személyes vacsora , Zs-Max ajándékcsomag

Mindenkit szeretettel várunk!

Első Magyar Audi Klub Egyesület






Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak!

és E.T a spanom !
Vissza az elejére
Oldal:  [1] 2 3 4 5 6 7  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System