Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2014 május 24.én évnyitó találkozó Soltvadkert.
Oldal:  1 2 3 4 5 [6] 7
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
kistopacs
2014.05.04 - 14:28

Regisztrált tag #4552
Regisztrált: 2013.10.15 - 12:54
Üzenetek: 16
1. Zoliaudi +1-2
2. Poison+ Viki
3. Pretorianus +2
4. Lui+ Andi+ kis Lui+ Zsófi
5. Lipy+Adri+2db gyerek
6. loldma
7. Lackoo
8. albertt
9.Kiskopasz+Andi
10. Latya +1½ (most remélem időben sikerül odaérni)
11. Occi + Ancsi +3gyerek (a legkisebb még saját kaját ebédel)
12. B4Quattro
13. Mahoni + "Mónika (___\=oooo=/___) "
14. Újbácsi (ha igaz, akkor +1 felnőtt, plusz 2gyerek
15. Kristof (Péntekre is mennék, sátor)
16. Watoo+ Andi+C4 És Sógor+Kata+1bébi+B5 (kaja 4 felnőtt részére )
17. Kistopacs + Edina
Vissza az elejére
lipy
2014.05.03 - 18:21
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
kistopacs írta ...

Ha beférek,akkor mennék én is a barátnőmmel. Vadkert itt van mellettünk

Akkor másold a listát és iratkozz fel.
Szeretettel várunk
Vissza az elejére
kistopacs
2014.05.03 - 17:50

Regisztrált tag #4552
Regisztrált: 2013.10.15 - 12:54
Üzenetek: 16
Ha beférek,akkor mennék én is a barátnőmmel. Vadkert itt van mellettünk
Vissza az elejére
watoo
2014.05.03 - 16:24
watoo

Regisztrált tag #144
Regisztrált: 2010.07.05 - 15:14
Üzenetek: 13
Kristof írta ...


1. Zoliaudi +1-2
2. Poison+ Viki
3. Pretorianus +2
4. Lui+ Andi+ kis Lui+ Zsófi
5. Lipy+Adri+2db gyerek
6. loldma
7. Lackoo
8. albertt
9.Kiskopasz+Andi
10. Latya +1½ (most remélem időben sikerül odaérni)
11. Occi + Ancsi +3gyerek (a legkisebb még saját kaját ebédel)
12. B4Quattro
13. Mahoni + "Mónika (___\=oooo=/___) "
14. Újbácsi (ha igaz, akkor +1 felnőtt, plusz 2gyerek
15. Kristof (Péntekre is mennék, sátor)
16. Watoo+ Andi+C4 És Sógor+Kata+1bébi+B5 (kaja 4 felnőtt részére )




Pálinkás Márk as. Cukrosbácsi
Vissza az elejére
Kristof
2014.04.30 - 08:57
Budapest

Regisztrált tag #261
Regisztrált: 2010.08.02 - 13:02
Üzenetek: 358

1. Zoliaudi +1-2
2. Poison+ Viki
3. Pretorianus +2
4. Lui+ Andi+ kis Lui+ Zsófi
5. Lipy+Adri+2db gyerek
6. loldma
7. Lackoo
8. albertt
9.Kiskopasz+Andi
10. Latya +1½ (most remélem időben sikerül odaérni)
11. Occi + Ancsi +3gyerek (a legkisebb még saját kaját ebédel)
12. B4Quattro
13. Mahoni + "Mónika (___\=oooo=/___) "
14. Újbácsi (ha igaz, akkor +1 felnőtt, plusz 2gyerek
15. Kristof (Péntekre is mennék, sátor)


Audi Coupe quattro NG 2.3 10v
Vissza az elejére
loldma
2014.04.30 - 08:53
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
Latya írta ...

Újbácsi írta ...

Latya, vazze!
Előre szóltunk! Neked legközelebb azt mondjuk, hogy pénteken lesz a buli...
Akkor TALÁN odaérsz szombatra...


bakker. az én hibám, mert elfelejtettem hogy 23.án van a lányom szülinapja. szánom bánom minden bünömet, de remélem lesz még ott valaki szombat délután.

De a 23 az péntek Az is jó ha elindulsz este 10kor, odaérsz hajnali 2-re, 4ig lesz még buli (Sátrazás péntek lesz)
Vissza az elejére
Latya
2014.04.30 - 05:45
Letenye

Regisztrált tag #353
Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06
Üzenetek: 1407
Újbácsi írta ...

Latya, vazze!
Előre szóltunk! Neked legközelebb azt mondjuk, hogy pénteken lesz a buli...
Akkor TALÁN odaérsz szombatra...


bakker. az én hibám, mert elfelejtettem hogy 23.án van a lányom szülinapja. szánom bánom minden bünömet, de remélem lesz még ott valaki szombat délután.

Vissza az elejére
Újbácsi
2014.04.29 - 19:44
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
1. Zoliaudi +1-2
2. Poison+ Viki
3. Pretorianus +2
4. Lui+ Andi+ kis Lui+ Zsófi
5. Lipy+Adri+2db gyerek
6. loldma
7. Lackoo
8. albertt
9.Kiskopasz+Andi
10. Latya +1½ (most remélem időben sikerül odaérni)
11. Occi + Ancsi +3gyerek (a legkisebb még saját kaját ebédel)
12. B4Quattro
13. Mahoni + "Mónika (___\=oooo=/___) "
14. Újbácsi (ha igaz, akkor +1 felnőtt, plusz 2 gyerek)

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Újbácsi
2014.04.29 - 19:41
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Latya, vazze!
Előre szóltunk! Neked legközelebb azt mondjuk, hogy pénteken lesz a buli...
Akkor TALÁN odaérsz szombatra...


...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Latya
2014.04.29 - 18:04
Letenye

Regisztrált tag #353
Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06
Üzenetek: 1407
Kiskopasz írta ...

loldma írta ...

Kiskopasz írta ...

lipy írta ...

Én ott alvósra tervezem a dolgot időjárás függvényében.
Természete sen sátorba.
Csak még azt nem tudom előtte vagy utána.


Mi is gondolkodunk rajta, hogy sátoroznánk .... egyeztessünk
Még valaki(k) ???



Csináljunk sátrazós listát is? Akiről tudok eddig: Te, Lipy, Lackoo, pár B5-ös srác, meg én. Azt beszéltük hogy legtöbbünknek a pénteki délután lenne jó, az árnak utána kérdek mennyi lenne.


LINK

2 sz. túrasátor 400 Ft/éjsz.
3 sz. sátor v. nagyobb 600 Ft/éjsz.
Gépkocsi 400 Ft/éjsz.
Felnőtt 700 Ft/éjsz.
Gyermek (14 éves korig) 500 Ft/éjsz.
Diák, nyugdíjas (igazolvány felmutatásával) 500 Ft/éjsz.
Kutya 600 Ft/éjsz.
A feltüntetett árak az ÁFA-t tartalmazzák!
Idegenforgalmi adó (18-70 éves korig ) 200,-Ft/fő/nap

a parkolásért is kell fizetni? mert én a kocsiban terveztemaz alvást. sajna megint szombat délután érkezem csak.

Vissza az elejére
Kiskopasz
2014.04.29 - 17:01
Dunaújváros

Regisztrált tag #1440
Regisztrált: 2012.02.16 - 07:34
Üzenetek: 142
loldma írta ...

Kiskopasz írta ...

lipy írta ...

Én ott alvósra tervezem a dolgot időjárás függvényében.
Természete sen sátorba.
Csak még azt nem tudom előtte vagy utána.


Mi is gondolkodunk rajta, hogy sátoroznánk .... egyeztessünk
Még valaki(k) ???



Csináljunk sátrazós listát is? Akiről tudok eddig: Te, Lipy, Lackoo, pár B5-ös srác, meg én. Azt beszéltük hogy legtöbbünknek a pénteki délután lenne jó, az árnak utána kérdek mennyi lenne.


LINK

2 sz. túrasátor 400 Ft/éjsz.
3 sz. sátor v. nagyobb 600 Ft/éjsz.
Gépkocsi 400 Ft/éjsz.
Felnőtt 700 Ft/éjsz.
Gyermek (14 éves korig) 500 Ft/éjsz.
Diák, nyugdíjas (igazolvány felmutatásával) 500 Ft/éjsz.
Kutya 600 Ft/éjsz.
A feltüntetett árak az ÁFA-t tartalmazzák!
Idegenforgalmi adó (18-70 éves korig ) 200,-Ft/fő/nap

[ Módosítva 2014.04.29 - 17:01 ]
Vissza az elejére
lipy
2014.04.28 - 16:09
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
loldma írta ...

Kiskopasz írta ...

lipy írta ...

Én ott alvósra tervezem a dolgot időjárás függvényében.
Természete sen sátorba.
Csak még azt nem tudom előtte vagy utána.


Mi is gondolkodunk rajta, hogy sátoroznánk .... egyeztessünk
Még valaki(k) ???



Csináljunk sátrazós listát is? Akiről tudok eddig: Te, Lipy, Lackoo, pár B5-ös srác, meg én. Azt beszéltük hogy legtöbbünknek a pénteki délután lenne jó, az árnak utána kérdek mennyi lenne.

szerintem szólj is hogy lenne egy pár örült aki sátrazna
Vissza az elejére
loldma
2014.04.28 - 14:07
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
Kiskopasz írta ...

lipy írta ...

Én ott alvósra tervezem a dolgot időjárás függvényében.
Természete sen sátorba.
Csak még azt nem tudom előtte vagy utána.


Mi is gondolkodunk rajta, hogy sátoroznánk .... egyeztessünk
Még valaki(k) ???



Csináljunk sátrazós listát is? Akiről tudok eddig: Te, Lipy, Lackoo, pár B5-ös srác, meg én. Azt beszéltük hogy legtöbbünknek a pénteki délután lenne jó, az árnak utána kérdek mennyi lenne.
Vissza az elejére
Kiskopasz
2014.04.24 - 17:50
Dunaújváros

Regisztrált tag #1440
Regisztrált: 2012.02.16 - 07:34
Üzenetek: 142
lipy írta ...

Én ott alvósra tervezem a dolgot időjárás függvényében.
Természete sen sátorba.
Csak még azt nem tudom előtte vagy utána.


Mi is gondolkodunk rajta, hogy sátoroznánk .... egyeztessünk
Még valaki(k) ???
Vissza az elejére
Mahoni
2014.04.22 - 08:51
Pusztazámor

Regisztrált tag #1065
Regisztrált: 2011.07.18 - 19:34
Üzenetek: 324
1. Zoliaudi +1-2
2. Poison+ Viki
3. Pretorianus +2
4. Lui+ Andi+ kis Lui+ Zsófi
5. Lipy+Adri+2db gyerek
6. loldma
7. Lackoo
8. albertt
9.Kiskopasz+Andi
10. Latya +1½ (most remélem időben sikerül odaérni)
11. Occi + Ancsi +3gyerek (a legkisebb még saját kaját ebédel)
12. B4Quattro
13. Mahoni + "Mónika (___\=oooo=/___) "

[ Módosítva 2014.04.22 - 09:20 ]

AUDI A4 B5 1.9TDI LINK
Vissza az elejére
b4quattro
2014.04.19 - 09:43

Regisztrált tag #137
Regisztrált: 2010.07.04 - 20:52
Üzenetek: 61
occi írta ...

Latya írta ...

1. Zoliaudi +1-2
2. Poison+ Viki
3. Pretorianus +2
4. Lui+ Andi+ kis Lui+ Zsófi
5. Lipy+Adri+2db gyerek
6. loldma
7. Lackoo
8. albertt
9.Kiskopasz+Andi
10. Latya +1½ (most remélem időben sikerül odaérni)
11. Occi + Ancsi +3gyerek (a legkisebb még saját kaját ebédel)
12. B4Quattro




Vissza az elejére
occi
2014.04.18 - 19:25
Ráckeresztúr

Regisztrált tag #1537
Regisztrált: 2012.03.29 - 18:07
Üzenetek: 138
Latya írta ...

1. Zoliaudi +1-2
2. Poison+ Viki
3. Pretorianus +2
4. Lui+ Andi+ kis Lui+ Zsófi
5. Lipy+Adri+2db gyerek
6. loldma
7. Lackoo
8. albertt
9.Kiskopasz+Andi
10. Latya +1½ (most remélem időben sikerül odaérni)
11. Occi + Ancsi +3gyerek (a legkisebb még saját kaját ebédel)

Vissza az elejére
Latya
2014.04.18 - 08:39
Letenye

Regisztrált tag #353
Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06
Üzenetek: 1407
1. Zoliaudi +1-2
2. Poison+ Viki
3. Pretorianus +2
4. Lui+ Andi+ kis Lui+ Zsófi
5. Lipy+Adri+2db gyerek
6. loldma
7. Lackoo
8. albertt
9.Kiskopasz+Andi
10. Latya +1½ (most remélem időben sikerül odaérni)

Vissza az elejére
Kiskopasz
2014.04.18 - 05:17
Dunaújváros

Regisztrált tag #1440
Regisztrált: 2012.02.16 - 07:34
Üzenetek: 142

1. Zoliaudi +1-2
2. Poison+ Viki
3. Pretorianus +2
4. Lui+ Andi+ kis Lui+ Zsófi
5. Lipy+Adri+2db gyerek
6. loldma
7. Lackoo
8. albertt
9.Kiskopasz+Andi
Vissza az elejére
lipy
2014.04.18 - 04:33
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
Én ott alvósra tervezem a dolgot időjárás függvényében.
Természete sen sátorba.
Csak még azt nem tudom előtte vagy utána.
Vissza az elejére
Oldal:  1 2 3 4 5 [6] 7  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System