Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2014 május 24.én évnyitó találkozó Soltvadkert.
Oldal:  1 [2] 3 4 5 6 7
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
occi
2014.05.25 - 06:07
Ráckeresztúr

Regisztrált tag #1537
Regisztrált: 2012.03.29 - 18:07
Üzenetek: 138
Köszönjük a szervezést, nagyon jól éreztük magunkat! A gyerekek úgy elfáradtak, hogy már a kemping kijáratânál aludtak )
Vissza az elejére
poison
2014.05.24 - 20:48
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Na hazaértünk miis jóléreztük magunkat sok új emberkével ismerkedtünk meg jósok gépsárkány is volt csak a végére az a q.... eső nemkelettvolna
Jövőre ugyanitt veletek!!!

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
zsmax
2014.05.24 - 20:17

Regisztrált tag #98
Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53
Üzenetek: 308
Jó találkozó volt! sok szép szivarszépséggel. Remélem senkinek nem tett kárt a kocsijában a Jég! Poison jót főzött és minden szuper volt! A túra is élmény teli volt! Remélem sok ilyen lesz még! a Péntek este is jóság. Üdv mindenkinek.

zs-max
Vissza az elejére
albertt
2014.05.23 - 20:34
Dunavarsány

Regisztrált tag #1224
Regisztrált: 2011.10.27 - 20:06
Üzenetek: 127
1. Zoliaudi +1-2
2. Poison+ Viki
3. Pretorianus +2
4. Lui+ Andi+ kis Lui+ Zsófi
5. Lipy+Adri+2db gyerek (2Felnőt és 2 gyerek kaja)
6. loldma+ 1 fő
7. Lackoo
8.
9.Kiskopasz+An di
10. Latya +1½ (most remélem időben sikerül odaérni)
11. Occi + Ancsi +3gyerek (a legkisebb még saját kaját ebédel)
12. B4Quattro
13. Mahoni + "Mónika (___\=oooo=/___) "
14. Újbácsi +1 felnőtt, plusz 2 gyerek
15. Kristof (Péntekre is mennék, sátor)
16. Watoo+ Andi+C4 És Sógor+Kata+1bébi+B5 (kaja 4 felnőtt részére )
17. Kistopacs + Edina
18. Zs-Max
19. Pite-td
20. Brave
21. Milancoupe +1 fő
22. Zolee78 + kérdéses 1 fő
23. Vékony úr
24. Lantos Ferenc + 2 fő
25. Orley
26 Tibcsibmw+ feleség+2 gyerköc
27. Dragon01
28. vityoo
29.Laca 200 +2fő
30.Speak potyautas
31. szmisa88 +1fő /Ha Újbácsi összeszegeli a vasat/

nem jött össze... Jó szórakozást!
Vissza az elejére
poison
2014.05.23 - 20:29
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Skacok nagyon sajnálom hogy nemtudtok jönni

Lajoskám mi beszélünk ugyis kitartást!!!

Aki reggel jön az Auchanhoz az nevárjon ránk mert mi kicsit korábban indulunk lefelé szal 7 kor tesség elindulni Soltvadkert irányába!!!!

Elérhetőségeket tudjátok bármi van csörögjetek utbaigazitunk mindenkit!!!!

Jóét mindenkinekés épkézláb érkezést!!!!

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
zoliaudi
2014.05.23 - 19:36
Dévaványa

Regisztrált tag #35
Regisztrált: 2010.06.30 - 09:49
Üzenetek: 1209
sajnos minden útitársamnak dolgoznia kell






így egyedül megyek,de megyek






"Hidd el én nem tehetek róla így rakott le az a nyomorult gólya"

Audi 100 C4 2.5 TDI AEL 103.KW.


Vissza az elejére
Lui
2014.05.23 - 19:19
Gyál

Regisztrált tag #37
Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00
Üzenetek: 387
Sajnos! Egyéb nem várt probléma miatt mi is kihagyjuk a talit!
Vissza az elejére
Pretorianus
2014.05.23 - 17:45
Budapest

Regisztrált tag #1597
Regisztrált: 2012.04.29 - 09:52
Üzenetek: 56
Torrente mondta jól!! Ha meg kell baszódni akkor meg kell baszódni!!!!!!!
Elnézést kérek a moderátoroktól a csúnya kifejezésért de ez a jelelnlegi lelki állapotomat tükrözi!!!!
Sajnálom pajtás hogy te sem tudsz menni!!!! Nagyon sajnálom mindkettőnket!!!!!
Vissza az elejére
tuske81
2014.05.23 - 17:33
Vendég
Egy cipőben járunk, azért kell nekem is kihagynom a talit, mert melóznom kell


Pretorianus írta ...

Sajnos mégsem tudunk lemenni a talira munka miatt!!! Nem fejteném most ki hogy mitérzek mert nem tűrne nyomdafestéket!!!!
Sose dolgozzatok állami szférában!!!!!!!!!!!!!!!

Vissza az elejére
Pretorianus
2014.05.23 - 17:10
Budapest

Regisztrált tag #1597
Regisztrált: 2012.04.29 - 09:52
Üzenetek: 56
Sajnos mégsem tudunk lemenni a talira munka miatt!!! Nem fejteném most ki hogy mitérzek mert nem tűrne nyomdafestéket!!!!
Sose dolgozzatok állami szférában!!!!!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére
szmisa88
2014.05.23 - 17:06
szmisa88
Regisztrált tag #2134
Regisztrált: 2013.02.05 - 20:19
Üzenetek: 20
1. Zoliaudi +1-2
2. Poison+ Viki
3. Pretorianus +2
4. Lui+ Andi+ kis Lui+ Zsófi
5. Lipy+Adri+2db gyerek (2Felnőt és 2 gyerek kaja)
6. loldma+ 1 fő
7. Lackoo
8. albertt
9.Kiskopasz+Andi
10. Latya +1½ (most remélem időben sikerül odaérni)
11. Occi + Ancsi +3gyerek (a legkisebb még saját kaját ebédel)
12. B4Quattro
13. Mahoni + "Mónika (___\=oooo=/___) "
14. Újbácsi +1 felnőtt, plusz 2 gyerek
15. Kristof (Péntekre is mennék, sátor)
16. Watoo+ Andi+C4 És Sógor+Kata+1bébi+B5 (kaja 4 felnőtt részére )
17. Kistopacs + Edina
18. Zs-Max
19. Pite-td
20. Brave
21. Milancoupe +1 fő
22. Zolee78 + kérdéses 1 fő
23. Vékony úr
24. Lantos Ferenc + 2 fő
25. Orley
26 Tibcsibmw+ feleség+2 gyerköc
27. Dragon01
28. vityoo
29.Laca 200 +2fő
30.Speak potyautas
31. szmisa88 +1fő /Ha Újbácsi összeszegeli a vasat/
Vissza az elejére
speak
2014.05.23 - 13:53
Szeged

Regisztrált tag #516
Regisztrált: 2010.11.22 - 21:49
Üzenetek: 59
1. Zoliaudi +1-2
2. Poison+ Viki
3. Pretorianus +2
4. Lui+ Andi+ kis Lui+ Zsófi
5. Lipy+Adri+2db gyerek (2Felnőt és 2 gyerek kaja)
6. loldma+ 1 fő
7. Lackoo
8. albertt
9.Kiskopasz+Andi
10. Latya +1½ (most remélem időben sikerül odaérni)
11. Occi + Ancsi +3gyerek (a legkisebb még saját kaját ebédel)
12. B4Quattro
13. Mahoni + "Mónika (___\=oooo=/___) "
14. Újbácsi +1 felnőtt, plusz 2 gyerek
15. Kristof (Péntekre is mennék, sátor)
16. Watoo+ Andi+C4 És Sógor+Kata+1bébi+B5 (kaja 4 felnőtt részére )
17. Kistopacs + Edina
18. Zs-Max
19. Pite-td
20. Brave
21. Milancoupe +1 fő
22. Zolee78 + kérdéses 1 fő
23. Vékony úr
24. Lantos Ferenc + 2 fő
25. Orley
26 Tibcsibmw+ feleség+2 gyerköc
27. Dragon01
28. vityoo
29.Laca 200 +2fő
30.Speak és a füstölgő szivar +2 fő



[ Módosítva 2014.05.23 - 17:34 ]



Vissza az elejére
Milancoupe
2014.05.23 - 09:50
Milancoupe

Regisztrált tag #88
Regisztrált: 2010.07.02 - 22:24
Üzenetek: 10
1. Zoliaudi +1-2
2. Poison+ Viki
3. Pretorianus +2
4. Lui+ Andi+ kis Lui+ Zsófi
5. Lipy+Adri+2db gyerek (2Felnőt és 2 gyerek kaja)
6. loldma+ 1 fő
7. Lackoo
8. albertt
9.Kiskopasz+Andi
10. Latya +1½ (most remélem időben sikerül odaérni)
11. Occi + Ancsi +3gyerek (a legkisebb még saját kaját ebédel)
12. B4Quattro
13. Mahoni + "Mónika (___\=oooo=/___) "
14. Újbácsi +1 felnőtt, plusz 2 gyerek
15. Kristof (Péntekre is mennék, sátor)
16. Watoo+ Andi+C4 És Sógor+Kata+1bébi+B5 (kaja 4 felnőtt részére )
17. Kistopacs + Edina
18. Zs-Max
19. Pite-td
20. Brave
21. Milancoupe +1 fő
22. Zolee78 + kérdéses 1 fő
23. Vékony úr
24. Lantos Ferenc + 2 fő
25. Orley
26 Tibcsibmw+ feleség+2 gyerköc
27. Dragon01
28. vityoo
29.Laca 200 +2fő
Vissza az elejére
poison
2014.05.23 - 08:16
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Srácok ha valaki elakadna vagy nem a konvolyal jön szombaton akkor adok 2 telefonszámot bárkinek bármi problémája hasfájása van ezen lehet zavargállni!
Póbélánk :06307014531
Enyim pedig: 06302320258

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
poison
2014.05.23 - 08:09
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
1. Zoliaudi +1-2
2. Poison+ Viki
3. Pretorianus +2
4. Lui+ Andi+ kis Lui+ Zsófi
5. Lipy+Adri+2db gyerek (2Felnőt és 2 gyerek kaja)
6. loldma+ 1 fő
7. Lackoo
8. albertt
9.Kiskopasz+Andi
10. Latya +1½ (most remélem időben sikerül odaérni)
11. Occi + Ancsi +3gyerek (a legkisebb még saját kaját ebédel)
12. B4Quattro
13. Mahoni + "Mónika (___\=oooo=/___) "
14. Újbácsi +1 felnőtt, plusz 2 gyerek
15. Kristof (Péntekre is mennék, sátor)
16. Watoo+ Andi+C4 És Sógor+Kata+1bébi+B5 (kaja 4 felnőtt részére )
17. Kistopacs + Edina
18. Zs-Max
19. Pite-td
20. Brave
21. Milancoupe +3 fő
22. Zolee78 + kérdéses 1 fő
23. Vékony úr
24. Lantos Ferenc + 2 fő
25. Orley
26 Tibcsibmw+ feleség+2 gyerköc
27. Dragon01
28. vityoo
29.Laca 200 +2fő

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
tibcsibmw
2014.05.23 - 06:07

Regisztrált tag #2124
Regisztrált: 2013.02.01 - 16:17
Üzenetek: 49
Segitség... Valaki tud hozni "P" rendszámot? csak annyira, hogy 10Km re lakom, és oda meg este vissza.... másképp nem tudom átmenni a kocsival! DE NAGYON SZERETNÉNK!!! AudiKlub társak??
Vissza az elejére
vityoo
2014.05.23 - 05:46
Bp.

Regisztrált tag #494
Regisztrált: 2010.11.13 - 09:13
Üzenetek: 754
1. Zoliaudi +1-2
2. Poison+ Viki
3. Pretorianus +2
4. Lui+ Andi+ kis Lui+ Zsófi
5. Lipy+Adri+2db gyerek (2Felnőt és 2 gyerek kaja)
6. loldma+ 1 fő
7. Lackoo
8. albertt
9.Kiskopasz+Andi
10. Latya +1½ (most remélem időben sikerül odaérni)
11. Occi + Ancsi +3gyerek (a legkisebb még saját kaját ebédel)
12. B4Quattro
13. Mahoni + "Mónika (___\=oooo=/___) "
14. Újbácsi +1 felnőtt, plusz 2 gyerek
15. Kristof (Péntekre is mennék, sátor)
16. Watoo+ Andi+C4 És Sógor+Kata+1bébi+B5 (kaja 4 felnőtt részére )
17. Kistopacs + Edina
18. Zs-Max
19. Pite-td
20. Brave
21. Milancoupe +3 fő
22. Zolee78 + kérdéses 1 fő
23. Vékony úr
24. Lantos Ferenc + 2 fő
25. Orley
26 Tibcsibmw+ feleség+2 gyerköc
27. Dragon01
28. vityoo


B3 1.8E DZ
B5 1.8TQ AEB
B3 1.8(T)Q
Vissza az elejére
Dragon01
2014.05.22 - 19:04
Regisztrált tag #443
Regisztrált: 2010.10.24 - 08:52
Üzenetek: 10
tibcsibmw írta ...

Orley írta ...

1. Zoliaudi +1-2
2. Poison+ Viki
3. Pretorianus +2
4. Lui+ Andi+ kis Lui+ Zsófi
5. Lipy+Adri+2db gyerek (2Felnőt és 2 gyerek kaja)
6. loldma+ 1 fő
7. Lackoo
8. albertt
9.Kiskopasz+Andi
10. Latya +1½ (most remélem időben sikerül odaérni)
11. Occi + Ancsi +3gyerek (a legkisebb még saját kaját ebédel)
12. B4Quattro
13. Mahoni + "Mónika (___\=oooo=/___) "
14. Újbácsi +1 felnőtt, plusz 2 gyerek
15. Kristof (Péntekre is mennék, sátor)
16. Watoo+ Andi+C4 És Sógor+Kata+1bébi+B5 (kaja 4 felnőtt részére )
17. Kistopacs + Edina
18. Zs-Max
19. Pite-td
20. Brave
21. Milancoupe +3 fő
22. Zolee78 + kérdéses 1 fő
23. Vékony úr
24. Lantos Ferenc + 2 fő
25. Orley

26 Tibcsibmw+ feleség+2 gyerköc

27. Dragon01
Vissza az elejére
zsmax
2014.05.22 - 08:20

Regisztrált tag #98
Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53
Üzenetek: 308
kistopacs írta ...

Kecelen van egy hadtörténeti múzeum és ha jól látom a hét minden napján nyitva van, a beugró a felnőtteknek 1500ft/fő. Megéri megnézni ..... LINK

Nagyonsok gép van. Ugytudom egykettőbe még be is lehet szálni

zs-max
Vissza az elejére
Újbácsi
2014.05.22 - 07:18
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
lipy írta ...

Valaki aki tavaly elvitte a frizbimet ő visszahozza?

Lipy!

Ha a zöld frizbi kék propellerrel, akkor én nem tudok semmiről...
)


...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Oldal:  1 [2] 3 4 5 6 7  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System