| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: 1 [2] 3 4 5 6 7 | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| occi |
| ||||
Ráckeresztúr![]() Regisztrált tag #1537 Regisztrált: 2012.03.29 - 18:07Üzenetek: 138 | Köszönjük a szervezést, nagyon jól éreztük magunkat! A gyerekek úgy elfáradtak, hogy már a kemping kijáratânál aludtak ) | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Na hazaértünk miis jóléreztük magunkat sok új emberkével ismerkedtünk meg jósok gépsárkány is volt csak a végére az a q.... eső nemkelettvolna Jövőre ugyanitt veletek!!! coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| zsmax |
| ||||
![]() ![]() Regisztrált tag #98 Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53Üzenetek: 308 | Jó találkozó volt! sok szép szivarszépséggel. Remélem senkinek nem tett kárt a kocsijában a Jég! Poison jót főzött és minden szuper volt! A túra is élmény teli volt! Remélem sok ilyen lesz még! a Péntek este is jóság. Üdv mindenkinek. zs-max | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| albertt |
| ||||
Dunavarsány![]() Regisztrált tag #1224 Regisztrált: 2011.10.27 - 20:06Üzenetek: 127 | 1. Zoliaudi +1-2 2. Poison+ Viki 3. Pretorianus +2 4. Lui+ Andi+ kis Lui+ Zsófi 5. Lipy+Adri+2db gyerek (2Felnőt és 2 gyerek kaja) 6. loldma+ 1 fő 7. Lackoo 8. 9.Kiskopasz+An di 10. Latya +1½ (most remélem időben sikerül odaérni) 11. Occi + Ancsi +3gyerek (a legkisebb még saját kaját ebédel) 12. B4Quattro 13. Mahoni + "Mónika (___\=oooo=/___) " 14. Újbácsi +1 felnőtt, plusz 2 gyerek 15. Kristof (Péntekre is mennék, sátor) 16. Watoo+ Andi+C4 És Sógor+Kata+1bébi+B5 (kaja 4 felnőtt részére ) 17. Kistopacs + Edina 18. Zs-Max 19. Pite-td 20. Brave 21. Milancoupe +1 fő 22. Zolee78 + kérdéses 1 fő 23. Vékony úr 24. Lantos Ferenc + 2 fő 25. Orley 26 Tibcsibmw+ feleség+2 gyerköc 27. Dragon01 28. vityoo 29.Laca 200 +2fő 30.Speak potyautas 31. szmisa88 +1fő /Ha Újbácsi összeszegeli a vasat/ nem jött össze... Jó szórakozást! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Skacok nagyon sajnálom hogy nemtudtok jönni Lajoskám mi beszélünk ugyis kitartást!!! Aki reggel jön az Auchanhoz az nevárjon ránk mert mi kicsit korábban indulunk lefelé szal 7 kor tesség elindulni Soltvadkert irányába!!!! Elérhetőségeket tudjátok bármi van csörögjetek utbaigazitunk mindenkit!!!! Jóét mindenkinekés épkézláb érkezést!!!! coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| zoliaudi |
| ||||
Dévaványa![]() ![]() Regisztrált tag #35 Regisztrált: 2010.06.30 - 09:49Üzenetek: 1209 | sajnos minden útitársamnak dolgoznia kell így egyedül megyek,de megyek "Hidd el én nem tehetek róla így rakott le az a nyomorult gólya" Audi 100 C4 2.5 TDI AEL 103.KW. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Lui |
| ||||
Gyál![]() Regisztrált tag #37 Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00Üzenetek: 387 | Sajnos! Egyéb nem várt probléma miatt mi is kihagyjuk a talit! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Pretorianus |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #1597 Regisztrált: 2012.04.29 - 09:52Üzenetek: 56 | Torrente mondta jól!! Ha meg kell baszódni akkor meg kell baszódni!!!!!!! Elnézést kérek a moderátoroktól a csúnya kifejezésért de ez a jelelnlegi lelki állapotomat tükrözi!!!! Sajnálom pajtás hogy te sem tudsz menni!!!! Nagyon sajnálom mindkettőnket!!!!! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| tuske81 |
| ||||
| Vendég | Egy cipőben járunk, azért kell nekem is kihagynom a talit, mert melóznom kell Pretorianus írta ... Sajnos mégsem tudunk lemenni a talira munka miatt!!! Nem fejteném most ki hogy mitérzek mert nem tűrne nyomdafestéket!!!! Sose dolgozzatok állami szférában!!!!!!!!!!!!!!! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Pretorianus |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #1597 Regisztrált: 2012.04.29 - 09:52Üzenetek: 56 | Sajnos mégsem tudunk lemenni a talira munka miatt!!! Nem fejteném most ki hogy mitérzek mert nem tűrne nyomdafestéket!!!! Sose dolgozzatok állami szférában!!!!!!!!!!!!!!! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| szmisa88 |
| ||||
szmisa88![]() Regisztrált tag #2134 Regisztrált: 2013.02.05 - 20:19Üzenetek: 20 | 1. Zoliaudi +1-2 2. Poison+ Viki 3. Pretorianus +2 4. Lui+ Andi+ kis Lui+ Zsófi 5. Lipy+Adri+2db gyerek (2Felnőt és 2 gyerek kaja) 6. loldma+ 1 fő 7. Lackoo 8. albertt 9.Kiskopasz+Andi 10. Latya +1½ (most remélem időben sikerül odaérni) 11. Occi + Ancsi +3gyerek (a legkisebb még saját kaját ebédel) 12. B4Quattro 13. Mahoni + "Mónika (___\=oooo=/___) " 14. Újbácsi +1 felnőtt, plusz 2 gyerek 15. Kristof (Péntekre is mennék, sátor) 16. Watoo+ Andi+C4 És Sógor+Kata+1bébi+B5 (kaja 4 felnőtt részére ) 17. Kistopacs + Edina 18. Zs-Max 19. Pite-td 20. Brave 21. Milancoupe +1 fő 22. Zolee78 + kérdéses 1 fő 23. Vékony úr 24. Lantos Ferenc + 2 fő 25. Orley 26 Tibcsibmw+ feleség+2 gyerköc 27. Dragon01 28. vityoo 29.Laca 200 +2fő 30.Speak potyautas 31. szmisa88 +1fő /Ha Újbácsi összeszegeli a vasat/ | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| speak |
| ||||
Szeged![]() Regisztrált tag #516 Regisztrált: 2010.11.22 - 21:49Üzenetek: 59 | 1. Zoliaudi +1-2 2. Poison+ Viki 3. Pretorianus +2 4. Lui+ Andi+ kis Lui+ Zsófi 5. Lipy+Adri+2db gyerek (2Felnőt és 2 gyerek kaja) 6. loldma+ 1 fő 7. Lackoo 8. albertt 9.Kiskopasz+Andi 10. Latya +1½ (most remélem időben sikerül odaérni) 11. Occi + Ancsi +3gyerek (a legkisebb még saját kaját ebédel) 12. B4Quattro 13. Mahoni + "Mónika (___\=oooo=/___) " 14. Újbácsi +1 felnőtt, plusz 2 gyerek 15. Kristof (Péntekre is mennék, sátor) 16. Watoo+ Andi+C4 És Sógor+Kata+1bébi+B5 (kaja 4 felnőtt részére ) 17. Kistopacs + Edina 18. Zs-Max 19. Pite-td 20. Brave 21. Milancoupe +1 fő 22. Zolee78 + kérdéses 1 fő 23. Vékony úr 24. Lantos Ferenc + 2 fő 25. Orley 26 Tibcsibmw+ feleség+2 gyerköc 27. Dragon01 28. vityoo 29.Laca 200 +2fő 30.Speak és a füstölgő szivar +2 fő [ Módosítva 2014.05.23 - 17:34 ] | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Milancoupe |
| ||||
Milancoupe![]() Regisztrált tag #88 Regisztrált: 2010.07.02 - 22:24Üzenetek: 10 | 1. Zoliaudi +1-2 2. Poison+ Viki 3. Pretorianus +2 4. Lui+ Andi+ kis Lui+ Zsófi 5. Lipy+Adri+2db gyerek (2Felnőt és 2 gyerek kaja) 6. loldma+ 1 fő 7. Lackoo 8. albertt 9.Kiskopasz+Andi 10. Latya +1½ (most remélem időben sikerül odaérni) 11. Occi + Ancsi +3gyerek (a legkisebb még saját kaját ebédel) 12. B4Quattro 13. Mahoni + "Mónika (___\=oooo=/___) " 14. Újbácsi +1 felnőtt, plusz 2 gyerek 15. Kristof (Péntekre is mennék, sátor) 16. Watoo+ Andi+C4 És Sógor+Kata+1bébi+B5 (kaja 4 felnőtt részére ) 17. Kistopacs + Edina 18. Zs-Max 19. Pite-td 20. Brave 21. Milancoupe +1 fő 22. Zolee78 + kérdéses 1 fő 23. Vékony úr 24. Lantos Ferenc + 2 fő 25. Orley 26 Tibcsibmw+ feleség+2 gyerköc 27. Dragon01 28. vityoo 29.Laca 200 +2fő | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Srácok ha valaki elakadna vagy nem a konvolyal jön szombaton akkor adok 2 telefonszámot bárkinek bármi problémája hasfájása van ezen lehet zavargállni! Póbélánk :06307014531 Enyim pedig: 06302320258 coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | 1. Zoliaudi +1-2 2. Poison+ Viki 3. Pretorianus +2 4. Lui+ Andi+ kis Lui+ Zsófi 5. Lipy+Adri+2db gyerek (2Felnőt és 2 gyerek kaja) 6. loldma+ 1 fő 7. Lackoo 8. albertt 9.Kiskopasz+Andi 10. Latya +1½ (most remélem időben sikerül odaérni) 11. Occi + Ancsi +3gyerek (a legkisebb még saját kaját ebédel) 12. B4Quattro 13. Mahoni + "Mónika (___\=oooo=/___) " 14. Újbácsi +1 felnőtt, plusz 2 gyerek 15. Kristof (Péntekre is mennék, sátor) 16. Watoo+ Andi+C4 És Sógor+Kata+1bébi+B5 (kaja 4 felnőtt részére ) 17. Kistopacs + Edina 18. Zs-Max 19. Pite-td 20. Brave 21. Milancoupe +3 fő 22. Zolee78 + kérdéses 1 fő 23. Vékony úr 24. Lantos Ferenc + 2 fő 25. Orley 26 Tibcsibmw+ feleség+2 gyerköc 27. Dragon01 28. vityoo 29.Laca 200 +2fő coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| tibcsibmw |
| ||||
![]() Regisztrált tag #2124 Regisztrált: 2013.02.01 - 16:17Üzenetek: 49 | Segitség... Valaki tud hozni "P" rendszámot? csak annyira, hogy 10Km re lakom, és oda meg este vissza.... másképp nem tudom átmenni a kocsival! DE NAGYON SZERETNÉNK!!! AudiKlub társak?? | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| vityoo |
| ||||
Bp.![]() Regisztrált tag #494 Regisztrált: 2010.11.13 - 09:13Üzenetek: 754 | 1. Zoliaudi +1-2 2. Poison+ Viki 3. Pretorianus +2 4. Lui+ Andi+ kis Lui+ Zsófi 5. Lipy+Adri+2db gyerek (2Felnőt és 2 gyerek kaja) 6. loldma+ 1 fő 7. Lackoo 8. albertt 9.Kiskopasz+Andi 10. Latya +1½ (most remélem időben sikerül odaérni) 11. Occi + Ancsi +3gyerek (a legkisebb még saját kaját ebédel) 12. B4Quattro 13. Mahoni + "Mónika (___\=oooo=/___) " 14. Újbácsi +1 felnőtt, plusz 2 gyerek 15. Kristof (Péntekre is mennék, sátor) 16. Watoo+ Andi+C4 És Sógor+Kata+1bébi+B5 (kaja 4 felnőtt részére ) 17. Kistopacs + Edina 18. Zs-Max 19. Pite-td 20. Brave 21. Milancoupe +3 fő 22. Zolee78 + kérdéses 1 fő 23. Vékony úr 24. Lantos Ferenc + 2 fő 25. Orley 26 Tibcsibmw+ feleség+2 gyerköc 27. Dragon01 28. vityoo B3 1.8E DZ B5 1.8TQ AEB B3 1.8(T)Q | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Dragon01 |
| ||||
![]() Regisztrált tag #443 Regisztrált: 2010.10.24 - 08:52Üzenetek: 10 | tibcsibmw írta ... Orley írta ... 1. Zoliaudi +1-2 2. Poison+ Viki 3. Pretorianus +2 4. Lui+ Andi+ kis Lui+ Zsófi 5. Lipy+Adri+2db gyerek (2Felnőt és 2 gyerek kaja) 6. loldma+ 1 fő 7. Lackoo 8. albertt 9.Kiskopasz+Andi 10. Latya +1½ (most remélem időben sikerül odaérni) 11. Occi + Ancsi +3gyerek (a legkisebb még saját kaját ebédel) 12. B4Quattro 13. Mahoni + "Mónika (___\=oooo=/___) " 14. Újbácsi +1 felnőtt, plusz 2 gyerek 15. Kristof (Péntekre is mennék, sátor) 16. Watoo+ Andi+C4 És Sógor+Kata+1bébi+B5 (kaja 4 felnőtt részére ) 17. Kistopacs + Edina 18. Zs-Max 19. Pite-td 20. Brave 21. Milancoupe +3 fő 22. Zolee78 + kérdéses 1 fő 23. Vékony úr 24. Lantos Ferenc + 2 fő 25. Orley 26 Tibcsibmw+ feleség+2 gyerköc 27. Dragon01 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| zsmax |
| ||||
![]() ![]() Regisztrált tag #98 Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53Üzenetek: 308 | kistopacs írta ... Kecelen van egy hadtörténeti múzeum és ha jól látom a hét minden napján nyitva van, a beugró a felnőtteknek 1500ft/fő. Megéri megnézni ..... LINK Nagyonsok gép van. Ugytudom egykettőbe még be is lehet szálni zs-max | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | lipy írta ... Valaki aki tavaly elvitte a frizbimet ő visszahozza? Lipy! Ha a zöld frizbi kék propellerrel, akkor én nem tudok semmiről... )...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: 1 [2] 3 4 5 6 7 | |
Powered by e107 Forum System


) 

jóléreztük magunkat sok új emberkével ismerkedtünk meg jósok gépsárkány is volt









