| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: 1 2 [3] 4 5 6 7 | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| kistopacs |
| ||||
![]() Regisztrált tag #4552 Regisztrált: 2013.10.15 - 12:54Üzenetek: 16 | Kecelen van egy hadtörténeti múzeum és ha jól látom a hét minden napján nyitva van, a beugró a felnőtteknek 1500ft/fő. Megéri megnézni ..... LINK | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| tibcsibmw |
| ||||
![]() Regisztrált tag #2124 Regisztrált: 2013.02.01 - 16:17Üzenetek: 49 | Orley írta ... 1. Zoliaudi +1-2 2. Poison+ Viki 3. Pretorianus +2 4. Lui+ Andi+ kis Lui+ Zsófi 5. Lipy+Adri+2db gyerek (2Felnőt és 2 gyerek kaja) 6. loldma+ 1 fő 7. Lackoo 8. albertt 9.Kiskopasz+Andi 10. Latya +1½ (most remélem időben sikerül odaérni) 11. Occi + Ancsi +3gyerek (a legkisebb még saját kaját ebédel) 12. B4Quattro 13. Mahoni + "Mónika (___\=oooo=/___) " 14. Újbácsi +1 felnőtt, plusz 2 gyerek 15. Kristof (Péntekre is mennék, sátor) 16. Watoo+ Andi+C4 És Sógor+Kata+1bébi+B5 (kaja 4 felnőtt részére ) 17. Kistopacs + Edina 18. Zs-Max 19. Pite-td 20. Brave 21. Milancoupe +3 fő 22. Zolee78 + kérdéses 1 fő 23. Vékony úr 24. Lantos Ferenc + 2 fő 25. Orley 26 Tibcsibmw+ feleség+2 gyerköc | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | Orley írta ... poison írta ... Pretorianus írta ... Urak akik az Auchantól indulnak, onnan majd a pályán megyünk vagy nem? Simán az 5 úton megyünk En is csatlakoznek. Esetleg penteken senki nem megy fel pestrol? Lehet akkor en is mennek, mar penteken. Loldma jön délután pestről | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Orley |
| ||||
Orley![]() Regisztrált tag #2174 Regisztrált: 2013.02.27 - 13:52Üzenetek: 163 | poison írta ... Pretorianus írta ... Urak akik az Auchantól indulnak, onnan majd a pályán megyünk vagy nem? Simán az 5 úton megyünk En is csatlakoznek. Esetleg penteken senki nem megy fel pestrol? Lehet akkor en is mennek, mar penteken. [ Módosítva 2014.05.21 - 22:37 ] Audi 100 C3 1.8 Audi A4 B5 1.8 T Audi V8 4.2 quattro Audi A6 C4 2.5 TDI Audi 80 B2 1.6 TD Audi 80 B3 2.0 Quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Orley |
| ||||
Orley![]() Regisztrált tag #2174 Regisztrált: 2013.02.27 - 13:52Üzenetek: 163 | 1. Zoliaudi +1-2 2. Poison+ Viki 3. Pretorianus +2 4. Lui+ Andi+ kis Lui+ Zsófi 5. Lipy+Adri+2db gyerek (2Felnőt és 2 gyerek kaja) 6. loldma+ 1 fő 7. Lackoo 8. albertt 9.Kiskopasz+Andi 10. Latya +1½ (most remélem időben sikerül odaérni) 11. Occi + Ancsi +3gyerek (a legkisebb még saját kaját ebédel) 12. B4Quattro 13. Mahoni + "Mónika (___\=oooo=/___) " 14. Újbácsi +1 felnőtt, plusz 2 gyerek 15. Kristof (Péntekre is mennék, sátor) 16. Watoo+ Andi+C4 És Sógor+Kata+1bébi+B5 (kaja 4 felnőtt részére ) 17. Kistopacs + Edina 18. Zs-Max 19. Pite-td 20. Brave 21. Milancoupe +3 fő 22. Zolee78 + kérdéses 1 fő 23. Vékony úr 24. Lantos Ferenc + 2 fő 25. Orley [ Módosítva 2014.05.21 - 22:28 ] Audi 100 C3 1.8 Audi A4 B5 1.8 T Audi V8 4.2 quattro Audi A6 C4 2.5 TDI Audi 80 B2 1.6 TD Audi 80 B3 2.0 Quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | Kristof írta ... Akkora sárltrat kaptam, hogy Gazsi is befér hozzám! 2x3fő, két kabin külön előszobával, felfujható matracokkal stb... Bakki, golffal megyünk, csak férjünk be | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Pretorianus írta ... Urak akik az Auchantól indulnak, onnan majd a pályán megyünk vagy nem? Simán az 5 úton megyünk coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Kristof |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #261 Regisztrált: 2010.08.02 - 13:02Üzenetek: 358 | Akkora sárltrat kaptam, hogy Gazsi is befér hozzám! 2x3fő, két kabin külön előszobával, felfujható matracokkal stb... Audi Coupe quattro NG 2.3 10v | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | Kristof írta ... Szalonna sütésbe benne vagyok, valami szívja fel a piát! Közelben van bolt vagy érdemes előre bevásárolni? Kemping, horgászszéket érdemes vinni vagy lesznek padok? Horgásszék nem árt, illetve aki tud, hozzon pár fákját! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| zsmax |
| ||||
![]() ![]() Regisztrált tag #98 Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53Üzenetek: 308 | Ha valakit érdekel. Szombaton nyitva van. Veteránmotor muzeum. Belépés ingyenes. zs-max | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | Én Kecskeméten fogok bevásárolni inkább. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Kristof |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #261 Regisztrált: 2010.08.02 - 13:02Üzenetek: 358 | Szalonna sütésbe benne vagyok, valami szívja fel a piát! Közelben van bolt vagy érdemes előre bevásárolni? Kemping, horgászszéket érdemes vinni vagy lesznek padok? Audi Coupe quattro NG 2.3 10v | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | Kiskopasz írta ... Pénteki sátorozósok este szalonna sütés vagy tárcsa + piálás ?? Tárcsát viszek pálinkát viszek csajokat viszek | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Kiskopasz |
| ||||
Dunaújváros![]() Regisztrált tag #1440 Regisztrált: 2012.02.16 - 07:34Üzenetek: 142 | Pénteki sátorozósok este szalonna sütés vagy tárcsa + piálás ?? [ Módosítva 2014.05.21 - 18:17 ] | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Pretorianus |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #1597 Regisztrált: 2012.04.29 - 09:52Üzenetek: 56 | Urak akik az Auchantól indulnak, onnan majd a pályán megyünk vagy nem? | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| speak |
| ||||
Szeged![]() Regisztrált tag #516 Regisztrált: 2010.11.22 - 21:49Üzenetek: 59 | Szeged és környékéről jön még valaki? | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | Valaki aki tavaly elvitte a frizbimet ő visszahozza? | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| occi |
| ||||
Ráckeresztúr![]() Regisztrált tag #1537 Regisztrált: 2012.03.29 - 18:07Üzenetek: 138 | Mi is hozunk egy tepsi sütit ) | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Kiskopasz |
| ||||
Dunaújváros![]() Regisztrált tag #1440 Regisztrált: 2012.02.16 - 07:34Üzenetek: 142 | poison írta ... watoo írta ... Hajdihó! Süteménysütő versenyre hogy áll a jelentkezés? lehet még jelentkezni ? eddig nemjelentkezett egy jány se szal nemtudom milessz A párom jelentkezik rá | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | loldma írta ... poison írta ... watoo írta ... Hajdihó! Süteménysütő versenyre hogy áll a jelentkezés? lehet még jelentkezni ? eddig nemjelentkezett egy jány se szal nemtudom milessz Ez nem jelenti azt, hogy ne hozzatok sütit! Ott a cukrászda | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: 1 2 [3] 4 5 6 7 | |
Powered by e107 Forum System







2x3fő, két kabin külön előszobával, felfujható matracokkal stb...




)
szal nemtudom milessz 

