Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2014 május 24.én évnyitó találkozó Soltvadkert.
Oldal:  1 2 [3] 4 5 6 7
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
kistopacs
2014.05.22 - 06:41

Regisztrált tag #4552
Regisztrált: 2013.10.15 - 12:54
Üzenetek: 16
Kecelen van egy hadtörténeti múzeum és ha jól látom a hét minden napján nyitva van, a beugró a felnőtteknek 1500ft/fő. Megéri megnézni ..... LINK
Vissza az elejére
tibcsibmw
2014.05.22 - 06:36

Regisztrált tag #2124
Regisztrált: 2013.02.01 - 16:17
Üzenetek: 49
Orley írta ...

1. Zoliaudi +1-2
2. Poison+ Viki
3. Pretorianus +2
4. Lui+ Andi+ kis Lui+ Zsófi
5. Lipy+Adri+2db gyerek (2Felnőt és 2 gyerek kaja)
6. loldma+ 1 fő
7. Lackoo
8. albertt
9.Kiskopasz+Andi
10. Latya +1½ (most remélem időben sikerül odaérni)
11. Occi + Ancsi +3gyerek (a legkisebb még saját kaját ebédel)
12. B4Quattro
13. Mahoni + "Mónika (___\=oooo=/___) "
14. Újbácsi +1 felnőtt, plusz 2 gyerek
15. Kristof (Péntekre is mennék, sátor)
16. Watoo+ Andi+C4 És Sógor+Kata+1bébi+B5 (kaja 4 felnőtt részére )
17. Kistopacs + Edina
18. Zs-Max
19. Pite-td
20. Brave
21. Milancoupe +3 fő
22. Zolee78 + kérdéses 1 fő
23. Vékony úr
24. Lantos Ferenc + 2 fő
25. Orley

26 Tibcsibmw+ feleség+2 gyerköc
Vissza az elejére
lipy
2014.05.22 - 04:28
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
Orley írta ...

poison írta ...

Pretorianus írta ...

Urak akik az Auchantól indulnak, onnan majd a pályán megyünk vagy nem?

Simán az 5 úton megyünk

En is csatlakoznek.
Esetleg penteken senki nem megy fel pestrol? Lehet akkor en is mennek, mar penteken.

Loldma jön délután pestről
Vissza az elejére
Orley
2014.05.21 - 22:31
Orley

Regisztrált tag #2174
Regisztrált: 2013.02.27 - 13:52
Üzenetek: 163
poison írta ...

Pretorianus írta ...

Urak akik az Auchantól indulnak, onnan majd a pályán megyünk vagy nem?

Simán az 5 úton megyünk

En is csatlakoznek.
Esetleg penteken senki nem megy fel pestrol? Lehet akkor en is mennek, mar penteken.

[ Módosítva 2014.05.21 - 22:37 ]

Audi 100 C3 1.8
Audi A4 B5 1.8 T
Audi V8 4.2 quattro
Audi A6 C4 2.5 TDI
Audi 80 B2 1.6 TD
Audi 80 B3 2.0 Quattro
Vissza az elejére
Orley
2014.05.21 - 22:27
Orley

Regisztrált tag #2174
Regisztrált: 2013.02.27 - 13:52
Üzenetek: 163
1. Zoliaudi +1-2
2. Poison+ Viki
3. Pretorianus +2
4. Lui+ Andi+ kis Lui+ Zsófi
5. Lipy+Adri+2db gyerek (2Felnőt és 2 gyerek kaja)
6. loldma+ 1 fő
7. Lackoo
8. albertt
9.Kiskopasz+Andi
10. Latya +1½ (most remélem időben sikerül odaérni)
11. Occi + Ancsi +3gyerek (a legkisebb még saját kaját ebédel)
12. B4Quattro
13. Mahoni + "Mónika (___\=oooo=/___) "
14. Újbácsi +1 felnőtt, plusz 2 gyerek
15. Kristof (Péntekre is mennék, sátor)
16. Watoo+ Andi+C4 És Sógor+Kata+1bébi+B5 (kaja 4 felnőtt részére )
17. Kistopacs + Edina
18. Zs-Max
19. Pite-td
20. Brave
21. Milancoupe +3 fő
22. Zolee78 + kérdéses 1 fő
23. Vékony úr
24. Lantos Ferenc + 2 fő
25. Orley

[ Módosítva 2014.05.21 - 22:28 ]

Audi 100 C3 1.8
Audi A4 B5 1.8 T
Audi V8 4.2 quattro
Audi A6 C4 2.5 TDI
Audi 80 B2 1.6 TD
Audi 80 B3 2.0 Quattro
Vissza az elejére
loldma
2014.05.21 - 22:09
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
Kristof írta ...

Akkora sárltrat kaptam, hogy Gazsi is befér hozzám! 2x3fő, két kabin külön előszobával, felfujható matracokkal stb...

Bakki, golffal megyünk, csak férjünk be
Vissza az elejére
poison
2014.05.21 - 21:19
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Pretorianus írta ...

Urak akik az Auchantól indulnak, onnan majd a pályán megyünk vagy nem?

Simán az 5 úton megyünk

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Kristof
2014.05.21 - 20:19
Budapest

Regisztrált tag #261
Regisztrált: 2010.08.02 - 13:02
Üzenetek: 358
Akkora sárltrat kaptam, hogy Gazsi is befér hozzám! 2x3fő, két kabin külön előszobával, felfujható matracokkal stb...

Audi Coupe quattro NG 2.3 10v
Vissza az elejére
loldma
2014.05.21 - 19:52
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
Kristof írta ...

Szalonna sütésbe benne vagyok, valami szívja fel a piát! Közelben van bolt vagy érdemes előre bevásárolni? Kemping, horgászszéket érdemes vinni vagy lesznek padok?

Horgásszék nem árt, illetve aki tud, hozzon pár fákját!
Vissza az elejére
zsmax
2014.05.21 - 19:30

Regisztrált tag #98
Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53
Üzenetek: 308
Ha valakit érdekel. Szombaton nyitva van. Veteránmotor muzeum. Belépés ingyenes.

zs-max
Vissza az elejére
lipy
2014.05.21 - 19:18
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
Én Kecskeméten fogok bevásárolni inkább.
Vissza az elejére
Kristof
2014.05.21 - 18:57
Budapest

Regisztrált tag #261
Regisztrált: 2010.08.02 - 13:02
Üzenetek: 358
Szalonna sütésbe benne vagyok, valami szívja fel a piát! Közelben van bolt vagy érdemes előre bevásárolni? Kemping, horgászszéket érdemes vinni vagy lesznek padok?

Audi Coupe quattro NG 2.3 10v
Vissza az elejére
lipy
2014.05.21 - 18:52
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
Kiskopasz írta ...

Pénteki sátorozósok este szalonna sütés vagy tárcsa + piálás ??

Tárcsát viszek pálinkát viszek csajokat viszek
Vissza az elejére
Kiskopasz
2014.05.21 - 18:16
Dunaújváros

Regisztrált tag #1440
Regisztrált: 2012.02.16 - 07:34
Üzenetek: 142
Pénteki sátorozósok este szalonna sütés vagy tárcsa + piálás ??

[ Módosítva 2014.05.21 - 18:17 ]
Vissza az elejére
Pretorianus
2014.05.21 - 17:17
Budapest

Regisztrált tag #1597
Regisztrált: 2012.04.29 - 09:52
Üzenetek: 56
Urak akik az Auchantól indulnak, onnan majd a pályán megyünk vagy nem?
Vissza az elejére
speak
2014.05.21 - 13:21
Szeged

Regisztrált tag #516
Regisztrált: 2010.11.22 - 21:49
Üzenetek: 59
Szeged és környékéről jön még valaki?



Vissza az elejére
lipy
2014.05.21 - 10:32
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
Valaki aki tavaly elvitte a frizbimet ő visszahozza?
Vissza az elejére
occi
2014.05.21 - 10:20
Ráckeresztúr

Regisztrált tag #1537
Regisztrált: 2012.03.29 - 18:07
Üzenetek: 138
Mi is hozunk egy tepsi sütit )
Vissza az elejére
Kiskopasz
2014.05.21 - 08:24
Dunaújváros

Regisztrált tag #1440
Regisztrált: 2012.02.16 - 07:34
Üzenetek: 142
poison írta ...

watoo írta ...

Hajdihó!

Süteménysütő versenyre hogy áll a jelentkezés? lehet még jelentkezni ?


eddig nemjelentkezett egy jány se szal nemtudom milessz


A párom jelentkezik rá
Vissza az elejére
lipy
2014.05.21 - 04:23
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
loldma írta ...

poison írta ...

watoo írta ...

Hajdihó!

Süteménysütő versenyre hogy áll a jelentkezés? lehet még jelentkezni ?


eddig nemjelentkezett egy jány se szal nemtudom milessz

Ez nem jelenti azt, hogy ne hozzatok sütit!



Ott a cukrászda
Vissza az elejére
Oldal:  1 2 [3] 4 5 6 7  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System