| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: 1 2 3 4 [5] 6 7 | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| Pretorianus |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #1597 Regisztrált: 2012.04.29 - 09:52Üzenetek: 56 | Köszi Zotya! Nagyon várom már a talit és a beszélgetéseket )))) | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| zoliaudi |
| ||||
Dévaványa![]() ![]() Regisztrált tag #35 Regisztrált: 2010.06.30 - 09:49Üzenetek: 1209 | srácok ha Kecskeméti brigádból jön valaki akkor becsatlakoznák, (becsatlakoznánk) Békéscsaba irányából érkezünk..... PM-ben mehet a találka helye,ideje hajrá PRET......... [ Módosítva 2014.05.15 - 07:12 ] "Hidd el én nem tehetek róla így rakott le az a nyomorult gólya" Audi 100 C4 2.5 TDI AEL 103.KW. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Pretorianus |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #1597 Regisztrált: 2012.04.29 - 09:52Üzenetek: 56 | Üdv Istenek!!! Soroksári Auchan 6.30-kor gyülekzőre én is ott leszek Gondolom konvojban haladunk majd? Nagyon várom a talit, ez lesz az első ))))))) | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | Zolee78 írta ... Szombaton van valami közös együtt menős lecsurgás? Igen, írtam pár hsz-szel előbb hogy reggel 7kor indulás a soroksári auchanból, 6:30kor gyülekező | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Zolee78 |
| ||||
zolee78![]() Regisztrált tag #421 Regisztrált: 2010.10.14 - 09:47Üzenetek: 260 | Szombaton van valami közös együtt menős lecsurgás? | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Zolee78 |
| ||||
zolee78![]() Regisztrált tag #421 Regisztrált: 2010.10.14 - 09:47Üzenetek: 260 | 1. Zoliaudi +1-2 2. Poison+ Viki 3. Pretorianus +2 4. Lui+ Andi+ kis Lui+ Zsófi 5. Lipy+Adri+2db gyerek 6. loldma 7. Lackoo 8. albertt 9.Kiskopasz+Andi 10. Latya +1½ (most remélem időben sikerül odaérni) 11. Occi + Ancsi +3gyerek (a legkisebb még saját kaját ebédel) 12. B4Quattro 13. Mahoni + "Mónika (___\=oooo=/___) " 14. Újbácsi (ha igaz, akkor +1 felnőtt, plusz 2gyerek 15. Kristof (Péntekre is mennék, sátor) 16. Watoo+ Andi+C4 És Sógor+Kata+1bébi+B5 (kaja 4 felnőtt részére ) 17. Kistopacs + Edina 18. Zs-Max 19. Pite-td 20. Rábel Krisztián+1fő 21. Milancoupe +3 fő 22. Zolee78 + kérdéses 1 fő | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| watoo |
| ||||
watoo![]() Regisztrált tag #144 Regisztrált: 2010.07.05 - 15:14Üzenetek: 13 | Engem is / minket is érdekel a túra ( 2 autó) Pálinkás Márk as. Cukrosbácsi | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| occi |
| ||||
Ráckeresztúr![]() Regisztrált tag #1537 Regisztrált: 2012.03.29 - 18:07Üzenetek: 138 | Engem is érdekelne a túra. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Kiskopasz |
| ||||
Dunaújváros![]() Regisztrált tag #1440 Regisztrált: 2012.02.16 - 07:34Üzenetek: 142 | zoliaudi írta ... lipy írta ... Engem érdekel a túra. lehet engem is érdekel Túrára jelentkezem | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| zoliaudi |
| ||||
Dévaványa![]() ![]() Regisztrált tag #35 Regisztrált: 2010.06.30 - 09:49Üzenetek: 1209 | lipy írta ... Engem érdekel a túra. lehet engem is érdekel "Hidd el én nem tehetek róla így rakott le az a nyomorult gólya" Audi 100 C4 2.5 TDI AEL 103.KW. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | Engem érdekel a túra. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | lipy írta ... loldma írta ... Üdv! Üdv. Én pénteken megyek Soltvadkertre. Terveim szerint A gyerekeimmel sátrazni szeretnék. Volt róla szó hogy péntekre többen megyünk el. Ez hogy áll? A faháztól sem zárkozók el. Lipi Neharagudj de odavan irva Loli elötted irt irásában hogy 1-2 nap és lessz konkrétum irva a Péntei dologgal kapcsolatban!!!! Inkább arra válaszoljatok Srácok hogy van-e érdeklődés ill akit érdekel a dolog az autós túrával kapcsolatban ki indulna szivesen! Köszi coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Kiskopasz |
| ||||
Dunaújváros![]() Regisztrált tag #1440 Regisztrált: 2012.02.16 - 07:34Üzenetek: 142 | lipy írta ... loldma írta ... Üdv! Üdv. Én pénteken megyek Soltvadkertre. Terveim szerint A gyerekeimmel sátrazni szeretnék. Volt róla szó hogy péntekre többen megyünk el. Ez hogy áll? A faháztól sem zárkozók el. Mi is megyünk pénteken. Hivatalosan csak jun 1-el nyit a kemping, de megoldható a péntek este. Van egy tel számom amit előtte fel kell hívni, vizesblokkot meg ilyesmit kinyitnak. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | loldma írta ... Üdv! Üdv. Én pénteken megyek Soltvadkertre. Terveim szerint A gyerekeimmel sátrazni szeretnék. Volt róla szó hogy péntekre többen megyünk el. Ez hogy áll? A faháztól sem zárkozók el. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | Üdv! Két kérdése lenne a vezetőségnek: -Ki szeretne részt venni az autós tájékozódási túrán? Ez egy 50 km-es túra, kvízkérdésekkel, nyereményekkel. Szeretnénk számolni, hogy hány résztvevő lenne. -Szombaton reggel 9kor lesz a gyülekező Soltvadkerten a Zs-Max gumis műhelynél, Budapestről a soroksári úti auchannál lesz konvoj gyülekező, 6:30-től 7:00ig, 7:00-kor indulás. (A péntek esti sátrazási lehetőségről holnap-holnapután tudok konkrétumokkal nyilatkozni, de lehet hogy a környéken nézünk valami olcsó szállást faházban) | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Milancoupe |
| ||||
Milancoupe![]() Regisztrált tag #88 Regisztrált: 2010.07.02 - 22:24Üzenetek: 10 | 1. Zoliaudi +1-2 2. Poison+ Viki 3. Pretorianus +2 4. Lui+ Andi+ kis Lui+ Zsófi 5. Lipy+Adri+2db gyerek 6. loldma 7. Lackoo 8. albertt 9.Kiskopasz+Andi 10. Latya +1½ (most remélem időben sikerül odaérni) 11. Occi + Ancsi +3gyerek (a legkisebb még saját kaját ebédel) 12. B4Quattro 13. Mahoni + "Mónika (___\=oooo=/___) " 14. Újbácsi (ha igaz, akkor +1 felnőtt, plusz 2gyerek 15. Kristof (Péntekre is mennék, sátor) 16. Watoo+ Andi+C4 És Sógor+Kata+1bébi+B5 (kaja 4 felnőtt részére ) 17. Kistopacs + Edina 18. Zs-Max 19. Pite-td 20. Rábel Krisztián+1fő 21. Milancoupe +3 fő | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | 1. Zoliaudi +1-2 2. Poison+ Viki 3. Pretorianus +2 4. Lui+ Andi+ kis Lui+ Zsófi 5. Lipy+Adri+2db gyerek 6. loldma 7. Lackoo 8. albertt 9.Kiskopasz+Andi 10. Latya +1½ (most remélem időben sikerül odaérni) 11. Occi + Ancsi +3gyerek (a legkisebb még saját kaját ebédel) 12. B4Quattro 13. Mahoni + "Mónika (___\=oooo=/___) " 14. Újbácsi (ha igaz, akkor +1 felnőtt, plusz 2gyerek 15. Kristof (Péntekre is mennék, sátor) 16. Watoo+ Andi+C4 És Sógor+Kata+1bébi+B5 (kaja 4 felnőtt részére ) 17. Kistopacs + Edina 18. Zs-Max 19. Pite-td 20. Rábel Krisztián+1fő coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | zsmax írta ... 1. Zoliaudi +1-2 2. Poison+ Viki 3. Pretorianus +2 4. Lui+ Andi+ kis Lui+ Zsófi 5. Lipy+Adri+2db gyerek 6. loldma 7. Lackoo 8. albertt 9.Kiskopasz+Andi 10. Latya +1½ (most remélem időben sikerül odaérni) 11. Occi + Ancsi +3gyerek (a legkisebb még saját kaját ebédel) 12. B4Quattro 13. Mahoni + "Mónika (___\=oooo=/___) " 14. Újbácsi (ha igaz, akkor +1 felnőtt, plusz 2gyerek 15. Kristof (Péntekre is mennék, sátor) 16. Watoo+ Andi+C4 És Sógor+Kata+1bébi+B5 (kaja 4 felnőtt részére ) 17. Kistopacs + Edina 18. Zs-Max 19. Pite-td coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| pronyo |
| ||||
Érd![]() Regisztrált tag #1994 Regisztrált: 2012.11.28 - 18:59Üzenetek: 78 | Megy valaki szombat délután pest felől? 90 7A 2.3 20V Quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| zsmax |
| ||||
![]() ![]() Regisztrált tag #98 Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53Üzenetek: 308 | 1. Zoliaudi +1-2 2. Poison+ Viki 3. Pretorianus +2 4. Lui+ Andi+ kis Lui+ Zsófi 5. Lipy+Adri+2db gyerek 6. loldma 7. Lackoo 8. albertt 9.Kiskopasz+Andi 10. Latya +1½ (most remélem időben sikerül odaérni) 11. Occi + Ancsi +3gyerek (a legkisebb még saját kaját ebédel) 12. B4Quattro 13. Mahoni + "Mónika (___\=oooo=/___) " 14. Újbácsi (ha igaz, akkor +1 felnőtt, plusz 2gyerek 15. Kristof (Péntekre is mennék, sátor) 16. Watoo+ Andi+C4 És Sógor+Kata+1bébi+B5 (kaja 4 felnőtt részére ) 17. Kistopacs + Edina 18. Zs-Max zs-max | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: 1 2 3 4 [5] 6 7 | |
Powered by e107 Forum System


)))) 










