Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2014 május 24.én évnyitó találkozó Soltvadkert.
Oldal:  1 2 3 4 [5] 6 7
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
Pretorianus
2014.05.15 - 14:43
Budapest

Regisztrált tag #1597
Regisztrált: 2012.04.29 - 09:52
Üzenetek: 56
Köszi Zotya!
Nagyon várom már a talit és a beszélgetéseket ))))
Vissza az elejére
zoliaudi
2014.05.15 - 07:11
Dévaványa

Regisztrált tag #35
Regisztrált: 2010.06.30 - 09:49
Üzenetek: 1209
srácok ha Kecskeméti brigádból jön valaki akkor becsatlakoznák, (becsatlakoznánk) Békéscsaba irányából érkezünk..... PM-ben mehet a találka helye,ideje


hajrá PRET.........

[ Módosítva 2014.05.15 - 07:12 ]

"Hidd el én nem tehetek róla így rakott le az a nyomorult gólya"

Audi 100 C4 2.5 TDI AEL 103.KW.


Vissza az elejére
Pretorianus
2014.05.14 - 18:13
Budapest

Regisztrált tag #1597
Regisztrált: 2012.04.29 - 09:52
Üzenetek: 56
Üdv Istenek!!!
Soroksári Auchan 6.30-kor gyülekzőre én is ott leszek
Gondolom konvojban haladunk majd?
Nagyon várom a talit, ez lesz az első )))))))
Vissza az elejére
loldma
2014.05.14 - 15:50
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
Zolee78 írta ...

Szombaton van valami közös együtt menős lecsurgás?

Igen, írtam pár hsz-szel előbb hogy reggel 7kor indulás a soroksári auchanból, 6:30kor gyülekező
Vissza az elejére
Zolee78
2014.05.14 - 15:37
zolee78
Regisztrált tag #421
Regisztrált: 2010.10.14 - 09:47
Üzenetek: 260
Szombaton van valami közös együtt menős lecsurgás?
Vissza az elejére
Zolee78
2014.05.14 - 15:34
zolee78
Regisztrált tag #421
Regisztrált: 2010.10.14 - 09:47
Üzenetek: 260
1. Zoliaudi +1-2
2. Poison+ Viki
3. Pretorianus +2
4. Lui+ Andi+ kis Lui+ Zsófi
5. Lipy+Adri+2db gyerek
6. loldma
7. Lackoo
8. albertt
9.Kiskopasz+Andi
10. Latya +1½ (most remélem időben sikerül odaérni)
11. Occi + Ancsi +3gyerek (a legkisebb még saját kaját ebédel)
12. B4Quattro
13. Mahoni + "Mónika (___\=oooo=/___) "
14. Újbácsi (ha igaz, akkor +1 felnőtt, plusz 2gyerek
15. Kristof (Péntekre is mennék, sátor)
16. Watoo+ Andi+C4 És Sógor+Kata+1bébi+B5 (kaja 4 felnőtt részére )
17. Kistopacs + Edina
18. Zs-Max
19. Pite-td
20. Rábel Krisztián+1fő
21. Milancoupe +3 fő
22. Zolee78 + kérdéses 1 fő
Vissza az elejére
watoo
2014.05.14 - 15:21
watoo

Regisztrált tag #144
Regisztrált: 2010.07.05 - 15:14
Üzenetek: 13
Engem is / minket is érdekel a túra ( 2 autó)

Pálinkás Márk as. Cukrosbácsi
Vissza az elejére
occi
2014.05.14 - 11:10
Ráckeresztúr

Regisztrált tag #1537
Regisztrált: 2012.03.29 - 18:07
Üzenetek: 138
Engem is érdekelne a túra.
Vissza az elejére
Kiskopasz
2014.05.14 - 09:50
Dunaújváros

Regisztrált tag #1440
Regisztrált: 2012.02.16 - 07:34
Üzenetek: 142
zoliaudi írta ...

lipy írta ...

Engem érdekel a túra.



lehet engem is érdekel


Túrára jelentkezem
Vissza az elejére
zoliaudi
2014.05.13 - 19:55
Dévaványa

Regisztrált tag #35
Regisztrált: 2010.06.30 - 09:49
Üzenetek: 1209
lipy írta ...

Engem érdekel a túra.



lehet engem is érdekel

"Hidd el én nem tehetek róla így rakott le az a nyomorult gólya"

Audi 100 C4 2.5 TDI AEL 103.KW.


Vissza az elejére
lipy
2014.05.13 - 19:04
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
Engem érdekel a túra.
Vissza az elejére
poison
2014.05.13 - 17:59
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
lipy írta ...

loldma írta ...

Üdv!



Üdv.
Én pénteken megyek Soltvadkertre.
Terveim szerint A gyerekeimmel sátrazni szeretnék.
Volt róla szó hogy péntekre többen megyünk el.
Ez hogy áll?
A faháztól sem zárkozók el.



Lipi

Neharagudj de odavan irva Loli elötted irt irásában hogy 1-2 nap és lessz konkrétum irva a Péntei dologgal kapcsolatban!!!!

Inkább arra válaszoljatok Srácok hogy van-e érdeklődés ill akit érdekel a dolog az autós túrával kapcsolatban ki indulna szivesen!

Köszi

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Kiskopasz
2014.05.13 - 14:37
Dunaújváros

Regisztrált tag #1440
Regisztrált: 2012.02.16 - 07:34
Üzenetek: 142
lipy írta ...

loldma írta ...

Üdv!



Üdv.
Én pénteken megyek Soltvadkertre.
Terveim szerint A gyerekeimmel sátrazni szeretnék.
Volt róla szó hogy péntekre többen megyünk el.
Ez hogy áll?
A faháztól sem zárkozók el.


Mi is megyünk pénteken.
Hivatalosan csak jun 1-el nyit a kemping, de megoldható a péntek este.
Van egy tel számom amit előtte fel kell hívni, vizesblokkot meg ilyesmit kinyitnak.
Vissza az elejére
lipy
2014.05.13 - 05:18
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
loldma írta ...

Üdv!



Üdv.
Én pénteken megyek Soltvadkertre.
Terveim szerint A gyerekeimmel sátrazni szeretnék.
Volt róla szó hogy péntekre többen megyünk el.
Ez hogy áll?
A faháztól sem zárkozók el.
Vissza az elejére
loldma
2014.05.12 - 23:16
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
Üdv!
Két kérdése lenne a vezetőségnek:
-Ki szeretne részt venni az autós tájékozódási túrán? Ez egy 50 km-es túra, kvízkérdésekkel, nyereményekkel. Szeretnénk számolni, hogy hány résztvevő lenne.
-Szombaton reggel 9kor lesz a gyülekező Soltvadkerten a Zs-Max gumis műhelynél, Budapestről a soroksári úti auchannál lesz konvoj gyülekező, 6:30-től 7:00ig, 7:00-kor indulás. (A péntek esti sátrazási lehetőségről holnap-holnapután tudok konkrétumokkal nyilatkozni, de lehet hogy a környéken nézünk valami olcsó szállást faházban)
Vissza az elejére
Milancoupe
2014.05.11 - 23:07
Milancoupe

Regisztrált tag #88
Regisztrált: 2010.07.02 - 22:24
Üzenetek: 10
1. Zoliaudi +1-2
2. Poison+ Viki
3. Pretorianus +2
4. Lui+ Andi+ kis Lui+ Zsófi
5. Lipy+Adri+2db gyerek
6. loldma
7. Lackoo
8. albertt
9.Kiskopasz+Andi
10. Latya +1½ (most remélem időben sikerül odaérni)
11. Occi + Ancsi +3gyerek (a legkisebb még saját kaját ebédel)
12. B4Quattro
13. Mahoni + "Mónika (___\=oooo=/___) "
14. Újbácsi (ha igaz, akkor +1 felnőtt, plusz 2gyerek
15. Kristof (Péntekre is mennék, sátor)
16. Watoo+ Andi+C4 És Sógor+Kata+1bébi+B5 (kaja 4 felnőtt részére )
17. Kistopacs + Edina
18. Zs-Max
19. Pite-td
20. Rábel Krisztián+1fő
21. Milancoupe +3 fő
Vissza az elejére
poison
2014.05.09 - 10:18
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
1. Zoliaudi +1-2
2. Poison+ Viki
3. Pretorianus +2
4. Lui+ Andi+ kis Lui+ Zsófi
5. Lipy+Adri+2db gyerek
6. loldma
7. Lackoo
8. albertt
9.Kiskopasz+Andi
10. Latya +1½ (most remélem időben sikerül odaérni)
11. Occi + Ancsi +3gyerek (a legkisebb még saját kaját ebédel)
12. B4Quattro
13. Mahoni + "Mónika (___\=oooo=/___) "
14. Újbácsi (ha igaz, akkor +1 felnőtt, plusz 2gyerek
15. Kristof (Péntekre is mennék, sátor)
16. Watoo+ Andi+C4 És Sógor+Kata+1bébi+B5 (kaja 4 felnőtt részére )
17. Kistopacs + Edina
18. Zs-Max
19. Pite-td
20. Rábel Krisztián+1fő

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
poison
2014.05.08 - 21:26
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
zsmax írta ...

1. Zoliaudi +1-2
2. Poison+ Viki
3. Pretorianus +2
4. Lui+ Andi+ kis Lui+ Zsófi
5. Lipy+Adri+2db gyerek
6. loldma
7. Lackoo
8. albertt
9.Kiskopasz+Andi
10. Latya +1½ (most remélem időben sikerül odaérni)
11. Occi + Ancsi +3gyerek (a legkisebb még saját kaját ebédel)
12. B4Quattro
13. Mahoni + "Mónika (___\=oooo=/___) "
14. Újbácsi (ha igaz, akkor +1 felnőtt, plusz 2gyerek
15. Kristof (Péntekre is mennék, sátor)
16. Watoo+ Andi+C4 És Sógor+Kata+1bébi+B5 (kaja 4 felnőtt részére )
17. Kistopacs + Edina
18. Zs-Max
19. Pite-td



coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
pronyo
2014.05.07 - 11:24
Érd

Regisztrált tag #1994
Regisztrált: 2012.11.28 - 18:59
Üzenetek: 78
Megy valaki szombat délután pest felől?

90 7A 2.3 20V Quattro
Vissza az elejére
zsmax
2014.05.04 - 17:58

Regisztrált tag #98
Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53
Üzenetek: 308
1. Zoliaudi +1-2
2. Poison+ Viki
3. Pretorianus +2
4. Lui+ Andi+ kis Lui+ Zsófi
5. Lipy+Adri+2db gyerek
6. loldma
7. Lackoo
8. albertt
9.Kiskopasz+Andi
10. Latya +1½ (most remélem időben sikerül odaérni)
11. Occi + Ancsi +3gyerek (a legkisebb még saját kaját ebédel)
12. B4Quattro
13. Mahoni + "Mónika (___\=oooo=/___) "
14. Újbácsi (ha igaz, akkor +1 felnőtt, plusz 2gyerek
15. Kristof (Péntekre is mennék, sátor)
16. Watoo+ Andi+C4 És Sógor+Kata+1bébi+B5 (kaja 4 felnőtt részére )
17. Kistopacs + Edina
18. Zs-Max

zs-max
Vissza az elejére
Oldal:  1 2 3 4 [5] 6 7  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System