| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: [1] 2 | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Balage írta ... Kristof írta ... ...szeretném megköszöni, hogy létrejött ez a fantasztikus esemény! Rengeteg régi ismerőssel, baráttal találkoztam, rengeteget dumáltunk, meséltünk, okosodtunk és nem utolsó sorban sok új emberrel sikerült személyesen is megismerkedni! Hangulat 5ös, Autók létszáma (188) 5ös, Időjárás 5ös magasan a legszínvonalasabb Audis esemény volt amin eddig részt vettem,.....Ui: Külön köszönet Balage a szervezésért és az esemény lebonyolításáért, a fék update-es sztorit nem fejeztük be, legkésőbb Táton újra tárgyaljuk! Kristóf! Köszönjük a menedzsment nevében! A fék-upgrade-t Táton már személyesen s megkukkolhatod, kipróbálhatod! ;-) Na akkor megmarad a vas????? coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Balage |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #43 Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54Üzenetek: 718 | Kristof írta ... ...szeretném megköszöni, hogy létrejött ez a fantasztikus esemény! Rengeteg régi ismerőssel, baráttal találkoztam, rengeteget dumáltunk, meséltünk, okosodtunk és nem utolsó sorban sok új emberrel sikerült személyesen is megismerkedni! Hangulat 5ös, Autók létszáma (188) 5ös, Időjárás 5ös magasan a legszínvonalasabb Audis esemény volt amin eddig részt vettem,.....Ui: Külön köszönet Balage a szervezésért és az esemény lebonyolításáért, a fék update-es sztorit nem fejeztük be, legkésőbb Táton újra tárgyaljuk! Kristóf! Köszönjük a menedzsment nevében! A fék-upgrade-t Táton már személyesen s megkukkolhatod, kipróbálhatod! ;-) R32_A3_8p_24V Quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Kristof |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #261 Regisztrált: 2010.08.02 - 13:02Üzenetek: 358 | Kicsit megkésve de nem megtörve szeretném megköszöni, hogy létrejött ez a fantasztikus esemény! Rengeteg régi ismerőssel, baráttal találkoztam, rengeteget dumáltunk, meséltünk, okosodtunk és nem utolsó sorban sok új emberrel sikerült személyesen is megismerkedni! Hangulat 5ös, Autók létszáma (188) 5ös, Időjárás 5ös magasan a legszínvonalasabb Audis esemény volt amin eddig részt vettem, remélem jövőre ismét találkozunk már a ll. Országos Audi találkozzon! Ui: Külön köszönet Balage a szervezésért és az esemény lebonyolításáért, a fék update-es sztorit nem fejeztük be, legkésőbb Táton újra tárgyaljuk! Audi Coupe quattro NG 2.3 10v | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| MrPI |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #265 Regisztrált: 2010.08.03 - 17:17Üzenetek: 1 | Hello! Én is megyek [ Módosítva 2014.07.25 - 09:38 ] MrPI | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Balage |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #43 Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54Üzenetek: 718 | Jackson írta ... Csapatos indulás? Hány órakor, honnan? Vagy ki-ki a maga útján? 3-as számú főúton jön-e valaki Miskolc irányából? Természetesen mindez szombat reggelre vonatkozik. Szerintem az is tökéletes ha itt szerveződik egy EMAK-os csapat, de az is járható út lehet, hogy a közösségi portálon szerveződő konvojokhoz csapódtok.... ( LINK ) hiszen a neten 423 eddigi bejelentkező vendégből, már 165-db beregisztrált résztvevő AUDI-nk van, amelyekkel a fiatalok a szélrózsa több irányából érkeznek! A döntés a Tiétek! A mielőbbi viszontlátásig: Szevasztok! R32_A3_8p_24V Quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Jackson |
| ||||
Gyöngyös![]() Regisztrált tag #1012 Regisztrált: 2011.06.20 - 23:29Üzenetek: 208 | Csapatos indulás? Hány órakor, honnan? Vagy ki-ki a maga útján? 3-as számú főúton jön-e valaki Miskolc irányából? Természetesen mindez szombat reggelre vonatkozik. [ Módosítva 2014.07.24 - 16:06 ] Audi elpusztíthatatlan, és örök! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| occi |
| ||||
Ráckeresztúr![]() Regisztrált tag #1537 Regisztrált: 2012.03.29 - 18:07Üzenetek: 138 | 1. Balage 2. Kristóf 3. poison 4. loldma 5. Orley + 1fő 6. Ferás + 2fő 7. albertt + 2 fő 8. Lipy + 2 fő (péntektől faházba) 9. Lui + ???? 10. Krisz86 11. Lorka 12. Csabi+Viki+3fő 13. Kiskopasz+Andi (péntektől sátorral) 14. MrTDI + 1 fő (péntektől sátorral) 15. Morszi+2 fő 16. mr.tom25+1 fő 17. Jackson+talán 1 fő 18 Tibcsibmw+Feleség+2 gyerek 19. Zs-max és Böbi 20.Bronko 21. Occi+család | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Bronko |
| ||||
Polgárdi![]() Regisztrált tag #393 Regisztrált: 2010.09.28 - 16:08Üzenetek: 226 | 1. Balage 2. Kristóf 3. poison 4. loldma 5. Orley + 1fő 6. Ferás + 2fő 7. albertt + 2 fő 8. Lipy + 2 fő (péntektől faházba) 9. Lui + ???? 10. Krisz86 11. Lorka 12. Csabi+Viki+3fő 13. Kiskopasz+Andi (péntektől sátorral) 14. MrTDI + 1 fő (péntektől sátorral) 15. Morszi+2 fő 16. mr.tom25+1 fő 17. Jackson+talán 1 fő 18 Tibcsibmw+Feleség+2 gyerek 19. Zs-max és Böbi 20.Bronko | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| zsmax |
| ||||
![]() ![]() Regisztrált tag #98 Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53Üzenetek: 308 | 1. Balage 2. Kristóf 3. poison 4. loldma 5. Orley + 1fő 6. Ferás + 2fő 7. albertt + 2 fő 8. Lipy + 2 fő (péntektől faházba) 9. Lui + ???? 10. Krisz86 11. Lorka 12. Csabi+Viki+3fő 13. Kiskopasz+Andi (péntektől sátorral) 14. MrTDI + 1 fő (péntektől sátorral) 15. Morszi+2 fő 16. mr.tom25+1 fő 17. Jackson+talán 1 fő 18 Tibcsibmw+Feleség+2 gyerek 19. Zs-max és Böbi zs-max | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Balage |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #43 Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54Üzenetek: 718 | Elég komoly sebességgel gyarapodnak a regisztrált Audik, és már jól körvonalazható, hogy a megjelenő gépkocsik ~6-8%-át nevezték esztétikai zsűri értékelésére tulajdonosaik! Komoly verseny várható 90-es, qp, 100-as A4, és A6- A8 típusoknál, de lesz 1-néhány uniqum-szerű ritkaság, komolyabb aszfaltszaggató, az S- és RS- osztályokból is! Hajrá fiatalság! [ Módosítva 2014.07.15 - 09:43 ] R32_A3_8p_24V Quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Balage |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #43 Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54Üzenetek: 718 | Szevasztok! A könnyebb bejutás érdekében, aki biztosra akar menni, gépkocsiját és személyét regisztrálhatja itt: LINK ! Azt néztem, hogy a napkban megkezdett regisztrációra ezidáig 99db 4-karikást reg.-geltek be büszke tulajdonosai! A rövid kérdőív a Ti kiszolgálásotokra, és a valós forgalom illetve terhelés megítélése érdekében született! Érdemes a fszb-on nyomon követni az eseményt, hiszen például az ültetett autókkal is járható térkép-melléklet is feltöltésre került! HajráF! ;-) R32_A3_8p_24V Quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| tibcsibmw |
| ||||
![]() Regisztrált tag #2124 Regisztrált: 2013.02.01 - 16:17Üzenetek: 49 | Jackson írta ... 1. Balage 2. Kristóf 3. poison 4. loldma 5. Orley + 1fő 6. Ferás + 2fő 7. albertt + 2 fő 8. Lipy + 2 fő (péntektől faházba) 9. Lui + ???? 10. Krisz86 11. Lorka 12. Csabi+Viki+3fő 13. Kiskopasz+Andi (péntektől sátorral) 14. MrTDI + 1 fő (péntektől sátorral) 15. Morszi+2 fő 16. mr.tom25+1 fő 17. Jackson+talán 1 fő 18 Tibcsibmw+Feleség+2 gyerek | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Jackson |
| ||||
Gyöngyös![]() Regisztrált tag #1012 Regisztrált: 2011.06.20 - 23:29Üzenetek: 208 | 1. Balage 2. Kristóf 3. poison 4. loldma 5. Orley + 1fő 6. Ferás + 2fő 7. albertt + 2 fő 8. Lipy + 2 fő (péntektől faházba) 9. Lui + ???? 10. Krisz86 11. Lorka 12. Csabi+Viki+3fő 13. Kiskopasz+Andi (péntektől sátorral) 14. MrTDI + 1 fő (péntektől sátorral) 15. Morszi+2 fő 16. mr.tom25+1 fő 17. Jackson+talán 1 fő Audi elpusztíthatatlan, és örök! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Jackson |
| ||||
Gyöngyös![]() Regisztrált tag #1012 Regisztrált: 2011.06.20 - 23:29Üzenetek: 208 | Ez most felébresztette a figyelmemet rendesen. Örülnék ha ott lehetnék. Gőzöm sincs hogy addigra hogyan alakul mindenkinél a történet az odautazással kapcsolatban, mert sok víz lefolyik még a Dunán 24.-ig. De gondolkodtatok már azon hogy együtt is be lehetne vonulni a találkozóra? Vagy ezt nehéz volna összehozni? Előnye volna még az is, hogy egy helyre tömörülhetnénk a helyszínen. Mindenki egy zászló alatt. Ehhez meg ugye Valahol Bpest környékén találkoznunk kellene, és összegyűjteni az embereket. Megtervezni az útvonalat, amiről mindenki tud, és ha valaki késik, vagy csúszik, akkor menet közben is be tud csatlakozni. Audi elpusztíthatatlan, és örök! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Mr.tom25 |
| ||||
![]() Regisztrált tag #7841 Regisztrált: 2014.06.29 - 17:17Üzenetek: 1 | 1. Balage 2. Kristóf 3. poison 4. loldma 5. Orley + 1fő 6. Ferás + 2fő 7. albertt + 2 fő 8. Lipy + 2 fő (péntektől faházba) 9. Lui + ???? 10. Krisz86 11. Lorka 12. Csabi+Viki+3fő 13. Kiskopasz+Andi (péntektől sátorral) 14. MrTDI + 1 fő (péntektől sátorral) 15.Morszi+2 fő 16.mr.tom25+1 fő | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Morszi |
| ||||
Győr![]() Regisztrált tag #291 Regisztrált: 2010.08.16 - 19:07Üzenetek: 168 | MrTDi írta ... 1. Balage 2. Kristóf 3. poison 4. loldma 5. Orley + 1fő 6. Ferás + 2fő 7. albertt + 2 fő 8. Lipy + 2 fő (péntektől faházba) 9. Lui + ???? 10. Krisz86 11. Lorka 12. Csabi+Viki+3fő 13. Kiskopasz+Andi (péntektől sátorral) 14. MrTDI + 1 fő (péntektől sátorral) 15.Morszi+2 fő Audi 100-200-V8 2.2 20VT (AAN) egyveleg. És egy 2.3E avant a hétköznapokban. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| MrTDi |
| ||||
| Vendég | 1. Balage 2. Kristóf 3. poison 4. loldma 5. Orley + 1fő 6. Ferás + 2fő 7. albertt + 2 fő 8. Lipy + 2 fő (péntektől faházba) 9. Lui + ???? 10. Krisz86 11. Lorka 12. Csabi+Viki+3fő 13. Kiskopasz+Andi (péntektől sátorral) 14. MrTDI + 1 fő (péntektől sátorral) | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Kiskopasz |
| ||||
Dunaújváros![]() Regisztrált tag #1440 Regisztrált: 2012.02.16 - 07:34Üzenetek: 142 | 1. Balage 2. Kristóf 3. poison 4. loldma 5. Orley + 1fő 6. Ferás + 2fő 7. albertt + 2 fő 8. Lipy + 2 fő (péntektől faházba) 9. Lui + ???? 10. Krisz86 11. Lorka 12. Csabi+Viki+3fő 13. Kiskopasz+Andi (péntektől sátorral) | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Csabbee |
| ||||
Pusztaszabolcs![]() Regisztrált tag #211 Regisztrált: 2010.07.17 - 12:40Üzenetek: 714 | 1. Balage 2. Kristóf 3. poison 4. loldma 5. Orley + 1fő 6. Ferás + 2fő 7. albertt + 2 fő 8. Lipy + 2 fő (péntektől faházba) 9. Lui + ???? 10. Krisz86 11. Lorka 12. Csabi+Viki+3fő A4 Avant Quattro 1.9 PDTDI | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| emiklos |
| ||||
![]() ![]() Regisztrált tag #588 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:06Üzenetek: 93 | Több Audis klub és csoportosulás összefogásából szerveződő találkozó 2014 júliusára. Facebook oldal: https://www.facebook.com/audidayhungary [ Módosítva 2014.06.09 - 11:09 ] | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: [1] 2 | |
Powered by e107 Forum System



Rengeteg régi ismerőssel, baráttal találkoztam, rengeteget dumáltunk, meséltünk, okosodtunk és nem utolsó sorban sok új emberrel sikerült személyesen is megismerkedni! 










