Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
I. Országos Audi találkozó - 2014. július 26-27.
Oldal:  [1] 2
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
poison
2014.08.14 - 18:08
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Balage írta ...

Kristof írta ...

...szeretném megköszöni, hogy létrejött ez a fantasztikus esemény! Rengeteg régi ismerőssel, baráttal találkoztam, rengeteget dumáltunk, meséltünk, okosodtunk és nem utolsó sorban sok új emberrel sikerült személyesen is megismerkedni! Hangulat 5ös, Autók létszáma (188) 5ös, Időjárás 5ös magasan a legszínvonalasabb Audis esemény volt amin eddig részt vettem,.....

Ui: Külön köszönet Balage a szervezésért és az esemény lebonyolításáért, a fék update-es sztorit nem fejeztük be, legkésőbb Táton újra tárgyaljuk!

Kristóf! Köszönjük a menedzsment nevében! A fék-upgrade-t Táton már személyesen s megkukkolhatod, kipróbálhatod! ;-)



Na akkor megmarad a vas?????

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Balage
2014.08.06 - 08:22
Budapest

Regisztrált tag #43
Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54
Üzenetek: 718
Kristof írta ...

...szeretném megköszöni, hogy létrejött ez a fantasztikus esemény! Rengeteg régi ismerőssel, baráttal találkoztam, rengeteget dumáltunk, meséltünk, okosodtunk és nem utolsó sorban sok új emberrel sikerült személyesen is megismerkedni! Hangulat 5ös, Autók létszáma (188) 5ös, Időjárás 5ös magasan a legszínvonalasabb Audis esemény volt amin eddig részt vettem,.....

Ui: Külön köszönet Balage a szervezésért és az esemény lebonyolításáért, a fék update-es sztorit nem fejeztük be, legkésőbb Táton újra tárgyaljuk!

Kristóf! Köszönjük a menedzsment nevében! A fék-upgrade-t Táton már személyesen s megkukkolhatod, kipróbálhatod! ;-)


R32_A3_8p_24V Quattro
Vissza az elejére
Kristof
2014.08.03 - 08:01
Budapest

Regisztrált tag #261
Regisztrált: 2010.08.02 - 13:02
Üzenetek: 358
Kicsit megkésve de nem megtörve szeretném megköszöni, hogy létrejött ez a fantasztikus esemény! Rengeteg régi ismerőssel, baráttal találkoztam, rengeteget dumáltunk, meséltünk, okosodtunk és nem utolsó sorban sok új emberrel sikerült személyesen is megismerkedni! Hangulat 5ös, Autók létszáma (188) 5ös, Időjárás 5ös magasan a legszínvonalasabb Audis esemény volt amin eddig részt vettem, remélem jövőre ismét találkozunk már a ll. Országos Audi találkozzon!

Ui: Külön köszönet Balage a szervezésért és az esemény lebonyolításáért, a fék update-es sztorit nem fejeztük be, legkésőbb Táton újra tárgyaljuk!

Audi Coupe quattro NG 2.3 10v
Vissza az elejére
MrPI
2014.07.25 - 09:38
Budapest
Regisztrált tag #265
Regisztrált: 2010.08.03 - 17:17
Üzenetek: 1
Hello!
Én is megyek

[ Módosítva 2014.07.25 - 09:38 ]

MrPI
Vissza az elejére
Balage
2014.07.24 - 17:22
Budapest

Regisztrált tag #43
Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54
Üzenetek: 718
Jackson írta ...

Csapatos indulás? Hány órakor, honnan?
Vagy ki-ki a maga útján?
3-as számú főúton jön-e valaki Miskolc irányából?
Természetesen mindez szombat reggelre vonatkozik.

Szerintem az is tökéletes ha itt szerveződik egy EMAK-os csapat, de az is járható út lehet, hogy a közösségi portálon szerveződő konvojokhoz csapódtok.... ( LINK ) hiszen a neten 423 eddigi bejelentkező vendégből, már 165-db beregisztrált résztvevő AUDI-nk van, amelyekkel a fiatalok a szélrózsa több irányából érkeznek! A döntés a Tiétek! A mielőbbi viszontlátásig: Szevasztok!


R32_A3_8p_24V Quattro
Vissza az elejére
Jackson
2014.07.24 - 16:01
Gyöngyös

Regisztrált tag #1012
Regisztrált: 2011.06.20 - 23:29
Üzenetek: 208
Csapatos indulás? Hány órakor, honnan?
Vagy ki-ki a maga útján?
3-as számú főúton jön-e valaki Miskolc irányából?
Természetesen mindez szombat reggelre vonatkozik.

[ Módosítva 2014.07.24 - 16:06 ]

Audi elpusztíthatatlan, és örök!
Vissza az elejére
occi
2014.07.24 - 13:00
Ráckeresztúr

Regisztrált tag #1537
Regisztrált: 2012.03.29 - 18:07
Üzenetek: 138
1. Balage
2. Kristóf
3. poison
4. loldma
5. Orley + 1fő
6. Ferás + 2fő
7. albertt + 2 fő
8. Lipy + 2 fő (péntektől faházba)
9. Lui + ????
10. Krisz86
11. Lorka
12. Csabi+Viki+3fő
13. Kiskopasz+Andi (péntektől sátorral)
14. MrTDI + 1 fő (péntektől sátorral)
15. Morszi+2 fő
16. mr.tom25+1 fő
17. Jackson+talán 1 fő
18 Tibcsibmw+Feleség+2 gyerek
19. Zs-max és Böbi
20.Bronko
21. Occi+család
Vissza az elejére
Bronko
2014.07.22 - 18:18
Polgárdi

Regisztrált tag #393
Regisztrált: 2010.09.28 - 16:08
Üzenetek: 226

1. Balage
2. Kristóf
3. poison
4. loldma
5. Orley + 1fő
6. Ferás + 2fő
7. albertt + 2 fő
8. Lipy + 2 fő (péntektől faházba)
9. Lui + ????
10. Krisz86
11. Lorka
12. Csabi+Viki+3fő
13. Kiskopasz+Andi (péntektől sátorral)
14. MrTDI + 1 fő (péntektől sátorral)
15. Morszi+2 fő
16. mr.tom25+1 fő
17. Jackson+talán 1 fő
18 Tibcsibmw+Feleség+2 gyerek
19. Zs-max és Böbi
20.Bronko
Vissza az elejére
zsmax
2014.07.22 - 17:07

Regisztrált tag #98
Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53
Üzenetek: 308
1. Balage
2. Kristóf
3. poison
4. loldma
5. Orley + 1fő
6. Ferás + 2fő
7. albertt + 2 fő
8. Lipy + 2 fő (péntektől faházba)
9. Lui + ????
10. Krisz86
11. Lorka
12. Csabi+Viki+3fő
13. Kiskopasz+Andi (péntektől sátorral)
14. MrTDI + 1 fő (péntektől sátorral)
15. Morszi+2 fő
16. mr.tom25+1 fő
17. Jackson+talán 1 fő
18 Tibcsibmw+Feleség+2 gyerek
19. Zs-max és Böbi


zs-max
Vissza az elejére
Balage
2014.07.15 - 09:42
Budapest

Regisztrált tag #43
Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54
Üzenetek: 718
Elég komoly sebességgel gyarapodnak a regisztrált Audik, és már jól körvonalazható, hogy a megjelenő gépkocsik ~6-8%-át nevezték esztétikai zsűri értékelésére tulajdonosaik! Komoly verseny várható 90-es, qp, 100-as A4, és A6- A8 típusoknál, de lesz 1-néhány uniqum-szerű ritkaság, komolyabb aszfaltszaggató, az S- és RS- osztályokból is! Hajrá fiatalság!

Balage írta ...

LINK



[ Módosítva 2014.07.15 - 09:43 ]

R32_A3_8p_24V Quattro
Vissza az elejére
Balage
2014.07.14 - 14:43
Budapest

Regisztrált tag #43
Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54
Üzenetek: 718
Szevasztok!

A könnyebb bejutás érdekében, aki biztosra akar menni, gépkocsiját és személyét regisztrálhatja itt: LINK ! Azt néztem, hogy a napkban megkezdett regisztrációra ezidáig 99db 4-karikást reg.-geltek be büszke tulajdonosai! A rövid kérdőív a Ti kiszolgálásotokra, és a valós forgalom illetve terhelés megítélése érdekében született! Érdemes a fszb-on nyomon követni az eseményt, hiszen például az ültetett autókkal is járható térkép-melléklet is feltöltésre került! HajráF! ;-)

R32_A3_8p_24V Quattro
Vissza az elejére
tibcsibmw
2014.07.12 - 17:54

Regisztrált tag #2124
Regisztrált: 2013.02.01 - 16:17
Üzenetek: 49
Jackson írta ...

1. Balage
2. Kristóf
3. poison
4. loldma
5. Orley + 1fő
6. Ferás + 2fő
7. albertt + 2 fő
8. Lipy + 2 fő (péntektől faházba)
9. Lui + ????
10. Krisz86
11. Lorka
12. Csabi+Viki+3fő
13. Kiskopasz+Andi (péntektől sátorral)
14. MrTDI + 1 fő (péntektől sátorral)
15. Morszi+2 fő
16. mr.tom25+1 fő
17. Jackson+talán 1 fő

18 Tibcsibmw+Feleség+2 gyerek
Vissza az elejére
Jackson
2014.07.12 - 11:44
Gyöngyös

Regisztrált tag #1012
Regisztrált: 2011.06.20 - 23:29
Üzenetek: 208
1. Balage
2. Kristóf
3. poison
4. loldma
5. Orley + 1fő
6. Ferás + 2fő
7. albertt + 2 fő
8. Lipy + 2 fő (péntektől faházba)
9. Lui + ????
10. Krisz86
11. Lorka
12. Csabi+Viki+3fő
13. Kiskopasz+Andi (péntektől sátorral)
14. MrTDI + 1 fő (péntektől sátorral)
15. Morszi+2 fő
16. mr.tom25+1 fő
17. Jackson+talán 1 fő

Audi elpusztíthatatlan, és örök!
Vissza az elejére
Jackson
2014.07.12 - 11:40
Gyöngyös

Regisztrált tag #1012
Regisztrált: 2011.06.20 - 23:29
Üzenetek: 208
Ez most felébresztette a figyelmemet rendesen.
Örülnék ha ott lehetnék.

Gőzöm sincs hogy addigra hogyan alakul mindenkinél a történet az odautazással kapcsolatban, mert sok víz lefolyik még a Dunán 24.-ig. De gondolkodtatok már azon hogy együtt is be lehetne vonulni a találkozóra? Vagy ezt nehéz volna összehozni?
Előnye volna még az is, hogy egy helyre tömörülhetnénk a helyszínen.
Mindenki egy zászló alatt.
Ehhez meg ugye Valahol Bpest környékén találkoznunk kellene, és összegyűjteni az embereket. Megtervezni az útvonalat, amiről mindenki tud, és ha valaki késik, vagy csúszik, akkor menet közben is be tud csatlakozni.

Audi elpusztíthatatlan, és örök!
Vissza az elejére
Mr.tom25
2014.06.29 - 20:20

Regisztrált tag #7841
Regisztrált: 2014.06.29 - 17:17
Üzenetek: 1
1. Balage
2. Kristóf
3. poison
4. loldma
5. Orley + 1fő
6. Ferás + 2fő
7. albertt + 2 fő
8. Lipy + 2 fő (péntektől faházba)
9. Lui + ????
10. Krisz86
11. Lorka
12. Csabi+Viki+3fő
13. Kiskopasz+Andi (péntektől sátorral)
14. MrTDI + 1 fő (péntektől sátorral)
15.Morszi+2 fő
16.mr.tom25+1 fő
Vissza az elejére
Morszi
2014.06.27 - 18:33
Győr

Regisztrált tag #291
Regisztrált: 2010.08.16 - 19:07
Üzenetek: 168
MrTDi írta ...

1. Balage
2. Kristóf
3. poison
4. loldma
5. Orley + 1fő
6. Ferás + 2fő
7. albertt + 2 fő
8. Lipy + 2 fő (péntektől faházba)
9. Lui + ????
10. Krisz86
11. Lorka
12. Csabi+Viki+3fő
13. Kiskopasz+Andi (péntektől sátorral)
14. MrTDI + 1 fő (péntektől sátorral)
15.Morszi+2 fő



Audi 100-200-V8 2.2 20VT (AAN) egyveleg.
És egy 2.3E avant a hétköznapokban.
Vissza az elejére
MrTDi
2014.06.22 - 19:12
Vendég
1. Balage
2. Kristóf
3. poison
4. loldma
5. Orley + 1fő
6. Ferás + 2fő
7. albertt + 2 fő
8. Lipy + 2 fő (péntektől faházba)
9. Lui + ????
10. Krisz86
11. Lorka
12. Csabi+Viki+3fő
13. Kiskopasz+Andi (péntektől sátorral)
14. MrTDI + 1 fő (péntektől sátorral)
Vissza az elejére
Kiskopasz
2014.06.22 - 14:56
Dunaújváros

Regisztrált tag #1440
Regisztrált: 2012.02.16 - 07:34
Üzenetek: 142
1. Balage
2. Kristóf
3. poison
4. loldma
5. Orley + 1fő
6. Ferás + 2fő
7. albertt + 2 fő
8. Lipy + 2 fő (péntektől faházba)
9. Lui + ????
10. Krisz86
11. Lorka
12. Csabi+Viki+3fő
13. Kiskopasz+Andi (péntektől sátorral)

Vissza az elejére
Csabbee
2014.06.20 - 09:19
Pusztaszabolcs

Regisztrált tag #211
Regisztrált: 2010.07.17 - 12:40
Üzenetek: 714
1. Balage
2. Kristóf
3. poison
4. loldma
5. Orley + 1fő
6. Ferás + 2fő
7. albertt + 2 fő
8. Lipy + 2 fő (péntektől faházba)
9. Lui + ????
10. Krisz86
11. Lorka
12. Csabi+Viki+3fő


A4 Avant Quattro 1.9 PDTDI
Vissza az elejére
emiklos
2014.06.09 - 11:06


Regisztrált tag #588
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:06
Üzenetek: 93
Több Audis klub és csoportosulás összefogásából szerveződő találkozó 2014 júliusára.
Facebook oldal: https://www.facebook.com/audidayhungary

[ Módosítva 2014.06.09 - 11:09 ]
Vissza az elejére
Oldal:  [1] 2  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System