| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: 1 [2] | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| Lorka |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #1196 Regisztrált: 2011.10.15 - 02:47Üzenetek: 1091 | 1. Balage 2. Kristóf 3. poison 4. loldma 5. Orley + 1fő 6. Ferás + 2fő 7. albertt + 2 fő 8. Lipy + 2 fő (péntektől faházba) 9. Lui + ???? 10. Krisz86 11. Lorka 1. Audi 80 GLS 1.6 1979. 2. Audi Coupé GT 5S 1981. 3. Audi Coupé 2.6E V6 1995. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Lui |
| ||||
Gyál![]() Regisztrált tag #37 Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00Üzenetek: 387 | Elküldve: 2014.06.19 - 20:28 1. Balage 2. Kristóf 3. poison 4. loldma 5. Orley + 1fő 6. Ferás + 2fő 7. albertt + 2 fő 8. Lipy + 2 fő (péntektől faházba) 9. Lui + ???? 10. Krisz86 [ Módosítva 2014.06.19 - 20:06 ] | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | 1. Balage 2. Kristóf 3. poison 4. loldma 5. Orley + 1fő 6. Ferás + 2fő 7. albertt + 2 fő 8. Lipy + 2 fő (péntektől faházba) | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Krisz86 |
| ||||
2360 Gyál![]() Regisztrált tag #3736 Regisztrált: 2013.08.28 - 11:03Üzenetek: 34 | Engem nehogy kihadjatok a felsorolàsbòl. Ezen tuti ott leszek. Semmi se tarthat vissza. Söt ha elromlik a kocsim akkor is eltolom odàig. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | loldma írta ... poison írta ... loldma írta ... 1. Balage 2. Kristóf 3. poison 4. loldma Egyébként már péntek este lehet érkezni sátrazni, a sátrazás díja 200 forint / éjszaka. Te most ne akarj már péntek este sátrazni Jó a buli! Egyébként csak felvetettem mint lehetőséget, idén én már csak Teát iszom Ez olyan jóvolt hogy majdnemleestem a székről coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | poison írta ... loldma írta ... 1. Balage 2. Kristóf 3. poison 4. loldma Egyébként már péntek este lehet érkezni sátrazni, a sátrazás díja 200 forint / éjszaka. Te most ne akarj már péntek este sátrazni Jó a buli! Egyébként csak felvetettem mint lehetőséget, idén én már csak Teát iszom | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | loldma írta ... 1. Balage 2. Kristóf 3. poison 4. loldma Egyébként már péntek este lehet érkezni sátrazni, a sátrazás díja 200 forint / éjszaka. Te most ne akarj már péntek este sátrazni coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| albertt |
| ||||
Dunavarsány![]() Regisztrált tag #1224 Regisztrált: 2011.10.27 - 20:06Üzenetek: 127 | 1. Balage 2. Kristóf 3. poison 4. loldma 5. Orley + 1fő 6. Ferás + 2fő 7. albertt + 2 fő | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Orley |
| ||||
Orley![]() Regisztrált tag #2174 Regisztrált: 2013.02.27 - 13:52Üzenetek: 163 | 1. Balage 2. Kristóf 3. poison 4. loldma 5. Orley + 1fő 6. Ferás + 2fő Audi 100 C3 1.8 Audi A4 B5 1.8 T Audi V8 4.2 quattro Audi A6 C4 2.5 TDI Audi 80 B2 1.6 TD Audi 80 B3 2.0 Quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | 1. Balage 2. Kristóf 3. poison 4. loldma Egyébként már péntek este lehet érkezni sátrazni, a sátrazás díja 200 forint / éjszaka. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Kristof írta ... 1. Balage 2. Kristóf 3. poison coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Kristof |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #261 Regisztrált: 2010.08.02 - 13:02Üzenetek: 358 | 1. Balage 2. Kristóf Audi Coupe quattro NG 2.3 10v | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Balage |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #43 Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54Üzenetek: 718 | emiklos írta ... Több Audis klub és csoportosulás összefogásából szerveződő találkozó 2014 júliusára. Facebook oldal: https://www.facebook.com/audidayhungary Szevasztok! Tisztelettel köszönjük a topic megnyitását! Alábbiakban némi programajánló a rendezvényről: Autó szépség verseny + regisztráció Alkatrész felismerő verseny Nehéz alkatrész dobálás Felni kitartó verseny Autó limbó Kocsihúzás Íjászat Bár a találkozó hivatalosan két napos, de potenciálisan, a fő rendezvény-napként a szombat szerepel, s a fenti programok is nyilván erre a napra centralizálódnak! Bármely kérdés, sóhaj, ötlet vagy aggály merül fel a témával kapcsolatban, úgy azt itt, illetve a LINK linken is észrevételezhetitek, amire megpróbálunk mielőbb válasszal felelni! Emellett természetesen elindulhatna a szokásos nick-neves jelentkezés itt is, hogy lássuk, a klub részéről mennyi arca számíthatunk! Mivel a rendezvény programösszetétele még képlékeny, ezért jó lenne tudni hogy innen mennyi "passzív jelenlévőre" számíthatunk, gondolok itt párokra, nőkre, gyermekekre.... hiszen nekik is ha van rá igény, kvázi "elfoglaltságokkal" kellene készülnünk! R32_A3_8p_24V Quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: 1 [2] | |
Powered by e107 Forum System






Ezen tuti ott leszek. Semmi se tarthat vissza. Söt ha elromlik a kocsim akkor is eltolom odàig.





