Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
I. Országos Audi találkozó - 2014. július 26-27.
Oldal:  1 [2]
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
Lorka
2014.06.19 - 23:15
Budapest

Regisztrált tag #1196
Regisztrált: 2011.10.15 - 02:47
Üzenetek: 1091
1. Balage
2. Kristóf
3. poison
4. loldma
5. Orley + 1fő
6. Ferás + 2fő
7. albertt + 2 fő
8. Lipy + 2 fő (péntektől faházba)
9. Lui + ????
10. Krisz86
11. Lorka

1. Audi 80 GLS 1.6 1979.
2. Audi Coupé GT 5S 1981.
3. Audi Coupé 2.6E V6 1995.
Vissza az elejére
Lui
2014.06.19 - 20:05
Gyál

Regisztrált tag #37
Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00
Üzenetek: 387

Elküldve: 2014.06.19 - 20:28
1. Balage
2. Kristóf
3. poison
4. loldma
5. Orley + 1fő
6. Ferás + 2fő
7. albertt + 2 fő
8. Lipy + 2 fő (péntektől faházba)
9. Lui + ????
10. Krisz86


[ Módosítva 2014.06.19 - 20:06 ]
Vissza az elejére
lipy
2014.06.19 - 18:28
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
1. Balage
2. Kristóf
3. poison
4. loldma
5. Orley + 1fő
6. Ferás + 2fő
7. albertt + 2 fő
8. Lipy + 2 fő (péntektől faházba)
Vissza az elejére
Krisz86
2014.06.12 - 15:32
2360 Gyál

Regisztrált tag #3736
Regisztrált: 2013.08.28 - 11:03
Üzenetek: 34
Engem nehogy kihadjatok a felsorolàsbòl. Ezen tuti ott leszek. Semmi se tarthat vissza. Söt ha elromlik a kocsim akkor is eltolom odàig.
Vissza az elejére
poison
2014.06.12 - 13:09
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
loldma írta ...

poison írta ...

loldma írta ...

1. Balage
2. Kristóf
3. poison
4. loldma

Egyébként már péntek este lehet érkezni sátrazni, a sátrazás díja 200 forint / éjszaka.



Te most ne akarj már péntek este sátrazni

Jó a buli! Egyébként csak felvetettem mint lehetőséget, idén én már csak Teát iszom

Ez olyan jóvolt hogy majdnemleestem a székről

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
loldma
2014.06.12 - 07:49
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
poison írta ...

loldma írta ...

1. Balage
2. Kristóf
3. poison
4. loldma

Egyébként már péntek este lehet érkezni sátrazni, a sátrazás díja 200 forint / éjszaka.

Te most ne akarj már péntek este sátrazni

Jó a buli! Egyébként csak felvetettem mint lehetőséget, idén én már csak Teát iszom
Vissza az elejére
poison
2014.06.11 - 19:30
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
loldma írta ...

1. Balage
2. Kristóf
3. poison
4. loldma

Egyébként már péntek este lehet érkezni sátrazni, a sátrazás díja 200 forint / éjszaka.

Te most ne akarj már péntek este sátrazni

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
albertt
2014.06.11 - 18:26
Dunavarsány

Regisztrált tag #1224
Regisztrált: 2011.10.27 - 20:06
Üzenetek: 127
1. Balage
2. Kristóf
3. poison
4. loldma
5. Orley + 1fő
6. Ferás + 2fő
7. albertt + 2 fő

Vissza az elejére
Orley
2014.06.11 - 05:27
Orley

Regisztrált tag #2174
Regisztrált: 2013.02.27 - 13:52
Üzenetek: 163
1. Balage
2. Kristóf
3. poison
4. loldma
5. Orley + 1fő
6. Ferás + 2fő



Audi 100 C3 1.8
Audi A4 B5 1.8 T
Audi V8 4.2 quattro
Audi A6 C4 2.5 TDI
Audi 80 B2 1.6 TD
Audi 80 B3 2.0 Quattro
Vissza az elejére
loldma
2014.06.10 - 23:09
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
1. Balage
2. Kristóf
3. poison
4. loldma

Egyébként már péntek este lehet érkezni sátrazni, a sátrazás díja 200 forint / éjszaka.
Vissza az elejére
poison
2014.06.10 - 20:54
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Kristof írta ...

1. Balage
2. Kristóf
3. poison




coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Kristof
2014.06.10 - 20:19
Budapest

Regisztrált tag #261
Regisztrált: 2010.08.02 - 13:02
Üzenetek: 358
1. Balage
2. Kristóf



Audi Coupe quattro NG 2.3 10v
Vissza az elejére
Balage
2014.06.10 - 08:17
Budapest

Regisztrált tag #43
Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54
Üzenetek: 718
emiklos írta ...

Több Audis klub és csoportosulás összefogásából szerveződő találkozó 2014 júliusára.
Facebook oldal: https://www.facebook.com/audidayhungary

Szevasztok!
Tisztelettel köszönjük a topic megnyitását!
Alábbiakban némi programajánló a rendezvényről:
Autó szépség verseny + regisztráció
Alkatrész felismerő verseny
Nehéz alkatrész dobálás
Felni kitartó verseny
Autó limbó
Kocsihúzás
Íjászat
Bár a találkozó hivatalosan két napos, de potenciálisan, a fő rendezvény-napként a szombat szerepel, s a fenti programok is nyilván erre a napra centralizálódnak! Bármely kérdés, sóhaj, ötlet vagy aggály merül fel a témával kapcsolatban, úgy azt itt, illetve a LINK linken is észrevételezhetitek, amire megpróbálunk mielőbb válasszal felelni! Emellett természetesen elindulhatna a szokásos nick-neves jelentkezés itt is, hogy lássuk, a klub részéről mennyi arca számíthatunk! Mivel a rendezvény programösszetétele még képlékeny, ezért jó lenne tudni hogy innen mennyi "passzív jelenlévőre" számíthatunk, gondolok itt párokra, nőkre, gyermekekre.... hiszen nekik is ha van rá igény, kvázi "elfoglaltságokkal" kellene készülnünk!


R32_A3_8p_24V Quattro
Vissza az elejére
Oldal:  1 [2]  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System