Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2014 December 6 Évzáró találkozó
Oldal:  [1] 2
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
Joey
2014.12.08 - 13:41
Kistarcsa

Regisztrált tag #21
Regisztrált: 2010.06.16 - 19:40
Üzenetek: 1562
Balage írta ...

sajnálom hogy nem lehettem köztetek, pedig már erősen hiányoztok! Remélem lesz jövőre olyan évad-nyitó, amire végre én is kigurulhatok! Láttam a listáról hogy sokan voltatok a régiek közül... (sőt mondhatni hogy végül majdnem old-timer-arcok retrospektív találkozója volt a Táti buli) úgyhogy lássuk a mosolygó, vagy megmosolyogtató képeket a galériában! ;-)



Erősíthetted volna a 6 hengeresek táborát. Egyet vittem én is

T D I
Vissza az elejére
Balage
2014.12.07 - 21:04
Budapest

Regisztrált tag #43
Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54
Üzenetek: 718
sajnálom hogy nem lehettem köztetek, pedig már erősen hiányoztok! Remélem lesz jövőre olyan évad-nyitó, amire végre én is kigurulhatok! Láttam a listáról hogy sokan voltatok a régiek közül... (sőt mondhatni hogy végül majdnem old-timer-arcok retrospektív találkozója volt a Táti buli) úgyhogy lássuk a mosolygó, vagy megmosolyogtató képeket a galériában! ;-)

matlukaudi írta ...

Hol vannak a régi idők levelei ?
- Mi már hazaértünk.
- Jó volt a buli.
- Köszi a szervezést !
- Poisi ! Köszi a kaját !
- Legközelebb én is megyek.
- Kár, hogy ilyen hamar vége lett.
Stb...
Szóval ezek ???
Másik topikba kerültek ?
Én mindenesetre ezeket gondoltam



[ Módosítva 2014.12.07 - 21:08 ]

R32_A3_8p_24V Quattro
Vissza az elejére
poison
2014.12.07 - 20:22
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Miis köszönjük mindazoknak akik a rossz idő ellenére eljöttek nagyon jólsikerül a találkozó

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
zsmax
2014.12.07 - 18:29

Regisztrált tag #98
Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53
Üzenetek: 308
Jóestét.
Köszönjük a találkozást mindenkivel. Sok kis gyerkőc volt.
Az étel első osztályú.
Az idő pocsék volt. Dehát december van.

Mindent köszönünk.

zs-max
Vissza az elejére
occi
2014.12.07 - 15:42
Ráckeresztúr

Regisztrált tag #1537
Regisztrált: 2012.03.29 - 18:07
Üzenetek: 138
Köszi Poisi a kaját plusz mindenkinek a szervezést, mi jól éreztük magunkat. Sajnos hamar el kellett jönnünk, mert a legkisebb már nagyon fáradt volt...
Jövőre Veletek ugyanitt!
Vissza az elejére
loldma
2014.12.07 - 09:53
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
matlukaudi írta ...

Hol vannak a régi idők levelei ?
- Mi már hazaértünk.
- Jó volt a buli.
- Köszi a szervezést !
- Poisi ! Köszi a kaját !
- Legközelebb én is megyek.
- Kár, hogy ilyen hamar vége lett.
Stb...
Szóval ezek ???
Másik topikba kerültek ?
Én mindenesetre ezeket gondoltam



Miért, most nem jöttél?
Viccet félretéve én elég későn értem haza, de isteni volt a kaja, és jó volt a társaság, mint mindig Aki nem jött, bánhatja
Vissza az elejére
Zolee78
2014.12.07 - 09:32
zolee78
Regisztrált tag #421
Regisztrált: 2010.10.14 - 09:47
Üzenetek: 260
Szép napot!

Köszönjük szépen, hogy részt vehettünk. Köszönjük a jó szervezést, a jó ételeket, a jó társaságot!

u.i: Bocsi Zs, h lassan mentünk, de elaludt a kicsi, és próbáltuk húzni az időt
Vissza az elejére
matlukaudi
2014.12.06 - 21:57
Siófok

Regisztrált tag #68
Regisztrált: 2010.07.02 - 16:16
Üzenetek: 1395
Hol vannak a régi idők levelei ?
- Mi már hazaértünk.
- Jó volt a buli.
- Köszi a szervezést !
- Poisi ! Köszi a kaját !
- Legközelebb én is megyek.
- Kár, hogy ilyen hamar vége lett.
Stb...
Szóval ezek ???
Másik topikba kerültek ?
Én mindenesetre ezeket gondoltam



Ágoston -- Audi 200 LPG -- Audi 80 Quattro LPG -- Audi 100 Avant LPG --
Vissza az elejére
80gte
2014.12.05 - 20:37
Pilis

Regisztrált tag #200
Regisztrált: 2010.07.13 - 21:19
Üzenetek: 126
1. Kristof
2. Lui+Andi+kis Lui+Zsófi
3. loldma
4. Lackoo (2 fő nem biztos)
5. Lipy + Lipyné + 2 Kislipy
6. Zolee78 (elválik a +1Fő+1 pici)
7. Mjnár Ferenc
8. Molnár B Zoltán
9. Robi
10.Pite td+3fő
11. Zs-max meg a Böbe
12. Mörszi- Szilvi-Tomibaba
13. Mörszi faterja
14. Imi - Viki
15. Zsigai István?
16. Ágoston (matlukaudi) + család
17. B4Quattro
18. PoBéla , +asszonyka, és +2 pici biztos
19. Occi+Ancsi+3 kölyök (ebből 2 vacsizik külön)
20,Tomm+kisTomi+Móni
21 . ka
22. Kiskopasz+Andi
23.Vékony Bálint
24. Zenész Pisti (Joey)
25.80gte+Dóri+Baba
Vissza az elejére
Joey
2014.12.05 - 11:37
Kistarcsa

Regisztrált tag #21
Regisztrált: 2010.06.16 - 19:40
Üzenetek: 1562
1. Kristof
2. Lui+Andi+kis Lui+Zsófi
3. loldma
4. Lackoo (2 fő nem biztos)
5. Lipy + Lipyné + 2 Kislipy
6. Zolee78 (elválik a +1Fő+1 pici)
7. Mjnár Ferenc
8. Molnár B Zoltán
9. Robi
10.Pite td+3fő
11. Zs-max meg a Böbe
12. Mörszi- Szilvi-Tomibaba
13. Mörszi faterja
14. Imi - Viki
15. Zsigai István?
16. Ágoston (matlukaudi) + család
17. B4Quattro
18. PoBéla , +asszonyka, és +2 pici biztos
19. Occi+Ancsi+3 kölyök (ebből 2 vacsizik külön)
20,Tomm+kisTomi+Móni
21 . ka
22. Kiskopasz+Andi
23.Vékony Bálint
24. Zenész Pisti (Joey)

T D I
Vissza az elejére
poison
2014.12.04 - 19:42
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
poison írta ...

poison írta ...

Kiskopasz írta ...


1. Kristof
2. Lui+Andi+kis Lui+Zsófi
3. loldma
4. Lackoo (2 fő nem biztos)
5. Lipy + Lipyné + 2 Kislipy
6. Zolee78 (elválik a +1Fő+1 pici)
7. Mjnár Ferenc
8. Molnár B Zoltán
9. Robi
10.Pite td+3fő
11. Zs-max meg a Böbe
12. Mörszi- Szilvi-Tomibaba
13. Mörszi faterja
14. Imi - Viki
15. Zsigai István?
16. Ágoston (matlukaudi) + család
17. B4Quattro
18. PoBéla , +asszonyka, és +2 pici biztos
19. Occi+Ancsi+3 kölyök (ebből 2 vacsizik külön)
20,Tomm+kisTomi+Móni
21 . ka
22. Kiskopasz+Andi
23.Vékony Bálint










coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
poison
2014.12.04 - 19:41
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
poison írta ...

Kiskopasz írta ...


1. Kristof
2. Lui+Andi+kis Lui+Zsófi
3. loldma
4. Lackoo (2 fő nem biztos)
5. Lipy + Lipyné + 2 Kislipy
6. Zolee78 (elválik a +1Fő+1 pici)
7. Mjnár Ferenc
8. Molnár B Zoltán
9. Robi
10.Pite td+3fő
11. Zs-max meg a Böbe
12. Mörszi- Szilvi-Tomibaba
13. Mörszi faterja
14. Imi - Viki
15. Zsigai István?
16. Ágoston (matlukaudi) + család
17. B4Quattro
18. PoBéla , +asszonyka, és +2 pici biztos
19. Occi+Ancsi+3 kölyök (ebből 2 vacsizik külön)
20,Tomm+kisTomi+Móni
21 . ka
22. Kiskopasz+Andi
23.Vékony Bálint








coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
poison
2014.12.04 - 19:41
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Kiskopasz írta ...


1. Kristof
2. Lui+Andi+kis Lui+Zsófi
3. loldma
4. Lackoo (2 fő nem biztos)
5. Lipy + Lipyné + 2 Kislipy
6. Zolee78 (elválik a +1Fő+1 pici)
7. Mjnár Ferenc
8. Molnár B Zoltán
9. Robi
10.Pite td+1fő
11. Zs-max meg a Böbe
12. Mörszi- Szilvi-Tomibaba
13. Mörszi faterja
14. Imi - Viki
15. Zsigai István?
16. Ágoston (matlukaudi) + család
17. B4Quattro
18. PoBéla , +asszonyka, és +2 pici biztos
19. Occi+Ancsi+3 kölyök (ebből 2 vacsizik külön)
20,Tomm+kisTomi+Móni
21 . ka
22. Kiskopasz+Andi
23.Vékony Bálint






coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Kiskopasz
2014.12.03 - 11:55
Dunaújváros

Regisztrált tag #1440
Regisztrált: 2012.02.16 - 07:34
Üzenetek: 142

1. Kristof
2. Lui+Andi+kis Lui+Zsófi
3. loldma
4. Lackoo (2 fő nem biztos)
5. Lipy + Lipyné + 2 Kislipy
6. Zolee78 (elválik a +1Fő+1 pici)
7. Mjnár Ferenc
8. Molnár B Zoltán
9. Robi
10.Pite td+1fő
11. Zs-max meg a Böbe
12. Mörszi- Szilvi-Tomibaba
13. Mörszi faterja
14. Imi - Viki
15. Zsigai István?
16. Ágoston (matlukaudi) + család
17. B4Quattro
18. PoBéla , +asszonyka, és +2 pici biztos
19. Occi+Ancsi+3 kölyök (ebből 2 vacsizik külön)
20,Tomm+kisTomi+Móni
21 . ka
22. Kiskopasz+Andi




Vissza az elejére
stig
2014.12.02 - 17:18

Regisztrált tag #271
Regisztrált: 2010.08.05 - 14:22
Üzenetek: 7
poison írta ...

occi írta ...


1. Kristof
2. Lui+Andi+kis Lui+Zsófi
3. loldma
4. Lackoo (2 fő nem biztos)
5. Lipy + Lipyné + 2 Kislipy
6. Zolee78 (elválik a +1Fő+1 pici)
7. Mjnár Ferenc
8. Molnár B Zoltán
9. Robi
10.Pite td+1fő
11. Zs-max meg a Böbe
12. Mörszi- Szilvi-Tomibaba
13. Mörszi faterja
14. Imi - Viki
15. Zsigai István?
16. Ágoston (matlukaudi) + család
17. B4Quattro
18. PoBéla , +asszonyka, és +2 pici biztos
19. Occi+Ancsi+3 kölyök (ebből 2 vacsizik külön)
20,Tomm+kisTomi+Móni
21 . ka



Vissza az elejére
poison
2014.11.30 - 20:47
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
occi írta ...


1. Kristof
2. Lui+Andi+kis Lui+Zsófi
3. loldma
4. Lackoo (2 fő nem biztos)
5. Lipy + Lipyné + 2 Kislipy
6. Zolee78 (elválik a +1Fő+1 pici)
7. Mjnár Ferenc
8. Molnár B Zoltán
9. Robi
10.Pite td+1fő
11. Zs-max meg a Böbe
12. Mörszi- Szilvi-Tomibaba
13. Mörszi faterja
14. Imi - Viki
15. Zsigai István?
16. Ágoston (matlukaudi) + család
17. B4Quattro
18. PoBéla , +asszonyka, és +2 pici biztos
19. Occi+Ancsi+3 kölyök (ebből 2 vacsizik külön)
20,Tomm+kisTomi+Móni




coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
occi
2014.11.30 - 18:21
Ráckeresztúr

Regisztrált tag #1537
Regisztrált: 2012.03.29 - 18:07
Üzenetek: 138

1. Kristof
2. Lui+Andi+kis Lui+Zsófi
3. loldma
4. Lackoo (2 fő nem biztos)
5. Lipy + Lipyné + 2 Kislipy
6. Zolee78 (elválik a +1Fő+1 pici)
7. Mjnár Ferenc
8. Molnár B Zoltán
9. Robi
10.Pite td
11. Zs-max meg a Böbe
12. Mörszi- Szilvi-Tomibaba
13. Mörszi faterja
14. Imi - Viki
15. Zsigai István?
16. Ágoston (matlukaudi) + család
17. B4Quattro
18. PoBéla , +asszonyka, és +2 pici biztos
19. Occi+Ancsi+3 kölyök (ebből 2 vacsizik külön)
Vissza az elejére
lipy
2014.11.30 - 17:14
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
1. Kristof
2. Lui+Andi+kis Lui+Zsófi
3. loldma
4. Lackoo (2 fő nem biztos)
5. Lipy + Lipyné + 2 Kislipy
6. Zolee78 (elválik a +1Fő+1 pici)
7. Mjnár Ferenc
8. Molnár B Zoltán
9. Robi
10.Pite td
11. Zs-max meg a Böbe
12. Mörszi- Szilvi-Tomibaba
13. Mörszi faterja
14. Imi - Viki
15. Zsigai István?
16. Ágoston (matlukaudi) + család
17. B4Quattro
18. PoBéla , +asszonyka, és +2 pici biztos
Vissza az elejére
Po-Béla
2014.11.26 - 20:51
Budapest - Zugló


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12
Üzenetek: 358
[quote]
[quote]
1. Kristof
2. Lui+Andi+kis Lui+Zsófi
3. loldma
4. Lackoo (2 fő nem biztos)
5. Lipy+Lipyné+Kislipy
6. Zolee78 (elválik a +1Fő+1 pici)
7. Mjnár Ferenc
8. Molnár B Zoltán
9. Robi
10.Pite td
11. Zs-max meg a Böbe
12. Mörszi- Szilvi-Tomibaba
13. Mörszi faterja
14. Imi - Viki
15. Zsigai István?
16. Ágoston (matlukaudi) + család
17. B4Quattro
18. PoBéla , +asszonyka, és +2 pici biztos



[/ quote1417034961]


Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak!

és E.T a spanom !
Vissza az elejére
Po-Béla
2014.11.02 - 19:46
Budapest - Zugló


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12
Üzenetek: 358
2014 december 6. án tartjuk az évzáró találkozónkat.

Helyszín Tát Viktória étterem.

Menü: A megszokott jól bevált Húsleves, húsos vegyes-tál. 2600Ft/fő
gyermekeknek 5 éves korig ingyenes 14 éves korig pedig 500Ft/Fő lesz
Értelemszerűen, mint eddig is az italokat mindenki maga állja.
külön kívánságokkal Poison-t keressétek.

Az étterem befogadó képessége 73 Fő

Gyülekező Solymári Auchan parkolóban 09.00 tól indulás Tátra 10.30 kor.


LINK

a Tagokat a klub 600Ft értékű ebédjeggyel várja.


Induljon a lista!

Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak!

és E.T a spanom !
Vissza az elejére
Oldal:  [1] 2  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System