| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: [1] 2 | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| Joey |
| ||||
Kistarcsa![]() Regisztrált tag #21 Regisztrált: 2010.06.16 - 19:40Üzenetek: 1562 | Balage írta ... sajnálom hogy nem lehettem köztetek, pedig már erősen hiányoztok! Remélem lesz jövőre olyan évad-nyitó, amire végre én is kigurulhatok! Láttam a listáról hogy sokan voltatok a régiek közül... (sőt mondhatni hogy végül majdnem old-timer-arcok retrospektív találkozója volt a Táti buli) úgyhogy lássuk a mosolygó, vagy megmosolyogtató képeket a galériában! ;-) Erősíthetted volna a 6 hengeresek táborát. Egyet vittem én is T D I | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Balage |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #43 Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54Üzenetek: 718 | sajnálom hogy nem lehettem köztetek, pedig már erősen hiányoztok! Remélem lesz jövőre olyan évad-nyitó, amire végre én is kigurulhatok! Láttam a listáról hogy sokan voltatok a régiek közül... (sőt mondhatni hogy végül majdnem old-timer-arcok retrospektív találkozója volt a Táti buli) úgyhogy lássuk a mosolygó, vagy megmosolyogtató képeket a galériában! ;-) matlukaudi írta ... Hol vannak a régi idők levelei ? - Mi már hazaértünk. - Jó volt a buli. - Köszi a szervezést ! - Poisi ! Köszi a kaját ! - Legközelebb én is megyek. - Kár, hogy ilyen hamar vége lett. Stb... Szóval ezek ??? Másik topikba kerültek ? Én mindenesetre ezeket gondoltam [ Módosítva 2014.12.07 - 21:08 ] R32_A3_8p_24V Quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Miis köszönjük mindazoknak akik a rossz idő ellenére eljöttek nagyon jólsikerül a találkozó coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| zsmax |
| ||||
![]() ![]() Regisztrált tag #98 Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53Üzenetek: 308 | Jóestét. Köszönjük a találkozást mindenkivel. Sok kis gyerkőc volt. Az étel első osztályú. Az idő pocsék volt. Dehát december van. Mindent köszönünk. zs-max | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| occi |
| ||||
Ráckeresztúr![]() Regisztrált tag #1537 Regisztrált: 2012.03.29 - 18:07Üzenetek: 138 | Köszi Poisi a kaját plusz mindenkinek a szervezést, mi jól éreztük magunkat. Sajnos hamar el kellett jönnünk, mert a legkisebb már nagyon fáradt volt... Jövőre Veletek ugyanitt! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | matlukaudi írta ... Hol vannak a régi idők levelei ? - Mi már hazaértünk. - Jó volt a buli. - Köszi a szervezést ! - Poisi ! Köszi a kaját ! - Legközelebb én is megyek. - Kár, hogy ilyen hamar vége lett. Stb... Szóval ezek ??? Másik topikba kerültek ? Én mindenesetre ezeket gondoltam Miért, most nem jöttél? Viccet félretéve én elég későn értem haza, de isteni volt a kaja, és jó volt a társaság, mint mindig Aki nem jött, bánhatja | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Zolee78 |
| ||||
zolee78![]() Regisztrált tag #421 Regisztrált: 2010.10.14 - 09:47Üzenetek: 260 | Szép napot! Köszönjük szépen, hogy részt vehettünk. Köszönjük a jó szervezést, a jó ételeket, a jó társaságot! u.i: Bocsi Zs, h lassan mentünk, de elaludt a kicsi, és próbáltuk húzni az időt | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| matlukaudi |
| ||||
Siófok![]() Regisztrált tag #68 Regisztrált: 2010.07.02 - 16:16Üzenetek: 1395 | Hol vannak a régi idők levelei ? - Mi már hazaértünk. - Jó volt a buli. - Köszi a szervezést ! - Poisi ! Köszi a kaját ! - Legközelebb én is megyek. - Kár, hogy ilyen hamar vége lett. Stb... Szóval ezek ??? Másik topikba kerültek ? Én mindenesetre ezeket gondoltam Ágoston -- Audi 200 LPG -- Audi 80 Quattro LPG -- Audi 100 Avant LPG -- | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| 80gte |
| ||||
Pilis![]() Regisztrált tag #200 Regisztrált: 2010.07.13 - 21:19Üzenetek: 126 | 1. Kristof 2. Lui+Andi+kis Lui+Zsófi 3. loldma 4. Lackoo (2 fő nem biztos) 5. Lipy + Lipyné + 2 Kislipy 6. Zolee78 (elválik a +1Fő+1 pici) 7. Mjnár Ferenc 8. Molnár B Zoltán 9. Robi 10.Pite td+3fő 11. Zs-max meg a Böbe 12. Mörszi- Szilvi-Tomibaba 13. Mörszi faterja 14. Imi - Viki 15. Zsigai István? 16. Ágoston (matlukaudi) + család 17. B4Quattro 18. PoBéla , +asszonyka, és +2 pici biztos 19. Occi+Ancsi+3 kölyök (ebből 2 vacsizik külön) 20,Tomm+kisTomi+Móni 21 . ka 22. Kiskopasz+Andi 23.Vékony Bálint 24. Zenész Pisti (Joey) 25.80gte+Dóri+Baba | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Joey |
| ||||
Kistarcsa![]() Regisztrált tag #21 Regisztrált: 2010.06.16 - 19:40Üzenetek: 1562 | 1. Kristof 2. Lui+Andi+kis Lui+Zsófi 3. loldma 4. Lackoo (2 fő nem biztos) 5. Lipy + Lipyné + 2 Kislipy 6. Zolee78 (elválik a +1Fő+1 pici) 7. Mjnár Ferenc 8. Molnár B Zoltán 9. Robi 10.Pite td+3fő 11. Zs-max meg a Böbe 12. Mörszi- Szilvi-Tomibaba 13. Mörszi faterja 14. Imi - Viki 15. Zsigai István? 16. Ágoston (matlukaudi) + család 17. B4Quattro 18. PoBéla , +asszonyka, és +2 pici biztos 19. Occi+Ancsi+3 kölyök (ebből 2 vacsizik külön) 20,Tomm+kisTomi+Móni 21 . ka 22. Kiskopasz+Andi 23.Vékony Bálint 24. Zenész Pisti (Joey) T D I | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | poison írta ... poison írta ... Kiskopasz írta ... 1. Kristof 2. Lui+Andi+kis Lui+Zsófi 3. loldma 4. Lackoo (2 fő nem biztos) 5. Lipy + Lipyné + 2 Kislipy 6. Zolee78 (elválik a +1Fő+1 pici) 7. Mjnár Ferenc 8. Molnár B Zoltán 9. Robi 10.Pite td+3fő 11. Zs-max meg a Böbe 12. Mörszi- Szilvi-Tomibaba 13. Mörszi faterja 14. Imi - Viki 15. Zsigai István? 16. Ágoston (matlukaudi) + család 17. B4Quattro 18. PoBéla , +asszonyka, és +2 pici biztos 19. Occi+Ancsi+3 kölyök (ebből 2 vacsizik külön) 20,Tomm+kisTomi+Móni 21 . ka 22. Kiskopasz+Andi 23.Vékony Bálint coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | poison írta ... Kiskopasz írta ... 1. Kristof 2. Lui+Andi+kis Lui+Zsófi 3. loldma 4. Lackoo (2 fő nem biztos) 5. Lipy + Lipyné + 2 Kislipy 6. Zolee78 (elválik a +1Fő+1 pici) 7. Mjnár Ferenc 8. Molnár B Zoltán 9. Robi 10.Pite td+3fő 11. Zs-max meg a Böbe 12. Mörszi- Szilvi-Tomibaba 13. Mörszi faterja 14. Imi - Viki 15. Zsigai István? 16. Ágoston (matlukaudi) + család 17. B4Quattro 18. PoBéla , +asszonyka, és +2 pici biztos 19. Occi+Ancsi+3 kölyök (ebből 2 vacsizik külön) 20,Tomm+kisTomi+Móni 21 . ka 22. Kiskopasz+Andi 23.Vékony Bálint coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Kiskopasz írta ... 1. Kristof 2. Lui+Andi+kis Lui+Zsófi 3. loldma 4. Lackoo (2 fő nem biztos) 5. Lipy + Lipyné + 2 Kislipy 6. Zolee78 (elválik a +1Fő+1 pici) 7. Mjnár Ferenc 8. Molnár B Zoltán 9. Robi 10.Pite td+1fő 11. Zs-max meg a Böbe 12. Mörszi- Szilvi-Tomibaba 13. Mörszi faterja 14. Imi - Viki 15. Zsigai István? 16. Ágoston (matlukaudi) + család 17. B4Quattro 18. PoBéla , +asszonyka, és +2 pici biztos 19. Occi+Ancsi+3 kölyök (ebből 2 vacsizik külön) 20,Tomm+kisTomi+Móni 21 . ka 22. Kiskopasz+Andi 23.Vékony Bálint coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Kiskopasz |
| ||||
Dunaújváros![]() Regisztrált tag #1440 Regisztrált: 2012.02.16 - 07:34Üzenetek: 142 | 1. Kristof 2. Lui+Andi+kis Lui+Zsófi 3. loldma 4. Lackoo (2 fő nem biztos) 5. Lipy + Lipyné + 2 Kislipy 6. Zolee78 (elválik a +1Fő+1 pici) 7. Mjnár Ferenc 8. Molnár B Zoltán 9. Robi 10.Pite td+1fő 11. Zs-max meg a Böbe 12. Mörszi- Szilvi-Tomibaba 13. Mörszi faterja 14. Imi - Viki 15. Zsigai István? 16. Ágoston (matlukaudi) + család 17. B4Quattro 18. PoBéla , +asszonyka, és +2 pici biztos 19. Occi+Ancsi+3 kölyök (ebből 2 vacsizik külön) 20,Tomm+kisTomi+Móni 21 . ka 22. Kiskopasz+Andi | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| stig |
| ||||
![]() Regisztrált tag #271 Regisztrált: 2010.08.05 - 14:22Üzenetek: 7 | poison írta ... occi írta ... 1. Kristof 2. Lui+Andi+kis Lui+Zsófi 3. loldma 4. Lackoo (2 fő nem biztos) 5. Lipy + Lipyné + 2 Kislipy 6. Zolee78 (elválik a +1Fő+1 pici) 7. Mjnár Ferenc 8. Molnár B Zoltán 9. Robi 10.Pite td+1fő 11. Zs-max meg a Böbe 12. Mörszi- Szilvi-Tomibaba 13. Mörszi faterja 14. Imi - Viki 15. Zsigai István? 16. Ágoston (matlukaudi) + család 17. B4Quattro 18. PoBéla , +asszonyka, és +2 pici biztos 19. Occi+Ancsi+3 kölyök (ebből 2 vacsizik külön) 20,Tomm+kisTomi+Móni 21 . ka | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | occi írta ... 1. Kristof 2. Lui+Andi+kis Lui+Zsófi 3. loldma 4. Lackoo (2 fő nem biztos) 5. Lipy + Lipyné + 2 Kislipy 6. Zolee78 (elválik a +1Fő+1 pici) 7. Mjnár Ferenc 8. Molnár B Zoltán 9. Robi 10.Pite td+1fő 11. Zs-max meg a Böbe 12. Mörszi- Szilvi-Tomibaba 13. Mörszi faterja 14. Imi - Viki 15. Zsigai István? 16. Ágoston (matlukaudi) + család 17. B4Quattro 18. PoBéla , +asszonyka, és +2 pici biztos 19. Occi+Ancsi+3 kölyök (ebből 2 vacsizik külön) 20,Tomm+kisTomi+Móni coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| occi |
| ||||
Ráckeresztúr![]() Regisztrált tag #1537 Regisztrált: 2012.03.29 - 18:07Üzenetek: 138 | 1. Kristof 2. Lui+Andi+kis Lui+Zsófi 3. loldma 4. Lackoo (2 fő nem biztos) 5. Lipy + Lipyné + 2 Kislipy 6. Zolee78 (elválik a +1Fő+1 pici) 7. Mjnár Ferenc 8. Molnár B Zoltán 9. Robi 10.Pite td 11. Zs-max meg a Böbe 12. Mörszi- Szilvi-Tomibaba 13. Mörszi faterja 14. Imi - Viki 15. Zsigai István? 16. Ágoston (matlukaudi) + család 17. B4Quattro 18. PoBéla , +asszonyka, és +2 pici biztos 19. Occi+Ancsi+3 kölyök (ebből 2 vacsizik külön) | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | 1. Kristof 2. Lui+Andi+kis Lui+Zsófi 3. loldma 4. Lackoo (2 fő nem biztos) 5. Lipy + Lipyné + 2 Kislipy 6. Zolee78 (elválik a +1Fő+1 pici) 7. Mjnár Ferenc 8. Molnár B Zoltán 9. Robi 10.Pite td 11. Zs-max meg a Böbe 12. Mörszi- Szilvi-Tomibaba 13. Mörszi faterja 14. Imi - Viki 15. Zsigai István? 16. Ágoston (matlukaudi) + család 17. B4Quattro 18. PoBéla , +asszonyka, és +2 pici biztos | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Po-Béla |
| ||||
Budapest - Zugló![]() ![]() Regisztrált tag #4 Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12Üzenetek: 358 | [quote] [quote] 1. Kristof 2. Lui+Andi+kis Lui+Zsófi 3. loldma 4. Lackoo (2 fő nem biztos) 5. Lipy+Lipyné+Kislipy 6. Zolee78 (elválik a +1Fő+1 pici) 7. Mjnár Ferenc 8. Molnár B Zoltán 9. Robi 10.Pite td 11. Zs-max meg a Böbe 12. Mörszi- Szilvi-Tomibaba 13. Mörszi faterja 14. Imi - Viki 15. Zsigai István? 16. Ágoston (matlukaudi) + család 17. B4Quattro 18. PoBéla , +asszonyka, és +2 pici biztos [/ quote1417034961] Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak! és E.T a spanom ! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Po-Béla |
| ||||
Budapest - Zugló![]() ![]() Regisztrált tag #4 Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12Üzenetek: 358 | 2014 december 6. án tartjuk az évzáró találkozónkat. Helyszín Tát Viktória étterem. Menü: A megszokott jól bevált Húsleves, húsos vegyes-tál. 2600Ft/fő gyermekeknek 5 éves korig ingyenes 14 éves korig pedig 500Ft/Fő lesz Értelemszerűen, mint eddig is az italokat mindenki maga állja. külön kívánságokkal Poison-t keressétek. Az étterem befogadó képessége 73 Fő Gyülekező Solymári Auchan parkolóban 09.00 tól indulás Tátra 10.30 kor. LINK a Tagokat a klub 600Ft értékű ebédjeggyel várja. Induljon a lista! Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak! és E.T a spanom ! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: [1] 2 | |
Powered by e107 Forum System












