| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: 1 [2] | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| matlukaudi |
| ||||
Siófok![]() Regisztrált tag #68 Regisztrált: 2010.07.02 - 16:16Üzenetek: 1395 | [quote] [quote] 1. Kristof 2. Lui+Andi+kis Lui+Zsófi 3. loldma 4. Lackoo (2 fő nem biztos) 5. Lipy+Lipyné+Kislipy 6. Zolee78 (elválik a +1Fő+1 pici) 7. Mjnár Ferenc 8. Molnár B Zoltán 9. Robi 10.Pite td 11. Zs-max meg a Böbe 12. Mörszi- Szilvi-Tomibaba 13. Mörszi faterja 14. Imi - Viki 15. Zsigai István? 16. Ágoston (matlukaudi) + család Ha családdal megyünk akkor sor 5 benzin, de Caravelle kaszniban, ha nem akarnak eljönni a többiek, akkor sor5 turbo gáz + szivar bódé 17. B4Quattro [/ quote1416866288] Te is T4-gyel jössz ? Klikkesedjünk már ... Megvan még a T4-ed ? Ágoston -- Audi 200 LPG -- Audi 80 Quattro LPG -- Audi 100 Avant LPG -- | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| b4quattro |
| ||||
![]() ![]() Regisztrált tag #137 Regisztrált: 2010.07.04 - 20:52Üzenetek: 61 | [quote] 1. Kristof 2. Lui+Andi+kis Lui+Zsófi 3. loldma 4. Lackoo (2 fő nem biztos) 5. Lipy+Lipyné+Kislipy 6. Zolee78 (elválik a +1Fő+1 pici) 7. Mjnár Ferenc 8. Molnár B Zoltán 9. Robi 10.Pite td 11. Zs-max meg a Böbe 12. Mörszi- Szilvi-Tomibaba 13. Mörszi faterja 14. Imi - Viki 15. Zsigai István? 16. Ágoston (matlukaudi) + család Ha családdal megyünk akkor sor 5 benzin, de Caravelle kaszniban, ha nem akarnak eljönni a többiek, akkor sor5 turbo gáz + szivar bódé 17. B4Quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| matlukaudi |
| ||||
Siófok![]() Regisztrált tag #68 Regisztrált: 2010.07.02 - 16:16Üzenetek: 1395 | 1. Kristof 2. Lui+Andi+kis Lui+Zsófi 3. loldma 4. Lackoo (2 fő nem biztos) 5. Lipy+Lipyné+Kislipy 6. Zolee78 (elválik a +1Fő+1 pici) 7. Mjnár Ferenc 8. Molnár B Zoltán 9. Robi 10.Pite td 11. Zs-max meg a Böbe 12. Mörszi- Szilvi-Tomibaba 13. Mörszi faterja 14. Imi - Viki 15. Zsigai István? 16. Ágoston (matlukaudi) + család Ha családdal megyünk akkor sor 5 benzin, de Caravelle kaszniban, ha nem akarnak eljönni a többiek, akkor sor5 turbo gáz + szivar bódé Ágoston -- Audi 200 LPG -- Audi 80 Quattro LPG -- Audi 100 Avant LPG -- | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Morszi |
| ||||
Győr![]() Regisztrált tag #291 Regisztrált: 2010.08.16 - 19:07Üzenetek: 168 | 1. Kristof 2. Lui+Andi+kis Lui+Zsófi 3. loldma 4. Lackoo (2 fő nem biztos) 5. Lipy+Lipyné+Kislipy 6. Zolee78 (elválik a +1Fő+1 pici) 7. Mjnár Ferenc 8. Molnár B Zoltán 9. Robi 10.Pite td 11. Zs-max meg a Böbe 12. Mörszi- Szilvi-Tomibaba 13. Mörszi faterja 14. Imi - Viki 15. Zsigai István? Audi 100-200-V8 2.2 20VT (AAN) egyveleg. És egy 2.3E avant a hétköznapokban. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| zsmax |
| ||||
![]() ![]() Regisztrált tag #98 Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53Üzenetek: 308 | 1. Kristof 2. Lui+Andi+kis Lui+Zsófi 3. loldma 4. Lackoo (2 fő nem biztos) 5. Lipy+Lipyné+Kislipy 6. Zolee78 (elválik a +1Fő+1 pici) 7. Mjnár Ferenc 8. Molnár B Zoltán 9. Robi 10.Pite td 11. Zs-max meg a Böbe zs-max | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | 1. Kristof 2. Lui+Andi+kis Lui+Zsófi 3. loldma 4. Lackoo (2 fő nem biztos) 5. Lipy+Lipyné+Kislipy 6. Zolee78 (elválik a +1Fő+1 pici) 7. Mjnár Ferenc 8. Molnár B Zoltán 9. Robi 10.Pite td coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | riham írta ... Remek! Annyi kérdésem lenne, hogy kinek kell jelezni, vagy hogy lehet megkezdeni írni? A menüben nem találtam erre gombot, profilomban sem, vagy ez is csak fizetős tagoknak elérhető opció? Szia Ha a találkozóval kapcsolatban szeretnél kérdezni akkor ide irhatod De ha nem akkor a segitség vagy esetleg az adok veszek topikba ird légyszives p coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| riham |
| ||||
![]() Regisztrált tag #8144 Regisztrált: 2014.11.13 - 07:58Üzenetek: 1 | Remek! Annyi kérdésem lenne, hogy kinek kell jelezni, vagy hogy lehet megkezdeni írni? A menüben nem találtam erre gombot, profilomban sem, vagy ez is csak fizetős tagoknak elérhető opció? riham | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Robi |
| ||||
Nagykőrös![]() Regisztrált tag #30 Regisztrált: 2010.06.30 - 08:49Üzenetek: 240 | 1. Kristof 2. Lui+Andi+kis Lui+Zsófi 3. loldma 4. Lackoo (2 fő nem biztos) 5. Lipy+Lipyné+Kislipy 6. Zolee78 (elválik a +1Fő+1 pici) 7. Mjnár Ferenc 8. Molnár B Zoltán 9. Robi Audi S4 V6 3.0 + 2xGT30 + E85 - 2001 Audi V8 4.2 Exclusive 6-os kéziváltós - 1992 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Zolee78 írta ... 1. Kristof 2. Lui+Andi+kis Lui+Zsófi 3. loldma 4. Lackoo (2 fő nem biztos) 5. Lipy+Lipyné+Kislipy 6. Zolee78 (elválik a +1Fő+1 pici) 7, Mjnár Ferenc 8, Molnár B Zoltán coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Zolee78 |
| ||||
zolee78![]() Regisztrált tag #421 Regisztrált: 2010.10.14 - 09:47Üzenetek: 260 | 1. Kristof 2. Lui+Andi+kis Lui+Zsófi 3. loldma 4. Lackoo (2 fő nem biztos) 5. Lipy+Lipyné+Kislipy 6. Zolee78 (elválik a +1Fő+1 pici) | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | 1. Kristof 2. Lui+Andi+kis Lui+Zsófi 3. loldma 4. Lackoo (2 fő nem biztos) 5. Lipy+Lipyné+Kislipy | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | 1. Kristof 2. Lui+Andi+kis Lui+Zsófi 3. loldma 4. Lackoo (2 fő nem biztos) | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Kristof |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #261 Regisztrált: 2010.08.02 - 13:02Üzenetek: 358 | Balage írta ... Kristof írta ... 1. Kristof (Kristóf! Most Te viszel engem?) Persze, szívesen! Csak működőjön az öreg lány, most üzembiztosnak tűnik! Audi Coupe quattro NG 2.3 10v | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Lui |
| ||||
Gyál![]() Regisztrált tag #37 Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00Üzenetek: 387 | 1. Kristof 2. Lui+Andi+kis Lui+Zsófi | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Balage |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #43 Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54Üzenetek: 718 | Kristof írta ... 1. Kristof (Kristóf! Most Te viszel engem?) R32_A3_8p_24V Quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Kristof |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #261 Regisztrált: 2010.08.02 - 13:02Üzenetek: 358 | 1. Kristof Audi Coupe quattro NG 2.3 10v | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: 1 [2] | |
Powered by e107 Forum System














