Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2014 December 6 Évzáró találkozó
Oldal:  1 [2]
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
matlukaudi
2014.11.24 - 21:59
Siófok

Regisztrált tag #68
Regisztrált: 2010.07.02 - 16:16
Üzenetek: 1395
[quote]
[quote]
1. Kristof
2. Lui+Andi+kis Lui+Zsófi
3. loldma
4. Lackoo (2 fő nem biztos)
5. Lipy+Lipyné+Kislipy
6. Zolee78 (elválik a +1Fő+1 pici)
7. Mjnár Ferenc
8. Molnár B Zoltán
9. Robi
10.Pite td
11. Zs-max meg a Böbe
12. Mörszi- Szilvi-Tomibaba
13. Mörszi faterja
14. Imi - Viki
15. Zsigai István?
16. Ágoston (matlukaudi) + család

Ha családdal megyünk akkor sor 5 benzin, de Caravelle kaszniban, ha nem akarnak eljönni a többiek,
akkor sor5 turbo gáz + szivar bódé
17. B4Quattro
[/ quote1416866288]

Te is T4-gyel jössz ? Klikkesedjünk már ...
Megvan még a T4-ed ?


Ágoston -- Audi 200 LPG -- Audi 80 Quattro LPG -- Audi 100 Avant LPG --
Vissza az elejére
b4quattro
2014.11.24 - 21:44

Regisztrált tag #137
Regisztrált: 2010.07.04 - 20:52
Üzenetek: 61
[quote]
1. Kristof
2. Lui+Andi+kis Lui+Zsófi
3. loldma
4. Lackoo (2 fő nem biztos)
5. Lipy+Lipyné+Kislipy
6. Zolee78 (elválik a +1Fő+1 pici)
7. Mjnár Ferenc
8. Molnár B Zoltán
9. Robi
10.Pite td
11. Zs-max meg a Böbe
12. Mörszi- Szilvi-Tomibaba
13. Mörszi faterja
14. Imi - Viki
15. Zsigai István?
16. Ágoston (matlukaudi) + család

Ha családdal megyünk akkor sor 5 benzin, de Caravelle kaszniban, ha nem akarnak eljönni a többiek,
akkor sor5 turbo gáz + szivar bódé
17. B4Quattro


Vissza az elejére
matlukaudi
2014.11.24 - 20:02
Siófok

Regisztrált tag #68
Regisztrált: 2010.07.02 - 16:16
Üzenetek: 1395
1. Kristof
2. Lui+Andi+kis Lui+Zsófi
3. loldma
4. Lackoo (2 fő nem biztos)
5. Lipy+Lipyné+Kislipy
6. Zolee78 (elválik a +1Fő+1 pici)
7. Mjnár Ferenc
8. Molnár B Zoltán
9. Robi
10.Pite td
11. Zs-max meg a Böbe
12. Mörszi- Szilvi-Tomibaba
13. Mörszi faterja
14. Imi - Viki
15. Zsigai István?
16. Ágoston (matlukaudi) + család

Ha családdal megyünk akkor sor 5 benzin, de Caravelle kaszniban, ha nem akarnak eljönni a többiek,
akkor sor5 turbo gáz + szivar bódé


Ágoston -- Audi 200 LPG -- Audi 80 Quattro LPG -- Audi 100 Avant LPG --
Vissza az elejére
Morszi
2014.11.15 - 12:42
Győr

Regisztrált tag #291
Regisztrált: 2010.08.16 - 19:07
Üzenetek: 168

1. Kristof
2. Lui+Andi+kis Lui+Zsófi
3. loldma
4. Lackoo (2 fő nem biztos)
5. Lipy+Lipyné+Kislipy
6. Zolee78 (elválik a +1Fő+1 pici)
7. Mjnár Ferenc
8. Molnár B Zoltán
9. Robi
10.Pite td
11. Zs-max meg a Böbe
12. Mörszi- Szilvi-Tomibaba
13. Mörszi faterja
14. Imi - Viki
15. Zsigai István?

Audi 100-200-V8 2.2 20VT (AAN) egyveleg.
És egy 2.3E avant a hétköznapokban.
Vissza az elejére
zsmax
2014.11.15 - 11:39

Regisztrált tag #98
Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53
Üzenetek: 308
1. Kristof
2. Lui+Andi+kis Lui+Zsófi
3. loldma
4. Lackoo (2 fő nem biztos)
5. Lipy+Lipyné+Kislipy
6. Zolee78 (elválik a +1Fő+1 pici)
7. Mjnár Ferenc
8. Molnár B Zoltán
9. Robi
10.Pite td
11. Zs-max meg a Böbe


zs-max
Vissza az elejére
poison
2014.11.14 - 19:40
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
1. Kristof
2. Lui+Andi+kis Lui+Zsófi
3. loldma
4. Lackoo (2 fő nem biztos)
5. Lipy+Lipyné+Kislipy
6. Zolee78 (elválik a +1Fő+1 pici)
7. Mjnár Ferenc
8. Molnár B Zoltán
9. Robi
10.Pite td

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
poison
2014.11.13 - 18:03
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
riham írta ...

Remek! Annyi kérdésem lenne, hogy kinek kell jelezni, vagy hogy lehet megkezdeni írni? A menüben nem találtam erre gombot, profilomban sem, vagy ez is csak fizetős tagoknak elérhető opció?



Szia

Ha a találkozóval kapcsolatban szeretnél kérdezni akkor ide irhatod
De ha nem akkor a segitség vagy esetleg az adok veszek topikba ird légyszives

p


coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
riham
2014.11.13 - 08:07
Regisztrált tag #8144
Regisztrált: 2014.11.13 - 07:58
Üzenetek: 1
Remek! Annyi kérdésem lenne, hogy kinek kell jelezni, vagy hogy lehet megkezdeni írni? A menüben nem találtam erre gombot, profilomban sem, vagy ez is csak fizetős tagoknak elérhető opció?


riham
Vissza az elejére
Robi
2014.11.12 - 19:39
Nagykőrös
Regisztrált tag #30
Regisztrált: 2010.06.30 - 08:49
Üzenetek: 240
1. Kristof
2. Lui+Andi+kis Lui+Zsófi
3. loldma
4. Lackoo (2 fő nem biztos)
5. Lipy+Lipyné+Kislipy
6. Zolee78 (elválik a +1Fő+1 pici)
7. Mjnár Ferenc
8. Molnár B Zoltán
9. Robi

Audi S4 V6 3.0 + 2xGT30 + E85 - 2001
Audi V8 4.2 Exclusive 6-os kéziváltós - 1992
Vissza az elejére
poison
2014.11.12 - 18:15
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Zolee78 írta ...

1. Kristof
2. Lui+Andi+kis Lui+Zsófi
3. loldma
4. Lackoo (2 fő nem biztos)
5. Lipy+Lipyné+Kislipy
6. Zolee78 (elválik a +1Fő+1 pici)
7, Mjnár Ferenc
8, Molnár B Zoltán




coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Zolee78
2014.11.10 - 19:16
zolee78
Regisztrált tag #421
Regisztrált: 2010.10.14 - 09:47
Üzenetek: 260
1. Kristof
2. Lui+Andi+kis Lui+Zsófi
3. loldma
4. Lackoo (2 fő nem biztos)
5. Lipy+Lipyné+Kislipy
6. Zolee78 (elválik a +1Fő+1 pici)
Vissza az elejére
lipy
2014.11.06 - 13:09
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567

1. Kristof
2. Lui+Andi+kis Lui+Zsófi
3. loldma
4. Lackoo (2 fő nem biztos)
5. Lipy+Lipyné+Kislipy
Vissza az elejére
loldma
2014.11.06 - 11:51
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
1. Kristof
2. Lui+Andi+kis Lui+Zsófi
3. loldma
4. Lackoo (2 fő nem biztos)
Vissza az elejére
Kristof
2014.11.06 - 07:28
Budapest

Regisztrált tag #261
Regisztrált: 2010.08.02 - 13:02
Üzenetek: 358
Balage írta ...

Kristof írta ...

1. Kristof

(Kristóf! Most Te viszel engem?)


Persze, szívesen! Csak működőjön az öreg lány, most üzembiztosnak tűnik!

Audi Coupe quattro NG 2.3 10v
Vissza az elejére
Lui
2014.11.05 - 19:27
Gyál

Regisztrált tag #37
Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00
Üzenetek: 387
1. Kristof
2. Lui+Andi+kis Lui+Zsófi
Vissza az elejére
Balage
2014.11.05 - 17:32
Budapest

Regisztrált tag #43
Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54
Üzenetek: 718
Kristof írta ...

1. Kristof

(Kristóf! Most Te viszel engem?)

R32_A3_8p_24V Quattro
Vissza az elejére
Kristof
2014.11.05 - 07:56
Budapest

Regisztrált tag #261
Regisztrált: 2010.08.02 - 13:02
Üzenetek: 358
1. Kristof

Audi Coupe quattro NG 2.3 10v
Vissza az elejére
Oldal:  1 [2]  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System