| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: [1] 2 | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| occi |
| ||||
Ráckeresztúr![]() Regisztrált tag #1537 Regisztrált: 2012.03.29 - 18:07Üzenetek: 138 | Sajnálom nagyon! Lesz esőnap? | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Po-Béla |
| ||||
Budapest - Zugló![]() ![]() Regisztrált tag #4 Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12Üzenetek: 358 | Sziasztok! Sajnálattal értesítek mindenkit, hogy az évnyitó találkozó az időjárásra való tekintettel ELMARAD! Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak! és E.T a spanom ! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | Beszéltem a kemping tulajával, aki érez magában indíttatást, az egy kb 1000/fő áron jöhet már pénteken sátrazni! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Bronko |
| ||||
Polgárdi![]() Regisztrált tag #393 Regisztrált: 2010.09.28 - 16:08Üzenetek: 226 | vityoo írta ... 1. zoliaudi 2.poison+vikus 3. loldma 4. Lipy (valahogy lejutok) 5. Kristof 6. ZS-Max 7. watoo+ Betti 8. 9. Valentino Berlusconi 10. Lui plussz femili 11. Occi+1fő+3*fél fő 12. Milancoupe + 2 fő 13. Szeles, kérdés a + fő 14. Steffoo + Bius 15. Po-Béla és a Család 16. 80 gte +2fő ( Viktor Dóri Léna ) 17. Tomiaudi5000 18. Kelemen Mark +1 fo, sutit is hoznak 19. Vityó | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| vityoo |
| ||||
Bp.![]() Regisztrált tag #494 Regisztrált: 2010.11.13 - 09:13Üzenetek: 754 | 1. zoliaudi 2.poison+vikus 3. loldma 4. Lipy (valahogy lejutok) 5. Kristof 6. ZS-Max 7. watoo+ Betti 8. Bronko 9. Valentino Berlusconi 10. Lui plussz femili 11. Occi+1fő+3*fél fő 12. Milancoupe + 2 fő 13. Szeles, kérdés a + fő 14. Steffoo + Bius 15. Po-Béla és a Család 16. 80 gte +2fő ( Viktor Dóri Léna ) 17. Tomiaudi5000 18. Kelemen Mark +1 fo, sutit is hoznak 19. Vityó B3 1.8E DZ B5 1.8TQ AEB B3 1.8(T)Q | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Lui írta ... Vaniliás főtkrémes yoghurt torta rendell!!! Felelőség nincs !!!! ugyis teleszel az elúkostoló ha nem rohansz akkor többi enyim coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | 1. zoliaudi 2.poison+vikus 3. loldma 4. Lipy (valahogy lejutok) 5. Kristof 6. ZS-Max 7. watoo+ Betti 8. Bronko 9. Valentino Berlusconi 10. Lui plussz femili 11. Occi+1fő+3*fél fő 12. Milancoupe + 2 fő 13. Szeles, kérdés a + fő 14. Steffoo + Bius 15. Po-Béla és a Család 16. 80 gte +2fő ( Viktor Dóri Léna ) 17. Tomiaudi5000 18. Kelemen Mark +1 fo, sutit is hoznak | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Lui |
| ||||
Gyál![]() Regisztrált tag #37 Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00Üzenetek: 387 | Vaniliás főtkrémes yoghurt torta rendell!!! Felelőség nincs !!!! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| zoliaudi |
| ||||
Dévaványa![]() ![]() Regisztrált tag #35 Regisztrált: 2010.06.30 - 09:49Üzenetek: 1209 | Tomi ne butáskodj miért ne jöhetnél "Hidd el én nem tehetek róla így rakott le az a nyomorult gólya" Audi 100 C4 2.5 TDI AEL 103.KW. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| tomiaudi5000 |
| ||||
![]() Regisztrált tag #106 Regisztrált: 2010.07.03 - 16:11Üzenetek: 178 | Én is mennék ha lehet!! )Tomi Gyál | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| 80gte |
| ||||
Pilis![]() Regisztrált tag #200 Regisztrált: 2010.07.13 - 21:19Üzenetek: 126 | Dóri sütne valamit... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| 80gte |
| ||||
Pilis![]() Regisztrált tag #200 Regisztrált: 2010.07.13 - 21:19Üzenetek: 126 | 1. zoliaudi 2.poison+vikus 3. loldma 4. Lipy (valahogy lejutok) 5. Kristof 6. ZS-Max 7. watoo+ Betti 8. Bronko 9. Valentino Berlusconi 10. Lui plussz femili 11. Occi+1fő+3*fél fő 12. Milancoupe + 2 fő 13. Szeles, kérdés a + fő 14. Steffoo + Bius 15. Po-Béla és a Család 16. 80 gte +2fő ( Viktor Dóri Léna ) | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Lui írta ... Megkérdeztem........ A hölgytag süt!!!!!!! yoghurt torta rendel coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Lui |
| ||||
Gyál![]() Regisztrált tag #37 Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00Üzenetek: 387 | Megkérdeztem........ A hölgytag süt!!!!!!! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Po-Béla |
| ||||
Budapest - Zugló![]() ![]() Regisztrált tag #4 Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12Üzenetek: 358 | Urak! Kérdezzétek meg a klub hölgy tagjait, hogy készülnek-e sütivel mivel nekünk is úgy kell készüljünk a válaszokat ide kérem! köszi ! Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak! és E.T a spanom ! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Po-Béla |
| ||||
Budapest - Zugló![]() ![]() Regisztrált tag #4 Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12Üzenetek: 358 | [quote] 1. zoliaudi 2.poison+vikus 3. loldma 4. Lipy (valahogy lejutok) 5. Kristof 6. ZS-Max 7. watoo+ Betti 8. Bronko 9. Valentino Berlusconi 10. Lui plussz femili 11. Occi+1fő+3*fél fő 12. Milancoupe + 2 fő 13. Szeles, kérdés a + fő 14. Steffoo + Bius 15. Po-Béla és a Család Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak! és E.T a spanom ! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| steffoo |
| ||||
Kecskemét![]() Regisztrált tag #8008 Regisztrált: 2014.09.15 - 15:57Üzenetek: 1 | Elküldve: 2015.05.06 - 19:21 1. zoliaudi 2.poison+vikus 3. loldma 4. Lipy (valahogy lejutok) 5. Kristof 6. ZS-Max 7. watoo+ Betti 8. Bronko 9. Valentino Berlusconi 10. Lui plussz femili 11. Occi+1fő+3*fél fő 12. Milancoupe + 2 fő 13. Szeles, kérdés a + fő 14. Steffoo + Bius | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Szeles |
| ||||
Szentes![]() Regisztrált tag #3778 Regisztrált: 2013.08.30 - 19:23Üzenetek: 16 | 1. zoliaudi 2.poison+vikus 3. loldma 4. Lipy (valahogy lejutok) 5. Kristof 6. ZS-Max 7. watoo+ Betti 8. Bronko 9. Valentino Berlusconi 10. Lui plussz femili 11. Occi+1fő+3*fél fő 12. Milancoupe + 2 fő 13. Szeles, kérdés a + fő | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Milancoupe |
| ||||
Milancoupe![]() Regisztrált tag #88 Regisztrált: 2010.07.02 - 22:24Üzenetek: 10 | 1. zoliaudi 2.poison+vikus 3. loldma 4. Lipy (valahogy lejutok) 5. Kristof 6. ZS-Max 7. watoo+ Betti 8. Bronko 9. Valentino Berlusconi 10. Lui plussz femili 11. Occi+1fő+3*fél fő 12. Milancoupe + 2 fő | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Po-Béla |
| ||||
Budapest - Zugló![]() ![]() Regisztrált tag #4 Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12Üzenetek: 358 | Sziasztok. Az idei évnyitó találkozónk helyszíne idén is Soltvadkert lesz, a vadkerti-tó kemping területén . https://www.google.hu/maps/dir/46.5853026,19.3932473/46.6103942,19.3944903/@46.5978458,19.3729969,14z/data=!3m1!4b1!4m4!4m3!1m0!1m0!3e0 Az érkezés időpontja!: 09,00 ra várunk mindenkit a kempingbe. Tervezett programunk: Autós ügyességi túra különböző feladatokkal, de a KRESZ MAXIMÁLIS betartásával! A túrát 10,00 kor indítjuk! Az útvonalát és a feladatokat a helyszínen kapja meg minden induló! A túrára való részvételhez előregisztráció szükséges! Poison főzéstudományának ellenőrzése. Gyerekek részére a kemping területén találhatunk elfoglaltságot. Amire idén is szükség lesz! : Tányér és evőeszköz! Térkép! (azoknak, akik szeretnének indulni a túrán) Gyerekeknek hozzuk a homokozós készleteket és a rajzoláshoz szükséges eszközöket. Természetese n jöhetnek a saját dolgok is. részvételi díj előreláthatólag 1300Ft/fő lesz mely tartalmazza a belépőt és az ebédet. (belépő 500Ft- ebéd 800Ft) a Tagoknak az ebédet a klub ingyen biztosítja Hölgyeknek ismét megrendeznénk a süteménykészítő versenyt , kellő létszámú nevezés esetén. A „nevezés” 1 tálca süti ami nem gyorsan romló alapanyagokból elkészíthető. Díjak: Viktória étterem 2 személyes vacsora , és egyébb meglepetés Mindenkit szeretettel várunk! Első Magyar Audi Klub Egyesület Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak! és E.T a spanom ! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: [1] 2 | |
Powered by e107 Forum System






ha nem rohansz akkor többi enyim 

)





