Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2015 május 23 évnyitó találkozó Soltvadkert.
Oldal:  [1] 2
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
occi
2015.05.22 - 17:40
Ráckeresztúr

Regisztrált tag #1537
Regisztrált: 2012.03.29 - 18:07
Üzenetek: 138
Sajnálom nagyon! Lesz esőnap?
Vissza az elejére
Po-Béla
2015.05.21 - 19:09
Budapest - Zugló


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12
Üzenetek: 358
Sziasztok!

Sajnálattal értesítek mindenkit, hogy az évnyitó találkozó

az időjárásra való tekintettel

ELMARAD!





Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak!

és E.T a spanom !
Vissza az elejére
loldma
2015.05.20 - 14:40
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
Beszéltem a kemping tulajával, aki érez magában indíttatást, az egy kb 1000/fő áron jöhet már pénteken sátrazni!
Vissza az elejére
Bronko
2015.05.18 - 20:47
Polgárdi

Regisztrált tag #393
Regisztrált: 2010.09.28 - 16:08
Üzenetek: 226
vityoo írta ...

1. zoliaudi
2.poison+vikus
3. loldma
4. Lipy (valahogy lejutok)
5. Kristof
6. ZS-Max
7. watoo+ Betti
8.
9. Valentino Berlusconi
10. Lui plussz femili
11. Occi+1fő+3*fél fő
12. Milancoupe + 2 fő
13. Szeles, kérdés a + fő
14. Steffoo + Bius
15. Po-Béla és a Család
16. 80 gte +2fő ( Viktor Dóri Léna )
17. Tomiaudi5000
18. Kelemen Mark +1 fo, sutit is hoznak
19. Vityó

Vissza az elejére
vityoo
2015.05.17 - 21:19
Bp.

Regisztrált tag #494
Regisztrált: 2010.11.13 - 09:13
Üzenetek: 754
1. zoliaudi
2.poison+vikus
3. loldma
4. Lipy (valahogy lejutok)
5. Kristof
6. ZS-Max
7. watoo+ Betti
8. Bronko
9. Valentino Berlusconi
10. Lui plussz femili
11. Occi+1fő+3*fél fő
12. Milancoupe + 2 fő
13. Szeles, kérdés a + fő
14. Steffoo + Bius
15. Po-Béla és a Család
16. 80 gte +2fő ( Viktor Dóri Léna )
17. Tomiaudi5000
18. Kelemen Mark +1 fo, sutit is hoznak
19. Vityó

B3 1.8E DZ
B5 1.8TQ AEB
B3 1.8(T)Q
Vissza az elejére
poison
2015.05.17 - 19:49
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Lui írta ...

Vaniliás főtkrémes yoghurt torta rendell!!!
Felelőség nincs !!!!


ugyis teleszel az elúkostoló ha nem rohansz akkor többi enyim


coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
loldma
2015.05.17 - 15:50
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929

1. zoliaudi
2.poison+vikus
3. loldma
4. Lipy (valahogy lejutok)
5. Kristof
6. ZS-Max
7. watoo+ Betti
8. Bronko
9. Valentino Berlusconi
10. Lui plussz femili
11. Occi+1fő+3*fél fő
12. Milancoupe + 2 fő
13. Szeles, kérdés a + fő
14. Steffoo + Bius
15. Po-Béla és a Család
16. 80 gte +2fő ( Viktor Dóri Léna )
17. Tomiaudi5000
18. Kelemen Mark +1 fo, sutit is hoznak

Vissza az elejére
Lui
2015.05.17 - 14:36
Gyál

Regisztrált tag #37
Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00
Üzenetek: 387
Vaniliás főtkrémes yoghurt torta rendell!!!
Felelőség nincs !!!!
Vissza az elejére
zoliaudi
2015.05.17 - 08:42
Dévaványa

Regisztrált tag #35
Regisztrált: 2010.06.30 - 09:49
Üzenetek: 1209
Tomi ne butáskodj miért ne jöhetnél

"Hidd el én nem tehetek róla így rakott le az a nyomorult gólya"

Audi 100 C4 2.5 TDI AEL 103.KW.


Vissza az elejére
tomiaudi5000
2015.05.15 - 21:31

Regisztrált tag #106
Regisztrált: 2010.07.03 - 16:11
Üzenetek: 178
Én is mennék ha lehet!! )


Tomi Gyál
Vissza az elejére
80gte
2015.05.15 - 17:41
Pilis

Regisztrált tag #200
Regisztrált: 2010.07.13 - 21:19
Üzenetek: 126
Dóri sütne valamit...
Vissza az elejére
80gte
2015.05.15 - 17:39
Pilis

Regisztrált tag #200
Regisztrált: 2010.07.13 - 21:19
Üzenetek: 126
1. zoliaudi
2.poison+vikus
3. loldma
4. Lipy (valahogy lejutok)
5. Kristof
6. ZS-Max
7. watoo+ Betti
8. Bronko
9. Valentino Berlusconi
10. Lui plussz femili
11. Occi+1fő+3*fél fő
12. Milancoupe + 2 fő
13. Szeles, kérdés a + fő
14. Steffoo + Bius
15. Po-Béla és a Család
16. 80 gte +2fő ( Viktor Dóri Léna )

Vissza az elejére
poison
2015.05.13 - 21:39
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Lui írta ...

Megkérdeztem........
A hölgytag süt!!!!!!!


yoghurt torta rendel

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Lui
2015.05.13 - 21:17
Gyál

Regisztrált tag #37
Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00
Üzenetek: 387
Megkérdeztem........
A hölgytag süt!!!!!!!
Vissza az elejére
Po-Béla
2015.05.09 - 17:16
Budapest - Zugló


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12
Üzenetek: 358
Urak!
Kérdezzétek meg a klub hölgy tagjait, hogy készülnek-e sütivel mivel nekünk is úgy kell készüljünk
a válaszokat ide kérem!
köszi !

Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak!

és E.T a spanom !
Vissza az elejére
Po-Béla
2015.05.09 - 17:14
Budapest - Zugló


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12
Üzenetek: 358
[quote]




1. zoliaudi
2.poison+vikus
3. loldma
4. Lipy (valahogy lejutok)
5. Kristof
6. ZS-Max
7. watoo+ Betti
8. Bronko
9. Valentino Berlusconi
10. Lui plussz femili
11. Occi+1fő+3*fél fő
12. Milancoupe + 2 fő
13. Szeles, kérdés a + fő
14. Steffoo + Bius
15. Po-Béla és a Család


Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak!

és E.T a spanom !
Vissza az elejére
steffoo
2015.05.06 - 20:35
Kecskemét

Regisztrált tag #8008
Regisztrált: 2014.09.15 - 15:57
Üzenetek: 1



Elküldve: 2015.05.06 - 19:21
1. zoliaudi
2.poison+vikus
3. loldma
4. Lipy (valahogy lejutok)
5. Kristof
6. ZS-Max
7. watoo+ Betti
8. Bronko
9. Valentino Berlusconi
10. Lui plussz femili
11. Occi+1fő+3*fél fő
12. Milancoupe + 2 fő
13. Szeles, kérdés a + fő
14. Steffoo + Bius
Vissza az elejére
Szeles
2015.05.06 - 17:21
Szentes

Regisztrált tag #3778
Regisztrált: 2013.08.30 - 19:23
Üzenetek: 16
1. zoliaudi
2.poison+vikus
3. loldma
4. Lipy (valahogy lejutok)
5. Kristof
6. ZS-Max
7. watoo+ Betti
8. Bronko
9. Valentino Berlusconi
10. Lui plussz femili
11. Occi+1fő+3*fél fő
12. Milancoupe + 2 fő
13. Szeles, kérdés a + fő
Vissza az elejére
Milancoupe
2015.05.06 - 07:17
Milancoupe

Regisztrált tag #88
Regisztrált: 2010.07.02 - 22:24
Üzenetek: 10
1. zoliaudi
2.poison+vikus
3. loldma
4. Lipy (valahogy lejutok)
5. Kristof
6. ZS-Max
7. watoo+ Betti
8. Bronko
9. Valentino Berlusconi
10. Lui plussz femili
11. Occi+1fő+3*fél fő
12. Milancoupe + 2 fő
Vissza az elejére
Po-Béla
2015.04.07 - 13:57
Budapest - Zugló


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12
Üzenetek: 358
Sziasztok.

Az idei évnyitó találkozónk helyszíne idén is Soltvadkert lesz, a vadkerti-tó kemping területén .
https://www.google.hu/maps/dir/46.5853026,19.3932473/46.6103942,19.3944903/@46.5978458,19.3729969,14z/data=!3m1!4b1!4m4!4m3!1m0!1m0!3e0

Az érkezés időpontja!: 09,00 ra várunk mindenkit a kempingbe.

Tervezett programunk:

Autós ügyességi túra különböző feladatokkal, de a KRESZ MAXIMÁLIS betartásával!

A túrát 10,00 kor indítjuk!
Az útvonalát és a feladatokat a helyszínen kapja meg minden induló!
A túrára való részvételhez előregisztráció szükséges!

Poison főzéstudományának ellenőrzése.
Gyerekek részére a kemping területén találhatunk elfoglaltságot.

Amire idén is szükség lesz! :

Tányér és evőeszköz!

Térkép! (azoknak, akik szeretnének indulni a túrán)

Gyerekeknek hozzuk a homokozós készleteket és a rajzoláshoz szükséges eszközöket.
Természetese n jöhetnek a saját dolgok is.

részvételi díj előreláthatólag 1300Ft/fő lesz mely tartalmazza a belépőt és az ebédet.
(belépő 500Ft- ebéd 800Ft)

a Tagoknak az ebédet a klub ingyen biztosítja

Hölgyeknek ismét megrendeznénk a süteménykészítő versenyt , kellő létszámú nevezés esetén. A „nevezés” 1 tálca süti ami nem gyorsan romló alapanyagokból elkészíthető.

Díjak: Viktória étterem 2 személyes vacsora , és egyébb meglepetés

Mindenkit szeretettel várunk!

Első Magyar Audi Klub Egyesület


Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak!

és E.T a spanom !
Vissza az elejére
Oldal:  [1] 2  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System