Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2015 május 23 évnyitó találkozó Soltvadkert.
Oldal:  1 [2]
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
loldma
2015.05.05 - 12:12
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
zsmax írta ...

PO Bécy Ipszilonnal volt ma nálam.
Nekem kérdésem lenne hogy jó idő(jobb idő) esetén Péntek este sátorozni megint jöttök páran?

Kérdeztem már, hogy lehet-e menni. Mennyi lenne egy éjszaka, ha nem iszunk (annyit)?
Vissza az elejére
poison
2015.05.04 - 19:06
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
zsmax írta ...

PO Bécy Ipszilonnal volt ma nálam.
Nekem kérdésem lenne hogy jó idő(jobb idő) esetén Péntek este sátorozni megint jöttök páran?

Fec a facén is ird ki mert a tavaji sátoros banda inkább ott idúzik tübbet!

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
zsmax
2015.05.03 - 16:49

Regisztrált tag #98
Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53
Üzenetek: 308
PO Bécy Ipszilonnal volt ma nálam.
Nekem kérdésem lenne hogy jó idő(jobb idő) esetén Péntek este sátorozni megint jöttök páran?

zs-max
Vissza az elejére
zsmax
2015.04.30 - 13:40

Regisztrált tag #98
Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53
Üzenetek: 308
Egy köztes hír.

15-20 perces sárkányrepülési lehetőség lesz 5 ezresért.

Szabad programként útba ejthető.

Indulás előtt érdemes tisztázni hogy sétarepülést vagy súlytalansági állapotú ejtést kér az utas.

Mert az égre nehéz 4 karikát rajzolni

zs-max
Vissza az elejére
occi
2015.04.28 - 17:54
Ráckeresztúr

Regisztrált tag #1537
Regisztrált: 2012.03.29 - 18:07
Üzenetek: 138
1. zoliaudi
2.poison+vikus
3. loldma
4. Lipy (valahogy lejutok)
5. Kristof
6. ZS-Max
7. watoo+ Betti
8. Bronko
9. Valentino Berlusconi
10. Lui plussz femili
11. Occi+1fő+3*fél fő
Vissza az elejére
Lui
2015.04.18 - 07:51
Gyál

Regisztrált tag #37
Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00
Üzenetek: 387
1. zoliaudi
2.poison+vikus
3. loldma
4. Lipy (valahogy lejutok)
5. Kristof
6. ZS-Max
7. watoo+ Betti
8. Bronko
9. Valentino Berlusconi
10. Lui plussz femili
Vissza az elejére
loldma
2015.04.15 - 19:16
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
1. zoliaudi
2.poison+vikus
3. loldma
4. Lipy (valahogy lejutok)
5. Kristof
6. ZS-Max
7. watoo+ Betti
8. Bronko
9. Valentino Berlusconi
Vissza az elejére
watoo
2015.04.14 - 16:23
watoo

Regisztrált tag #144
Regisztrált: 2010.07.05 - 15:14
Üzenetek: 13
1. zoliaudi
2.poison+vikus
3. loldma
4. Lipy (valahogy lejutok)
5. Kristof
6. ZS-Max
7. watoo+ Betti


Pálinkás Márk as. Cukrosbácsi
Vissza az elejére
zsmax
2015.04.13 - 17:35

Regisztrált tag #98
Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53
Üzenetek: 308
1. zoliaudi
2.poison+vikus
3. loldma
4. Lipy (valahogy lejutok)
5. Kristof
6. ZS-Max

zs-max
Vissza az elejére
Kristof
2015.04.10 - 07:28
Budapest

Regisztrált tag #261
Regisztrált: 2010.08.02 - 13:02
Üzenetek: 358

1. zoliaudi
2.poison+vikus
3. loldma
4. Lipy (valahogy lejutok)
5. Kristof


Audi Coupe quattro NG 2.3 10v
Vissza az elejére
lipy
2015.04.10 - 04:32
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
1. zoliaudi
2.poison+vikus
3. loldma
4. Lipy (valahogy lejutok)
Vissza az elejére
lipy
2015.04.10 - 04:32
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
.

[ Módosítva 2015.04.10 - 04:33 ]
Vissza az elejére
loldma
2015.04.09 - 20:18
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
1. zoliaudi
2.poison+vikus
3. loldma

idén is lesz lehetőség ott tivornyázni előző este, mint tavaly (részemről valamivel kevesebb alkoholt fogyasztva ) ?

Az esemény Facebookon:
LINK

[ Módosítva 2015.04.09 - 20:37 ]
Vissza az elejére
Kovi
2015.04.08 - 04:30
Őrbottyán

Regisztrált tag #8043
Regisztrált: 2014.09.30 - 13:09
Üzenetek: 72
Üdv!
Amennyiben úgy alakul, és itthon leszek, akkor mindenképpen ott a helyem!
2 felnőtt, és 2 gyerkőc!
Vissza az elejére
poison
2015.04.07 - 19:44
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
zoliaudi írta ...

akkor indítom a listát
1. zoliaudi
2.poison+vikus



coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
zoliaudi
2015.04.07 - 16:32
Dévaványa

Regisztrált tag #35
Regisztrált: 2010.06.30 - 09:49
Üzenetek: 1209
akkor indítom a listát
1. zoliaudi

"Hidd el én nem tehetek róla így rakott le az a nyomorult gólya"

Audi 100 C4 2.5 TDI AEL 103.KW.


Vissza az elejére
Oldal:  1 [2]  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System