| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: 1 [2] | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | zsmax írta ... PO Bécy Ipszilonnal volt ma nálam. Nekem kérdésem lenne hogy jó idő(jobb idő) esetén Péntek este sátorozni megint jöttök páran? Kérdeztem már, hogy lehet-e menni. Mennyi lenne egy éjszaka, ha nem iszunk (annyit)? | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | zsmax írta ... PO Bécy Ipszilonnal volt ma nálam. Nekem kérdésem lenne hogy jó idő(jobb idő) esetén Péntek este sátorozni megint jöttök páran? Fec a facén is ird ki mert a tavaji sátoros banda inkább ott idúzik tübbet! coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| zsmax |
| ||||
![]() ![]() Regisztrált tag #98 Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53Üzenetek: 308 | PO Bécy Ipszilonnal volt ma nálam. Nekem kérdésem lenne hogy jó idő(jobb idő) esetén Péntek este sátorozni megint jöttök páran? zs-max | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| zsmax |
| ||||
![]() ![]() Regisztrált tag #98 Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53Üzenetek: 308 | Egy köztes hír. 15-20 perces sárkányrepülési lehetőség lesz 5 ezresért. Szabad programként útba ejthető. Indulás előtt érdemes tisztázni hogy sétarepülést vagy súlytalansági állapotú ejtést kér az utas. Mert az égre nehéz 4 karikát rajzolni zs-max | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| occi |
| ||||
Ráckeresztúr![]() Regisztrált tag #1537 Regisztrált: 2012.03.29 - 18:07Üzenetek: 138 | 1. zoliaudi 2.poison+vikus 3. loldma 4. Lipy (valahogy lejutok) 5. Kristof 6. ZS-Max 7. watoo+ Betti 8. Bronko 9. Valentino Berlusconi 10. Lui plussz femili 11. Occi+1fő+3*fél fő | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Lui |
| ||||
Gyál![]() Regisztrált tag #37 Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00Üzenetek: 387 | 1. zoliaudi 2.poison+vikus 3. loldma 4. Lipy (valahogy lejutok) 5. Kristof 6. ZS-Max 7. watoo+ Betti 8. Bronko 9. Valentino Berlusconi 10. Lui plussz femili | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | 1. zoliaudi 2.poison+vikus 3. loldma 4. Lipy (valahogy lejutok) 5. Kristof 6. ZS-Max 7. watoo+ Betti 8. Bronko 9. Valentino Berlusconi | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| watoo |
| ||||
watoo![]() Regisztrált tag #144 Regisztrált: 2010.07.05 - 15:14Üzenetek: 13 | 1. zoliaudi 2.poison+vikus 3. loldma 4. Lipy (valahogy lejutok) 5. Kristof 6. ZS-Max 7. watoo+ Betti Pálinkás Márk as. Cukrosbácsi | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| zsmax |
| ||||
![]() ![]() Regisztrált tag #98 Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53Üzenetek: 308 | 1. zoliaudi 2.poison+vikus 3. loldma 4. Lipy (valahogy lejutok) 5. Kristof 6. ZS-Max zs-max | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Kristof |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #261 Regisztrált: 2010.08.02 - 13:02Üzenetek: 358 | 1. zoliaudi 2.poison+vikus 3. loldma 4. Lipy (valahogy lejutok) 5. Kristof Audi Coupe quattro NG 2.3 10v | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | 1. zoliaudi 2.poison+vikus 3. loldma 4. Lipy (valahogy lejutok) | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | . [ Módosítva 2015.04.10 - 04:33 ] | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | 1. zoliaudi 2.poison+vikus 3. loldma idén is lesz lehetőség ott tivornyázni előző este, mint tavaly (részemről valamivel kevesebb alkoholt fogyasztva ) ? Az esemény Facebookon: LINK [ Módosítva 2015.04.09 - 20:37 ] | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Kovi |
| ||||
Őrbottyán![]() Regisztrált tag #8043 Regisztrált: 2014.09.30 - 13:09Üzenetek: 72 | Üdv! Amennyiben úgy alakul, és itthon leszek, akkor mindenképpen ott a helyem! 2 felnőtt, és 2 gyerkőc! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | zoliaudi írta ... akkor indítom a listát 1. zoliaudi 2.poison+vikus coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| zoliaudi |
| ||||
Dévaványa![]() ![]() Regisztrált tag #35 Regisztrált: 2010.06.30 - 09:49Üzenetek: 1209 | akkor indítom a listát 1. zoliaudi "Hidd el én nem tehetek róla így rakott le az a nyomorult gólya" Audi 100 C4 2.5 TDI AEL 103.KW. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: 1 [2] | |
Powered by e107 Forum System













