Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Általános találkozós beszélgetős
Oldal:  [1] 2 3 ... 34 35 36
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Szerző Üzenet
Po-Béla
2016.04.09 - 15:48
Budapest - Zugló


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12
Üzenetek: 358
Latya írta ...

Piĉşăba! Megint lemaradok... Miért pont csütörtök? Minden normális ember dolgozik csütörtökön!!!


Szombat!


Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak!

és E.T a spanom !
Vissza az elejére
Latya
2016.04.08 - 18:10
Letenye

Regisztrált tag #353
Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06
Üzenetek: 1407
Piĉşăba! Megint lemaradok... Miért pont csütörtök? Minden normális ember dolgozik csütörtökön!!!

Vissza az elejére
Balage
2016.04.07 - 19:59
Budapest

Regisztrált tag #43
Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54
Üzenetek: 718
loldma írta ...

A tavalyi időjárás miatt elmaradt találkozó idén megrendezésre kerül. A tavaly előtti helyszínen, a vadkerti-tó kemping területén leszünk, május 14.-én.

Like!

R32_A3_8p_24V Quattro
Vissza az elejére
loldma
2016.04.06 - 11:56
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
A tavalyi időjárás miatt elmaradt találkozó idén megrendezésre kerül. A tavaly előtti helyszínen, a vadkerti-tó kemping területén leszünk, május 14.-én.

Érkezés 9-től, idén is lesz autós ügyességi túra, amit 10:00-kor indítunk. Erről bővebb információt a helyszínen adunk, de lesz olyan jó, mint a tavaly előtti, Viktória étterem, és egyéb díjazással!

A túrában, baráti beszélgetésben, autó buzériában megfáradva, a megszokott gulyásban nyerhetünk új erőt, megszokott Poison minőségben. A név ne tévesszen meg senkit, aki nem ismerné, Poison a klubunk kiemelt ételkeverője.

Fontos, hogy hozzatok evőeszközöket és tányért, mert limitált mennyiségben ugyan tudunk biztosítani, de műanyag lévén előfordulhat, hogy átolvad.

Gyerekek részére a kemping területén találunk elfoglaltságot (homokozó, rajzeszközök) .

Amennyiben kellő számú nevezés érkezik, süteménykészítő verseny is lesz, de nevezés nélkül is a csapat kiemelt tagja lehet bárki, aki 1 tálca süteménnyel érkezik.

A belépő 500Ft, az ebéd pedig 800Ft, de a fizető klubtagoknak az ebédet ingyen biztosítjuk.

Fontos, hogy aki biztosra tudja, hogy jön, illetve aki szeretne részt venni a tájékozódási versenyen, az iratkozzon fel a listára.

Bármi kérdés esetén Poisi-t, Bélát vagy engem keressen!

Mindenkit szeretettel várunk, nyissuk a tavaszt egy jó találkozóval!

[ Módosítva 2016.04.07 - 11:27 ]
Vissza az elejére
Kovi
2015.11.16 - 06:55
Őrbottyán

Regisztrált tag #8043
Regisztrált: 2014.09.30 - 13:09
Üzenetek: 72
Csatlakoznék a találkozóhoz!
2 felnőtt és gyerkőcök!
Vissza az elejére
Zo
2015.11.08 - 18:27

Regisztrált tag #146
Regisztrált: 2010.07.05 - 16:00
Üzenetek: 11
poison írta ...

1. loldma
2. Lipy+2fő
3.Vékony Bálint
4.Zolee35+2 fő
5.Luicsalád


Tisztelettel feliratkznék a listára én is és vinnék magammal egy newbie Audi tulajt!
Tehát Zo + 1 fő (Chewy)

Fantastic Flair
Vissza az elejére
poison
2015.11.07 - 18:15
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Hali

A talái álltalában Solymári Auchantol szokott indulni ott van a gyülekező 9-10h közt majd tovább indulás Tátra.
Ott 12h körül ebédelés majd utánna szabadfoglalkozás beszélges esetleg autómustra ilyesmi.
Kaja 2600ft/fő
Ha esetleg mégse tudtok jönni akkor kérlek időbe jelezd hogy feleslegesen ne készitsenek kaját az étterembe



coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
zolee35
2015.11.07 - 16:11
Regisztrált tag #8598
Regisztrált: 2015.06.27 - 06:18
Üzenetek: 5
poison írta ...

Srácok

Nov 28-n Szombaton lessz az évzáró találkozó szokás szerint Tát
Amig nincs kiirva saját topikjába addig itt lehet jelentkezni feliratkozni


Zolee35 Szia.Jelentkeznék 2 fővel.Ha lehet még.Tudnál írni róla valamit,hogy mi a menete?Info mik szoktak lenni stb.Előre is köszönöm szépen.Üdv:Zoli

Vissza az elejére
poison
2015.11.06 - 20:59
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
1. loldma
2. Lipy+2fő
3.Vékony Bálint
4.Zolee35+2 fő
5.Luicsalád

[ Módosítva 2015.11.07 - 18:11 ]

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
lipy
2015.11.06 - 14:19
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
1. loldma
2. Lipy+2fő

Vissza az elejére
loldma
2015.11.05 - 17:29
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
poison írta ...

Srácok

Nov 28-n Szombaton lessz az évzáró találkozó szokás szerint Tát
Amig nincs kiirva saját topikjába addig itt lehet jelentkezni feliratkozni


1. loldma
Vissza az elejére
poison
2015.11.02 - 19:43
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Srácok

Nov 28-n Szombaton lessz az évzáró találkozó szokás szerint Tát
Amig nincs kiirva saját topikjába addig itt lehet jelentkezni feliratkozni


coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
poison
2015.02.17 - 21:34
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
zoliaudi írta ...

Évnyitó taliról lehet már selyteni mikor,hol lesz?


helyszin a szokásos Soltvadkert idúpont május 2-3 hétvégéje

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
zoliaudi
2015.02.16 - 20:32
Dévaványa

Regisztrált tag #35
Regisztrált: 2010.06.30 - 09:49
Üzenetek: 1209
Évnyitó taliról lehet már selyteni mikor,hol lesz?

"Hidd el én nem tehetek róla így rakott le az a nyomorult gólya"

Audi 100 C4 2.5 TDI AEL 103.KW.


Vissza az elejére
Újbácsi
2015.02.12 - 17:11
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Vasárnap garázsparti nálam.
Szokásos szerelgetős- pizzázós.
Aki rendes, velem jöhet.
Illetve oda.


...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Kovi
2015.01.31 - 07:52
Őrbottyán

Regisztrált tag #8043
Regisztrált: 2014.09.30 - 13:09
Üzenetek: 72
loldma írta ...

Lehet későn írok mán, de holnap Lurdy, mint (majdnem) minden hónap utolsó szombatján! 10-től, ha hideg lesz, akkor a mélygarázsban.


Bakker! Későn néztem meg! Sajnálom, hogy nem lehettem ott, remélem legközelebb időben észreveszem! Privátban is is nyugodtan rám írhatsz!
Köszönöm szépen!

Hjééé! Hiszen ma van szombat! Így benézni valamit! Készülök is, csak kellene egy elérhetőség!

[ Módosítva 2015.01.31 - 08:21 ]
Vissza az elejére
loldma
2015.01.30 - 09:24
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
Lehet későn írok mán, de holnap Lurdy, mint (majdnem) minden hónap utolsó szombatján! 10-től, ha hideg lesz, akkor a mélygarázsban.
Vissza az elejére
loldma
2014.11.23 - 13:26
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
És ismét, lurdy találkozó, jövő szombat, 10-től a hátsó parkolóban, szar idő esetén a mélygarázsban!

loldma írta ...

Ez most nem (feltétlen) gurulós lesz, de most szombaton szokásos havi találkozó a Lurdyban, 10től!

LINK

Billx írta ...

Jó volt, jó volt!
Ha lesz még ilyen, akkor szívesen megyek akkor is.
[/quote1413224692]




Vissza az elejére
loldma
2014.10.21 - 15:21
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
Ez most nem (feltétlen) gurulós lesz, de most szombaton szokásos havi találkozó a Lurdyban, 10től!

LINK

Billx írta ...

Jó volt, jó volt!
Ha lesz még ilyen, akkor szívesen megyek akkor is.

loldma írta ...
[/quote1413193999]
Csak hogy fájdítsam a szíved: LINK



Vissza az elejére
Újbácsi
2010.10.08 - 19:55
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Ide kerüljenek a kisebb és nagyobb találkozós beszélgetések.
Ahogy igény lesz a jövőben, ez alapján nyitunk új topikot a nagyobb figyelemmel kisért eseményekhez.
Ha van nyitva topik az adott találkozónak, akkor ebben ne folytassátok azt a témát.
Így egyben maradnak az infók.
Köszönöm.

[ Módosítva 2010.10.08 - 20:12 ]

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Oldal:  [1] 2 3 ... 34 35 36  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System