| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: [1] 2 3 ... 34 35 36 | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
| Szerző | Üzenet | ||||
| Po-Béla |
| ||||
Budapest - Zugló![]() ![]() Regisztrált tag #4 Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12Üzenetek: 358 | Latya írta ... Piĉşăba! Megint lemaradok... Miért pont csütörtök? Minden normális ember dolgozik csütörtökön!!! Szombat! Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak! és E.T a spanom ! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Latya |
| ||||
Letenye![]() Regisztrált tag #353 Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06Üzenetek: 1407 | Piĉşăba! Megint lemaradok... Miért pont csütörtök? Minden normális ember dolgozik csütörtökön!!! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Balage |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #43 Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54Üzenetek: 718 | loldma írta ... A tavalyi időjárás miatt elmaradt találkozó idén megrendezésre kerül. A tavaly előtti helyszínen, a vadkerti-tó kemping területén leszünk, május 14.-én. Like! R32_A3_8p_24V Quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | A tavalyi időjárás miatt elmaradt találkozó idén megrendezésre kerül. A tavaly előtti helyszínen, a vadkerti-tó kemping területén leszünk, május 14.-én. Érkezés 9-től, idén is lesz autós ügyességi túra, amit 10:00-kor indítunk. Erről bővebb információt a helyszínen adunk, de lesz olyan jó, mint a tavaly előtti, Viktória étterem, és egyéb díjazással! A túrában, baráti beszélgetésben, autó buzériában megfáradva, a megszokott gulyásban nyerhetünk új erőt, megszokott Poison minőségben. A név ne tévesszen meg senkit, aki nem ismerné, Poison a klubunk kiemelt ételkeverője. Fontos, hogy hozzatok evőeszközöket és tányért, mert limitált mennyiségben ugyan tudunk biztosítani, de műanyag lévén előfordulhat, hogy átolvad. Gyerekek részére a kemping területén találunk elfoglaltságot (homokozó, rajzeszközök) . Amennyiben kellő számú nevezés érkezik, süteménykészítő verseny is lesz, de nevezés nélkül is a csapat kiemelt tagja lehet bárki, aki 1 tálca süteménnyel érkezik. A belépő 500Ft, az ebéd pedig 800Ft, de a fizető klubtagoknak az ebédet ingyen biztosítjuk. Fontos, hogy aki biztosra tudja, hogy jön, illetve aki szeretne részt venni a tájékozódási versenyen, az iratkozzon fel a listára. Bármi kérdés esetén Poisi-t, Bélát vagy engem keressen! Mindenkit szeretettel várunk, nyissuk a tavaszt egy jó találkozóval! [ Módosítva 2016.04.07 - 11:27 ] | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Kovi |
| ||||
Őrbottyán![]() Regisztrált tag #8043 Regisztrált: 2014.09.30 - 13:09Üzenetek: 72 | Csatlakoznék a találkozóhoz! 2 felnőtt és gyerkőcök! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Zo |
| ||||
![]() Regisztrált tag #146 Regisztrált: 2010.07.05 - 16:00Üzenetek: 11 | poison írta ... 1. loldma 2. Lipy+2fő 3.Vékony Bálint 4.Zolee35+2 fő 5.Luicsalád Tisztelettel feliratkznék a listára én is és vinnék magammal egy newbie Audi tulajt! Tehát Zo + 1 fő (Chewy) Fantastic Flair | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Hali A talái álltalában Solymári Auchantol szokott indulni ott van a gyülekező 9-10h közt majd tovább indulás Tátra. Ott 12h körül ebédelés majd utánna szabadfoglalkozás beszélges esetleg autómustra ilyesmi. Kaja 2600ft/fő Ha esetleg mégse tudtok jönni akkor kérlek időbe jelezd hogy feleslegesen ne készitsenek kaját az étterembe coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| zolee35 |
| ||||
![]() Regisztrált tag #8598 Regisztrált: 2015.06.27 - 06:18Üzenetek: 5 | poison írta ... Srácok Nov 28-n Szombaton lessz az évzáró találkozó szokás szerint Tát Amig nincs kiirva saját topikjába addig itt lehet jelentkezni feliratkozni Zolee35 Szia.Jelentkeznék 2 fővel.Ha lehet még.Tudnál írni róla valamit,hogy mi a menete?Info mik szoktak lenni stb.Előre is köszönöm szépen.Üdv:Zoli | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | 1. loldma 2. Lipy+2fő 3.Vékony Bálint 4.Zolee35+2 fő 5.Luicsalád [ Módosítva 2015.11.07 - 18:11 ] coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | 1. loldma 2. Lipy+2fő | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | poison írta ... Srácok Nov 28-n Szombaton lessz az évzáró találkozó szokás szerint Tát Amig nincs kiirva saját topikjába addig itt lehet jelentkezni feliratkozni 1. loldma | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Srácok Nov 28-n Szombaton lessz az évzáró találkozó szokás szerint Tát Amig nincs kiirva saját topikjába addig itt lehet jelentkezni feliratkozni coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | zoliaudi írta ... Évnyitó taliról lehet már selyteni mikor,hol lesz? helyszin a szokásos Soltvadkert idúpont május 2-3 hétvégéje coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| zoliaudi |
| ||||
Dévaványa![]() ![]() Regisztrált tag #35 Regisztrált: 2010.06.30 - 09:49Üzenetek: 1209 | Évnyitó taliról lehet már selyteni mikor,hol lesz? "Hidd el én nem tehetek róla így rakott le az a nyomorult gólya" Audi 100 C4 2.5 TDI AEL 103.KW. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Vasárnap garázsparti nálam. Szokásos szerelgetős- pizzázós. Aki rendes, velem jöhet. Illetve oda. ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Kovi |
| ||||
Őrbottyán![]() Regisztrált tag #8043 Regisztrált: 2014.09.30 - 13:09Üzenetek: 72 | loldma írta ... Lehet későn írok mán, de holnap Lurdy, mint (majdnem) minden hónap utolsó szombatján! 10-től, ha hideg lesz, akkor a mélygarázsban. Bakker! Későn néztem meg! Sajnálom, hogy nem lehettem ott, remélem legközelebb időben észreveszem! Privátban is is nyugodtan rám írhatsz! Köszönöm szépen! Hjééé! Hiszen ma van szombat! Így benézni valamit! Készülök is, csak kellene egy elérhetőség! [ Módosítva 2015.01.31 - 08:21 ] | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | Lehet későn írok mán, de holnap Lurdy, mint (majdnem) minden hónap utolsó szombatján! 10-től, ha hideg lesz, akkor a mélygarázsban. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | És ismét, lurdy találkozó, jövő szombat, 10-től a hátsó parkolóban, szar idő esetén a mélygarázsban! loldma írta ... Ez most nem (feltétlen) gurulós lesz, de most szombaton szokásos havi találkozó a Lurdyban, 10től! LINK Billx írta ... Jó volt, jó volt! Ha lesz még ilyen, akkor szívesen megyek akkor is. [/quote1413224692] | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | Ez most nem (feltétlen) gurulós lesz, de most szombaton szokásos havi találkozó a Lurdyban, 10től! LINK Billx írta ... Jó volt, jó volt! Ha lesz még ilyen, akkor szívesen megyek akkor is. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Ide kerüljenek a kisebb és nagyobb találkozós beszélgetések. Ahogy igény lesz a jövőben, ez alapján nyitunk új topikot a nagyobb figyelemmel kisért eseményekhez. Ha van nyitva topik az adott találkozónak, akkor ebben ne folytassátok azt a témát. Így egyben maradnak az infók. Köszönöm. [ Módosítva 2010.10.08 - 20:12 ] ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: [1] 2 3 ... 34 35 36 | |
Powered by e107 Forum System










Hiszen ma van szombat! Így benézni valamit! 

