Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Általános találkozós beszélgetős
Oldal:  1 [2] 3 ... 34 35 36
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Szerző Üzenet
Billx
2014.10.13 - 18:25
Budapest

Regisztrált tag #47
Regisztrált: 2010.07.02 - 08:45
Üzenetek: 399
Jó volt, jó volt!
Ha lesz még ilyen, akkor szívesen megyek akkor is.

loldma írta ...

Lorka írta ...

BAKKEEER!!! Erről lemaradtam, pedig itthon döglöttem....

Csak hogy fájdítsam a szíved: LINK



Audi 100CD 2.5E (volt.... , de már nincs, mert eladtam ) Helyette most Audi 100 2.0E
LINK
Vissza az elejére
Po-Béla
2014.10.13 - 09:57
Budapest - Zugló


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12
Üzenetek: 358
Sziasztok! Nem a klub szervezése de lehetőség egy kis kirándulásra.

Vereb Gábor vagyok, a szegedi Csonka János Műszaki Szakközépiskola gépész tanára. A segítségét kérném az alábbiakhoz:

Szerveztem egy szakmai kirándulást a németországi München BMW gyárába és múzeumába, illetve az ingolstadti Audi gyárba és múzeumba. Ezenkívül a müncheni Közlekedési Múzeumot is megnézzük, és természetesen lesz szabadprogram is.

Sajnos az iskolánkba nem jött össze a kiránduláshoz a megfelelő létszám, és ahhoz, hogy el tudjunk menni, kellene még ember, így útitársakat keresünk a túránkhoz.
Indulás december 1-én, hétfő este. Kedden reggel érkezés Dingolfingenbe, BMW gyár megtekintése. (3,4,5,6,7 Limousine, Cabrio, Coupe, Touring, Turismo, M) Ezután át Münchenbe, a BMW Welt és Múzeum, Olympia Park, TV torony. Szállás elfoglalása, délután - este szabad.
Szerdán reggel Ingolstadta be megyünk Audi gyár és Múzeum. Délután szabadprogram, fakultatív Technische Museum, Közlekedési Múzeum. Adventi vásár Münchenben. Csütörtökön látogatás Dachauba, a volt koncentrációs táborba. Délután hazaindulás.

Szállás 2 éjszaka Münchenbe, a városközpontban, svédasztalos reggelivel. A szobák zuhanyzósak, wc-sek, 4-6 ágyasak.

Részvételi díj: 60.000,- (szállás, reggeli, utazás, belépők díja BMW-Audi)
Részletfizetés lehetséges.

Utazás 2011-es gyártású Volvo típusú luxusbusszal.
Kérdés esetén állok rendelkezésére.
-Email- vagy telefon: 06-70/29-29-264

Jelentkezés: legkésőbb október 22. de minél előbb, mert aki hamarabb jelentkezik, az nyer. 6 üres helyünk van.

Üdvözlettel és köszönettel: Vereb Gábor

További infóért Vereb urat keressétek a megadott elérhetőségen.
üdv Bééé

Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak!

és E.T a spanom !
Vissza az elejére
loldma
2014.10.13 - 09:53
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
Lorka írta ...

BAKKEEER!!! Erről lemaradtam, pedig itthon döglöttem....

Csak hogy fájdítsam a szíved: LINK
Vissza az elejére
Lorka
2014.10.12 - 03:30
Budapest

Regisztrált tag #1196
Regisztrált: 2011.10.15 - 02:47
Üzenetek: 1091
BAKKEEER!!! Erről lemaradtam, pedig itthon döglöttem....

1. Audi 80 GLS 1.6 1979.
2. Audi Coupé GT 5S 1981.
3. Audi Coupé 2.6E V6 1995.
Vissza az elejére
loldma
2014.10.03 - 16:30
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
Megint én

Jövő hét szombaton szokásostól eltérően, éjszakai gurulós találkozó!
Találkozó este 9kor a lurdy szokásos hátsó részén, majd fél10-kor indulás.
Itt egy link: LINK

Vissza az elejére
loldma
2014.09.23 - 11:13
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
Lehet picit késői, de most szombaton a szokásos Lurdy találkozó!
Vissza az elejére
loldma
2014.08.18 - 08:48
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
A naptárat a facebookos b5 csoport oldalán lehet rendelni / venni, ott le van írva minden. Fotózás ingyé, nálam is lesz normális gép, meg még egy srác jön, nomeg mindenki saját géppel
tuske81 írta ...

Neemmmáá a4b5 fotózás???Naptárba??Meg is lehet majd venni??A fotózás ára?


loldma írta ...

Augusztus 30, Lurdy parkoló mini találkozó:

10től kint leszünk, ebéd a plázában, majd délután 2kor átgurulunk a 10 percre lévő Csepel Művek telepre, ahol különböző csoport / egyéni fotókat lehet készíteni, lesz nálunk fotós is. Mint mindig, most is várunk mindenkit szeretettel!

LINK



Vissza az elejére
tuske81
2014.08.17 - 18:01
Vendég
Neemmmáá a4b5 fotózás???Naptárba??Meg is lehet majd venni??A fotózás ára?


loldma írta ...

Augusztus 30, Lurdy parkoló mini találkozó:

10től kint leszünk, ebéd a plázában, majd délután 2kor átgurulunk a 10 percre lévő Csepel Művek telepre, ahol különböző csoport / egyéni fotókat lehet készíteni, lesz nálunk fotós is. Mint mindig, most is várunk mindenkit szeretettel!

LINK



[ Módosítva 2014.08.17 - 18:01 ]
Vissza az elejére
loldma
2014.08.16 - 21:54
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
Augusztus 30, Lurdy parkoló mini találkozó:

10től kint leszünk, ebéd a plázában, majd délután 2kor átgurulunk a 10 percre lévő Csepel Művek telepre, ahol különböző csoport / egyéni fotókat lehet készíteni, lesz nálunk fotós is. Mint mindig, most is várunk mindenkit szeretettel!

LINK
Vissza az elejére
zsmax
2014.08.04 - 19:37

Regisztrált tag #98
Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53
Üzenetek: 308
Hello mindenkinek.

Esetleg ha valakit érdekelne kérem keressen fel.
Egy hétvége augusztus 15-17 között
Péntek este munka után beülünk az audiba és szombatra elmegyünk Ingolstadt, városba.
Útközben kocsiba alvás.
Aztán szombaton muzeum járás, város nézegetés, kávézgatás, ebédelgetés, fényképezgetés.
Aztán fogunk egy olcsó szállást a közelben. kb 60-80€ /2fő re
Vasárnap még néhány séta az utcákon, majd indulás haza.
Hétfőn reggel pihenten lehet a munkát folytatni.

oda vissza 1800km (nem kevés üzemanyag)
+8-10€ osztrák matrica

Várom a jelentkezésüket akiket érdekel. Jó mulatság.

Feltétel. Olyan műszaki állapotú audi ami nem okoz kellemetlenséget és büszkék lehetünk rá emiatt.

Üdv: ZS-MAX
PM: Telefon számmal, Címmel.



zs-max
Vissza az elejére
watoo
2014.07.27 - 17:31
watoo

Regisztrált tag #144
Regisztrált: 2010.07.05 - 15:14
Üzenetek: 13
Üdv Márkatársak!

Mikor lesz legközelebb Audiklubos találkozó ?

Pálinkás Márk as. Cukrosbácsi
Vissza az elejére
loldma
2014.06.14 - 23:13
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
Ehavi Lurdys találkozó: LINK
Június 28, szombat, 10 óra. Aztán kaja, meg jó idő esetén egy laza gurulás
Vissza az elejére
Balage
2014.06.05 - 22:08
Budapest

Regisztrált tag #43
Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54
Üzenetek: 718
Balage írta ...

poison írta ...

Kis türelem Balázs nemsokára megkapod a topikodat!

Tisztelettel köszönjük!....

Kedves sporttársak, tisztelt ügyvezetők, régi bajtársak!
Bár évekkel ezelőtt lazán hoztunk létre öntörvényű topicokat, de most a helyes szolgálati utat betartva, szeretnék segítséget kérni Tőletek! Az elmúlt években jónéhány régi arc megmaradása mellett, sok új arccal bővült a KLUB és a vezetősége által üzemeltetett fórum is! Szeretném kérni az I. országos Audi találkozó topicjának elindítását, illetve azon belül, annak felderítését, hogy a KLUB kíván-e tud-e ezen rendezvény keretén belül, bármilyen részfeladatot, a látogató tömeget foglalkoztató programot, generálni, vagy levezényelni, amennyiben a szükséges hangosítást, és egyéb felszereléseket a rendezvény szervezése biztosítja számunkra? Továbbra is érdekes lehet az innen várható klub-közeli arcok és csoportosulásaiknak személyi összetétele... gondolunk itt, a női nemre és a gyermekek lekötésére is!
LINK
LINK
LINK

Előre is köszönöm!


[ Módosítva 2014.06.05 - 22:37 ]

R32_A3_8p_24V Quattro
Vissza az elejére
Balage
2014.05.28 - 22:56
Budapest

Regisztrált tag #43
Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54
Üzenetek: 718
poison írta ...

Kis türelem Balázs nemsokára megkapod a topikodat!
De ha rögtön nem ugranak a témára 1000-n az nem azt jelenti hogy nemfog menni senki

Tisztelettel köszönjük! A fejedelmi többes, csak azért van mert nem magamért sírok én.... Sőt jól ismerem, a régiek reakció-idejét... gondolom, így az új tagok sem lehetnek már sokkal gyorsabbak! A tali-szervezők szeretnének mind pontosabb információt kapni a tervezett jelenlétről.... De nyugalomra-intésedet is köszönöm! Peti priviben, viszont nálam maradt egy légtömegmérő! Nekem úgy tűnik hogy 20V-5H-kontra 12V-6H-ra lehet jó! A kérdés, mert csomagba volt az enyémmel... hogy Tiéd, vagy Sajtié, esetleg én hagytam meg, és odaadtam valamelyikőtöknek a régiről, és így került vissza hozzám? Mit tudsz erről?


R32_A3_8p_24V Quattro
Vissza az elejére
poison
2014.05.28 - 19:54
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Balage írta ...

Andrew írta ...

Valószínű, hogy Balage 2. linkje sokaknak nem mutatott semmit, ez lenne az azóta elhagytuk a 3000 elért embert is. Döbbenetes


apropó: I.Országos Audi Találkozó!!!!
Lehet-e kérni a tisztelt írástudó-tollforgató- admin-moderátorokat, hogy alkalmasint hegesszenek egy ropikot itt is, a július 26.-27.-i események bejegyzéseihez? Nagy-nagy tisztelettel köszönjük! ;-)



Kis türelem Balázs nemsokára megkapod a topikodat!
De ha rögtön nem ugranak a témára 1000-n az nem azt jelenti hogy nemfog menni senki

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Balage
2014.05.27 - 21:32
Budapest

Regisztrált tag #43
Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54
Üzenetek: 718
Andrew írta ...

Valószínű, hogy Balage 2. linkje sokaknak nem mutatott semmit, ez lenne az azóta elhagytuk a 3000 elért embert is. Döbbenetes


apropó: I.Országos Audi Találkozó!!!!
Lehet-e kérni a tisztelt írástudó-tollforgató- admin-moderátorokat, hogy alkalmasint hegesszenek egy ropikot itt is, a július 26.-27.-i események bejegyzéseihez? Nagy-nagy tisztelettel köszönjük! ;-)


R32_A3_8p_24V Quattro
Vissza az elejére
Andrew
2014.05.18 - 14:21
Budapest/Pécs

Regisztrált tag #7
Regisztrált: 2010.04.25 - 13:15
Üzenetek: 1142
Valószínű, hogy Balage 2. linkje sokaknak nem mutatott semmit, ez lenne az azóta elhagytuk a 3000 elért embert is. Döbbenetes


Audi A4 | B5 | 1.8 TQ | AJL | Imola gelb
Vissza az elejére
Balage
2014.05.18 - 10:31
Budapest

Regisztrált tag #43
Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54
Üzenetek: 718
Kristof írta ...

Na király, jó lett a flyer!

Különben döbbenetes, ahhoz képest hogy pusztán kíváncsiságból, a régi-eltűnt és újabb arcok közelítésére, illetve a hazai fanok mozgosítására és klubok alkalmi összekapcsolódására jött a közös tali ötlete, elég gyorsan és meglehetősen brutális érdeklődés mutatkozik! Nem hiába, vannak űrök melyek foltjai, szinte azonnal betömhetőek! Xóval kíváncsi leszek a végeredményre, illetve a végső arányokra is! S remélem mindannyian ha ott leszünk, találkozunk, régi és új ismerősökkel, sors-és-sporttársakkal!


R32_A3_8p_24V Quattro
Vissza az elejére
Kristof
2014.05.18 - 07:23
Budapest

Regisztrált tag #261
Regisztrált: 2010.08.02 - 13:02
Üzenetek: 358
Na király, jó lett a flyer!

Audi Coupe quattro NG 2.3 10v
Vissza az elejére
Lorka
2014.05.18 - 01:49
Budapest

Regisztrált tag #1196
Regisztrált: 2011.10.15 - 02:47
Üzenetek: 1091
I like it all!

1. Audi 80 GLS 1.6 1979.
2. Audi Coupé GT 5S 1981.
3. Audi Coupé 2.6E V6 1995.
Vissza az elejére
Oldal:  1 [2] 3 ... 34 35 36  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System