Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Általános találkozós beszélgetős
Oldal:  1 2 3 ... 34 [35] 36
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Szerző Üzenet
Újbácsi
2011.01.10 - 18:16
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Bakker, január eleje van, talán nem kéne leírni a program-szervezést...

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
poison
2011.01.10 - 18:08
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Újbácsi írta ...

Azért nem kéne demoralizálni.
Ha lesz, akkor lesz.
Ha nem, na akkor lehet sírni.
De ki mondta, hogy nem lesz?
Na.



te leszervezed???
nem demoralizálás ez nyugi
csak reálisan nézzük a hejzetet

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Újbácsi
2011.01.10 - 17:40
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Azért nem kéne demoralizálni.
Ha lesz, akkor lesz.
Ha nem, na akkor lehet sírni.
De ki mondta, hogy nem lesz?
Na.


...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Sajti
2011.01.10 - 17:22
Isaszeg

Regisztrált tag #9
Regisztrált: 2010.05.03 - 20:31
Üzenetek: 2916
poison írta ...

De ha lesz ugyis konkrét időpont vagy elkezdődik valami ezzel kapcsolatban ugyis kilesz irva.


Előbb kel valaki aki vállalja a szervezést. Arra sincs most ember.

Audi 100 C3 Avant 2.0 TD
|I__I__I\===OOOO===/ I__I__I|

Audi 80 B2 1.8 KEIHIN
(I____\==OOOO==/ ____|)
Vissza az elejére
poison
2011.01.10 - 16:12
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Halkan megjegyzem szerintem idénse fog öszejönni a dolog.
Szerintem nem lesz aki megszervezze.
Sajna Tommnak is komolyabb gondjai vanak mindt egy Ingolstadti tali öszehozása.
Szal szerintem egyenlőre srácok ne spróroljatok erre.
De ha lesz ugyis konkrét időpont vagy elkezdődik valami ezzel kapcsolatban ugyis kilesz irva.

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Rocko
2011.01.10 - 15:57
Budapest

Regisztrált tag #44
Regisztrált: 2010.06.30 - 14:44
Üzenetek: 1783
utazásra.

Audi 90, 1985, 2.2i KX.

Vissza az elejére
poison
2011.01.10 - 13:07
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Rocko írta ...

Sajti írta ...

Rocko írta ...

Rocko írta ...

ingolstadti túra hogyan, merre?


hm?

Ha valaki megszervezi és van elég jelentkező, akkor igen.


hát én jelentkezni próbálok, vadul.

A megszervezésre jelentkezel vadul ???

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Rocko
2011.01.10 - 12:26
Budapest

Regisztrált tag #44
Regisztrált: 2010.06.30 - 14:44
Üzenetek: 1783
Sajti írta ...

Rocko írta ...

Rocko írta ...

ingolstadti túra hogyan, merre?


hm?

Ha valaki megszervezi és van elég jelentkező, akkor igen.


hát én jelentkezni próbálok, vadul.

Audi 90, 1985, 2.2i KX.

Vissza az elejére
Sajti
2011.01.09 - 12:45
Isaszeg

Regisztrált tag #9
Regisztrált: 2010.05.03 - 20:31
Üzenetek: 2916
Rocko írta ...

Rocko írta ...

ingolstadti túra hogyan, merre?


hm?

Ha valaki megszervezi és van elég jelentkező, akkor igen.

Audi 100 C3 Avant 2.0 TD
|I__I__I\===OOOO===/ I__I__I|

Audi 80 B2 1.8 KEIHIN
(I____\==OOOO==/ ____|)
Vissza az elejére
Rocko
2011.01.09 - 12:44
Budapest

Regisztrált tag #44
Regisztrált: 2010.06.30 - 14:44
Üzenetek: 1783
Rocko írta ...

ingolstadti túra hogyan, merre?


hm?

Audi 90, 1985, 2.2i KX.

Vissza az elejére
Rocko
2010.11.25 - 10:51
Budapest

Regisztrált tag #44
Regisztrált: 2010.06.30 - 14:44
Üzenetek: 1783
ingolstadti túra hogyan, merre?

Audi 90, 1985, 2.2i KX.

Vissza az elejére
Újbácsi
2010.11.20 - 20:32
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Ez már a telekocsi topikba való!


...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Danner
2010.11.19 - 14:13
Wellingborough(UK)

Regisztrált tag #27
Regisztrált: 2010.06.29 - 10:43
Üzenetek: 930
Tomm írta ...

AKINEK CSOMAG KÜLDÉSI GONDJAI VANNAK JELEZZE..fŰLEG KÜLFÖLDRŐL MAGYARORSZÁGI VISDZONYLATBAN GONDOLOK.HÁZTÓL HÁZIG.eZ A SZOLGÁLTATÁS NEM INGYENES,DE JÓVAL KEDVEZŐBB ÁRAKON SZÁLÍTUNK A KLUBTAGOKNAK,FÓRUMOZÓKNA K

Van egy csomi, amit el kéne hozni Mineheadből. 4.5 méter hosszú, 1310kg.

1997 Audi A4 Avant 1.9tdi AFN -modified->A4 képek
2004 Seat Leon Cupra TDI->Seat képek
Vissza az elejére
Tomm
2010.11.19 - 10:18
Regisztrált tag #19
Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14
Üzenetek: 447
AKINEK CSOMAG KÜLDÉSI GONDJAI VANNAK JELEZZE..fŰLEG KÜLFÖLDRŐL MAGYARORSZÁGI VISDZONYLATBAN GONDOLOK.HÁZTÓL HÁZIG.eZ A SZOLGÁLTATÁS NEM INGYENES,DE JÓVAL KEDVEZŐBB ÁRAKON SZÁLÍTUNK A KLUBTAGOKNAK,FÓRUMOZÓKNA K

Tomm!
Vissza az elejére
Robi
2010.11.05 - 19:20
Nagykőrös
Regisztrált tag #30
Regisztrált: 2010.06.30 - 08:49
Üzenetek: 240
Po-Béla írta ...

"telekocsi topik"
jó 5let!


Ha jó valakinek, hétfőn megyek Győrbe, kedden Miskolcra, szerdán Pestre, csütörtökön Nyíregyházára. Péntek még alakul, északi, vagy déli sark

Audi S4 V6 3.0 + 2xGT30 + E85 - 2001
Audi V8 4.2 Exclusive 6-os kéziváltós - 1992
Vissza az elejére
Po-Béla
2010.11.05 - 07:03
Budapest - Zugló


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12
Üzenetek: 358

Sziasztok!
Aki érez magában egy kis kihívást és szereti az extrém dolgokat meghívom most szombatra 10 órától Monorra egy kis kalandra.
a képen látható tornyot másszuk és próbáljuk ki.
Nekünk fontos hogy lássuk terhelés alatt a tornyot mivel a jövő héten veszi át a vidámparki játékfelügyelet.
szombat 10 től várunk benneteket. ha tudok térképet is beillesztek délután.

jah és a belépés ingyenes.

részletek:
a torony 12 méter magas 6 pálya van rajta a végén egy drótkötél pályán csúszhattok le ami cca 50 méter hosszú.
természetesen beülő és dupla biztosító kötél vigyáz a testi épségre.







Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak!

és E.T a spanom !
Vissza az elejére
Po-Béla
2010.11.02 - 22:11
Budapest - Zugló


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12
Üzenetek: 358
"telekocsi topik"

jó 5let!

Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak!

és E.T a spanom !
Vissza az elejére
Rocko
2010.11.02 - 21:45
Budapest

Regisztrált tag #44
Regisztrált: 2010.06.30 - 14:44
Üzenetek: 1783
támogatom.

Audi 90, 1985, 2.2i KX.

Vissza az elejére
Újbácsi
2010.11.02 - 21:38
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Kigondolom, és megnyitom!
Jó az ötlet!

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Miki
2010.11.02 - 20:46
Pécs

Regisztrált tag #45
Regisztrált: 2010.07.01 - 15:17
Üzenetek: 575
Dambor írta ...

Pécsről megy valaki a Novemberi talira, vagy csak úgy Bp-re mostanában , pár apró alkatrészt kéne lehozni .

Tényleg ecélból nem kéne nyitni egy telekocsi topikot ,mindenki jön-megy az országban aztán csak utólag derül ki ,hogy ki mit tudott volna elvinni A-B -be ,meg a talikra is sokszor van még üres ülés.

Ha itthon leszek, akkor én is megyek. A telekocsis ötlet szerintem nagyon jó, főleg az ilyen peremvidéken élőknek, mint mi

Audi A4 1,8 20v quattro 'Spenót' edition

LINK
Vissza az elejére
Oldal:  1 2 3 ... 34 [35] 36  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System