| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: 1 2 3 ... 34 [35] 36 | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
| Szerző | Üzenet | ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Bakker, január eleje van, talán nem kéne leírni a program-szervezést... ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Újbácsi írta ... Azért nem kéne demoralizálni. Ha lesz, akkor lesz. Ha nem, na akkor lehet sírni. De ki mondta, hogy nem lesz? Na. te leszervezed??? nem demoralizálás ez nyugi csak reálisan nézzük a hejzetet coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Azért nem kéne demoralizálni. Ha lesz, akkor lesz. Ha nem, na akkor lehet sírni. De ki mondta, hogy nem lesz? Na. ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Sajti |
| ||||
Isaszeg![]() Regisztrált tag #9 Regisztrált: 2010.05.03 - 20:31Üzenetek: 2916 | poison írta ... De ha lesz ugyis konkrét időpont vagy elkezdődik valami ezzel kapcsolatban ugyis kilesz irva. Előbb kel valaki aki vállalja a szervezést. Arra sincs most ember. Audi 100 C3 Avant 2.0 TD |I__I__I\===OOOO===/ I__I__I| Audi 80 B2 1.8 KEIHIN (I____\==OOOO==/ ____|) | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Halkan megjegyzem szerintem idénse fog öszejönni a dolog. Szerintem nem lesz aki megszervezze. Sajna Tommnak is komolyabb gondjai vanak mindt egy Ingolstadti tali öszehozása. Szal szerintem egyenlőre srácok ne spróroljatok erre. De ha lesz ugyis konkrét időpont vagy elkezdődik valami ezzel kapcsolatban ugyis kilesz irva. coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Rocko |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #44 Regisztrált: 2010.06.30 - 14:44Üzenetek: 1783 | utazásra. Audi 90, 1985, 2.2i KX. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Rocko írta ... Sajti írta ... Rocko írta ... Rocko írta ... ingolstadti túra hogyan, merre? hm? Ha valaki megszervezi és van elég jelentkező, akkor igen. hát én jelentkezni próbálok, vadul. A megszervezésre jelentkezel vadul ??? coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Rocko |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #44 Regisztrált: 2010.06.30 - 14:44Üzenetek: 1783 | Sajti írta ... Rocko írta ... Rocko írta ... ingolstadti túra hogyan, merre? hm? Ha valaki megszervezi és van elég jelentkező, akkor igen. hát én jelentkezni próbálok, vadul. Audi 90, 1985, 2.2i KX. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Sajti |
| ||||
Isaszeg![]() Regisztrált tag #9 Regisztrált: 2010.05.03 - 20:31Üzenetek: 2916 | Rocko írta ... Rocko írta ... ingolstadti túra hogyan, merre? hm? Ha valaki megszervezi és van elég jelentkező, akkor igen. Audi 100 C3 Avant 2.0 TD |I__I__I\===OOOO===/ I__I__I| Audi 80 B2 1.8 KEIHIN (I____\==OOOO==/ ____|) | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Rocko |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #44 Regisztrált: 2010.06.30 - 14:44Üzenetek: 1783 | Rocko írta ... ingolstadti túra hogyan, merre? hm? Audi 90, 1985, 2.2i KX. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Rocko |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #44 Regisztrált: 2010.06.30 - 14:44Üzenetek: 1783 | ingolstadti túra hogyan, merre? Audi 90, 1985, 2.2i KX. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Ez már a telekocsi topikba való! ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Danner |
| ||||
Wellingborough(UK)![]() Regisztrált tag #27 Regisztrált: 2010.06.29 - 10:43Üzenetek: 930 | Tomm írta ... AKINEK CSOMAG KÜLDÉSI GONDJAI VANNAK JELEZZE..fŰLEG KÜLFÖLDRŐL MAGYARORSZÁGI VISDZONYLATBAN GONDOLOK.HÁZTÓL HÁZIG.eZ A SZOLGÁLTATÁS NEM INGYENES,DE JÓVAL KEDVEZŐBB ÁRAKON SZÁLÍTUNK A KLUBTAGOKNAK,FÓRUMOZÓKNA K Van egy csomi, amit el kéne hozni Mineheadből. 4.5 méter hosszú, 1310kg. 1997 Audi A4 Avant 1.9tdi AFN -modified->A4 képek 2004 Seat Leon Cupra TDI->Seat képek | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Tomm |
| ||||
![]() Regisztrált tag #19 Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14Üzenetek: 447 | AKINEK CSOMAG KÜLDÉSI GONDJAI VANNAK JELEZZE..fŰLEG KÜLFÖLDRŐL MAGYARORSZÁGI VISDZONYLATBAN GONDOLOK.HÁZTÓL HÁZIG.eZ A SZOLGÁLTATÁS NEM INGYENES,DE JÓVAL KEDVEZŐBB ÁRAKON SZÁLÍTUNK A KLUBTAGOKNAK,FÓRUMOZÓKNA
K Tomm! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Robi |
| ||||
Nagykőrös![]() Regisztrált tag #30 Regisztrált: 2010.06.30 - 08:49Üzenetek: 240 | Po-Béla írta ... "telekocsi topik" jó 5let! Ha jó valakinek, hétfőn megyek Győrbe, kedden Miskolcra, szerdán Pestre, csütörtökön Nyíregyházára. Péntek még alakul, északi, vagy déli sark Audi S4 V6 3.0 + 2xGT30 + E85 - 2001 Audi V8 4.2 Exclusive 6-os kéziváltós - 1992 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Po-Béla |
| ||||
Budapest - Zugló![]() ![]() Regisztrált tag #4 Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12Üzenetek: 358 | Sziasztok! Aki érez magában egy kis kihívást és szereti az extrém dolgokat meghívom most szombatra 10 órától Monorra egy kis kalandra. a képen látható tornyot másszuk és próbáljuk ki. Nekünk fontos hogy lássuk terhelés alatt a tornyot mivel a jövő héten veszi át a vidámparki játékfelügyelet. szombat 10 től várunk benneteket. ha tudok térképet is beillesztek délután. jah és a belépés ingyenes. részletek: a torony 12 méter magas 6 pálya van rajta a végén egy drótkötél pályán csúszhattok le ami cca 50 méter hosszú. természetesen beülő és dupla biztosító kötél vigyáz a testi épségre. ![]() ![]() Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak! és E.T a spanom ! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Po-Béla |
| ||||
Budapest - Zugló![]() ![]() Regisztrált tag #4 Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12Üzenetek: 358 | "telekocsi topik" jó 5let! Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak! és E.T a spanom ! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Rocko |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #44 Regisztrált: 2010.06.30 - 14:44Üzenetek: 1783 | támogatom. Audi 90, 1985, 2.2i KX. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Kigondolom, és megnyitom! Jó az ötlet! ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Miki |
| ||||
Pécs![]() Regisztrált tag #45 Regisztrált: 2010.07.01 - 15:17Üzenetek: 575 | Dambor írta ... Pécsről megy valaki a Novemberi talira, vagy csak úgy Bp-re mostanában , pár apró alkatrészt kéne lehozni . Tényleg ecélból nem kéne nyitni egy telekocsi topikot ,mindenki jön-megy az országban aztán csak utólag derül ki ,hogy ki mit tudott volna elvinni A-B -be ,meg a talikra is sokszor van még üres ülés. Ha itthon leszek, akkor én is megyek. A telekocsis ötlet szerintem nagyon jó, főleg az ilyen peremvidéken élőknek, mint mi Audi A4 1,8 20v quattro 'Spenót' edition LINK | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: 1 2 3 ... 34 [35] 36 | |
Powered by e107 Forum System











