Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Általános találkozós beszélgetős
Oldal:  1 2 3 ... 34 35 [36]
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Szerző Üzenet
Andrew
2010.11.02 - 19:16
Budapest/Pécs

Regisztrált tag #7
Regisztrált: 2010.04.25 - 13:15
Üzenetek: 1142
Én ha megyek, akkor elhozom a cuccaidat

Audi A4 | B5 | 1.8 TQ | AJL | Imola gelb
Vissza az elejére
Dambor
2010.11.02 - 19:14
Pécs

Regisztrált tag #28
Regisztrált: 2010.06.30 - 07:33
Üzenetek: 225
Pécsről megy valaki a Novemberi talira, vagy csak úgy Bp-re mostanában , pár apró alkatrészt kéne lehozni .

Tényleg ecélból nem kéne nyitni egy telekocsi topikot ,mindenki jön-megy az országban aztán csak utólag derül ki ,hogy ki mit tudott volna elvinni A-B -be ,meg a talikra is sokszor van még üres ülés.

A6 Avant 2.5TDI Quattro '96 AEL
Vissza az elejére
Po-Béla
2010.10.13 - 21:26
Budapest - Zugló


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12
Üzenetek: 358
Most mint tolmács vagyok. Kalmár Atitól kaptam illetve kért meg hogy tegyem ki.
akit érdekel jelezze!

:

Sziasztok,


van kedve valakinek lejönni megnézni szombaton a régi gépeket verseny körülmények között???

Mérai Róbert indul egyedül Audi Quattro-val, de lesz Lancia Integrale, Stratos, Fulvia, Fiat 131 Racing, Fiat Abarth124 Rally, Ford Escort Mk1 RS2000, egy halom 911-es Porsche, Volvo Amazon, Skoda 120 Rally, stb.

És indul egykori főnököm Kövesdán András is egy Porsche-val.

A nevezési lista itt található:
LINK

Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak!

és E.T a spanom !
Vissza az elejére
Újbácsi
2010.10.09 - 19:30
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Köszi, Bé.


...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Po-Béla
2010.10.09 - 08:44
Budapest - Zugló


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12
Üzenetek: 358
hex írta ...

Újbácsi írta ...

Ide kerüljenek a kisebb és nagyobb találkozós beszélgetések.



Ez mit fog takarni?

Gyengébbek, vagyis én, kedvéért...(talán más is feltenné a kérdést...)



arra szolgál hogy a minitalik szerveződjenek. ennek az elősegítése a cél.
tehát ha kitalálja valaki hogy szaladjunk össze akkor azt itt lehet megtenni.
és ha konkréttá válik akkor kap egy új topicot a téma.
és ott lehet folytatni.


Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak!

és E.T a spanom !
Vissza az elejére
hex
2010.10.08 - 21:11
Budapest

Regisztrált tag #10
Regisztrált: 2010.05.16 - 20:16
Üzenetek: 506
Újbácsi írta ...

Ide kerüljenek a kisebb és nagyobb találkozós beszélgetések.



Ez mit fog takarni?

Gyengébbek, vagyis én, kedvéért...(talán más is feltenné a kérdést...)
Vissza az elejére
Újbácsi
2010.10.08 - 21:04
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
De, nyitok, hogy lehessen benne dumálni erről.
Tomm is kérte...

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Retro
2010.10.08 - 21:02
Vendég
Igen, ezt beszéltem meg vele. De szerintem ne indítsunk listát hogy ki jön
Vissza az elejére
Újbácsi
2010.10.08 - 21:00
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Lóribí!
Ez a megbeszélt időpont?
Mert Tominnyó megint elfelejtette megüzenni...

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Retro
2010.10.08 - 20:51
Vendég
November 13 Szombat, 10:00 kezdettel, megszokott Lurdy parkolóban.
Vissza az elejére
Újbácsi
2010.10.08 - 20:19
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Én sem kommentálnám...:
"Ha van nyitva topik az adott találkozónak, akkor ebben ne folytassátok azt a témát.
Így egyben maradnak az infók.
Köszönöm."

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Danner
2010.10.08 - 20:14
Wellingborough(UK)

Regisztrált tag #27
Regisztrált: 2010.06.29 - 10:43
Üzenetek: 930
ÁLTALÁNOS TALÁLKOZÓS BESZÉLGETŐS
No comment...

1997 Audi A4 Avant 1.9tdi AFN -modified->A4 képek
2004 Seat Leon Cupra TDI->Seat képek
Vissza az elejére
Újbácsi
2010.10.08 - 20:11
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Ez nem az a topik, banyek.
Le foglak zúzni.

Ezt priviben a mérges embertől kérdezd.
De lesz.


...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Danner
2010.10.08 - 20:10
Wellingborough(UK)

Regisztrált tag #27
Regisztrált: 2010.06.29 - 10:43
Üzenetek: 930
hex írta ...

Danner írta ...

Ez tetszik! Első kérdésem: lesz rántott sajt?


Lesz... különben el sem megyek! Ja és r.gomba és r.karfiolt is kérek...

Zöldségfaló vegi, már nem is vagy a barátom

1997 Audi A4 Avant 1.9tdi AFN -modified->A4 képek
2004 Seat Leon Cupra TDI->Seat képek
Vissza az elejére
hex
2010.10.08 - 20:07
Budapest

Regisztrált tag #10
Regisztrált: 2010.05.16 - 20:16
Üzenetek: 506
Danner írta ...

Ez tetszik! Első kérdésem: lesz rántott sajt?


Lesz... különben el sem megyek! Ja és r.gomba és r.karfiolt is kérek...
Vissza az elejére
Danner
2010.10.08 - 19:58
Wellingborough(UK)

Regisztrált tag #27
Regisztrált: 2010.06.29 - 10:43
Üzenetek: 930
Ez tetszik! Első kérdésem: lesz rántott sajt?

1997 Audi A4 Avant 1.9tdi AFN -modified->A4 képek
2004 Seat Leon Cupra TDI->Seat képek
Vissza az elejére
Oldal:  1 2 3 ... 34 35 [36]  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System