| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: 1 2 3 ... 34 35 [36] | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
| Szerző | Üzenet | ||||
| Andrew |
| ||||
Budapest/Pécs![]() Regisztrált tag #7 Regisztrált: 2010.04.25 - 13:15Üzenetek: 1142 | Én ha megyek, akkor elhozom a cuccaidat Audi A4 | B5 | 1.8 TQ | AJL | Imola gelb | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Dambor |
| ||||
Pécs![]() Regisztrált tag #28 Regisztrált: 2010.06.30 - 07:33Üzenetek: 225 | Pécsről megy valaki a Novemberi talira, vagy csak úgy Bp-re mostanában , pár apró alkatrészt kéne lehozni . Tényleg ecélból nem kéne nyitni egy telekocsi topikot ,mindenki jön-megy az országban aztán csak utólag derül ki ,hogy ki mit tudott volna elvinni A-B -be ,meg a talikra is sokszor van még üres ülés. A6 Avant 2.5TDI Quattro '96 AEL | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Po-Béla |
| ||||
Budapest - Zugló![]() ![]() Regisztrált tag #4 Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12Üzenetek: 358 | Most mint tolmács vagyok. Kalmár Atitól kaptam illetve kért meg hogy tegyem ki. akit érdekel jelezze! : Sziasztok, van kedve valakinek lejönni megnézni szombaton a régi gépeket verseny körülmények között??? Mérai Róbert indul egyedül Audi Quattro-val, de lesz Lancia Integrale, Stratos, Fulvia, Fiat 131 Racing, Fiat Abarth124 Rally, Ford Escort Mk1 RS2000, egy halom 911-es Porsche, Volvo Amazon, Skoda 120 Rally, stb. És indul egykori főnököm Kövesdán András is egy Porsche-val. A nevezési lista itt található: LINK Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak! és E.T a spanom ! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Köszi, Bé. ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Po-Béla |
| ||||
Budapest - Zugló![]() ![]() Regisztrált tag #4 Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12Üzenetek: 358 | hex írta ... Újbácsi írta ... Ide kerüljenek a kisebb és nagyobb találkozós beszélgetések. Ez mit fog takarni? Gyengébbek, vagyis én, kedvéért...(talán más is feltenné a kérdést...) arra szolgál hogy a minitalik szerveződjenek. ennek az elősegítése a cél. tehát ha kitalálja valaki hogy szaladjunk össze akkor azt itt lehet megtenni. és ha konkréttá válik akkor kap egy új topicot a téma. és ott lehet folytatni. Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak! és E.T a spanom ! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| hex |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #10 Regisztrált: 2010.05.16 - 20:16Üzenetek: 506 | Újbácsi írta ... Ide kerüljenek a kisebb és nagyobb találkozós beszélgetések. Ez mit fog takarni? Gyengébbek, vagyis én, kedvéért...(talán más is feltenné a kérdést...) | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | De, nyitok, hogy lehessen benne dumálni erről. Tomm is kérte... ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Retro |
| ||||
| Vendég | Igen, ezt beszéltem meg vele. De szerintem ne indítsunk listát hogy ki jön | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Lóribí! Ez a megbeszélt időpont? Mert Tominnyó megint elfelejtette megüzenni... ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Retro |
| ||||
| Vendég | November 13 Szombat, 10:00 kezdettel, megszokott Lurdy parkolóban. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Én sem kommentálnám...: "Ha van nyitva topik az adott találkozónak, akkor ebben ne folytassátok azt a témát. Így egyben maradnak az infók. Köszönöm." ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Danner |
| ||||
Wellingborough(UK)![]() Regisztrált tag #27 Regisztrált: 2010.06.29 - 10:43Üzenetek: 930 | ÁLTALÁNOS TALÁLKOZÓS BESZÉLGETŐS No comment... 1997 Audi A4 Avant 1.9tdi AFN -modified->A4 képek 2004 Seat Leon Cupra TDI->Seat képek | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Ez nem az a topik, banyek. Le foglak zúzni. Ezt priviben a mérges embertől kérdezd. De lesz. ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Danner |
| ||||
Wellingborough(UK)![]() Regisztrált tag #27 Regisztrált: 2010.06.29 - 10:43Üzenetek: 930 | hex írta ... Danner írta ... Ez tetszik! Első kérdésem: lesz rántott sajt? Lesz... különben el sem megyek! Ja és r.gomba és r.karfiolt is kérek... Zöldségfaló vegi, már nem is vagy a barátom 1997 Audi A4 Avant 1.9tdi AFN -modified->A4 képek 2004 Seat Leon Cupra TDI->Seat képek | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| hex |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #10 Regisztrált: 2010.05.16 - 20:16Üzenetek: 506 | Danner írta ... Ez tetszik! Első kérdésem: lesz rántott sajt? Lesz... különben el sem megyek! Ja és r.gomba és r.karfiolt is kérek... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Danner |
| ||||
Wellingborough(UK)![]() Regisztrált tag #27 Regisztrált: 2010.06.29 - 10:43Üzenetek: 930 | Ez tetszik! Első kérdésem: lesz rántott sajt? 1997 Audi A4 Avant 1.9tdi AFN -modified->A4 képek 2004 Seat Leon Cupra TDI->Seat képek | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: 1 2 3 ... 34 35 [36] | |
Powered by e107 Forum System








