| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: [1] 2 | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Joey írta ... Az év végi dolgokról írna valaki egy összefoglalót? Pl a mobil flottából hogy lehet kilépni? Vagy hogy lehet újratárgyalni, hogy ne legyen drágább mint egy utcai korlátlan csomag pl? Köszi! Joe hivd fel Béét elmond neked mindent ezzel kapcsolatban az a bizti coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Joey |
| ||||
Kistarcsa![]() Regisztrált tag #21 Regisztrált: 2010.06.16 - 19:40Üzenetek: 1562 | Az év végi dolgokról írna valaki egy összefoglalót? Pl a mobil flottából hogy lehet kilépni? Vagy hogy lehet újratárgyalni, hogy ne legyen drágább mint egy utcai korlátlan csomag pl? Köszi! T D I | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| matlukaudi |
| ||||
Siófok![]() Regisztrált tag #68 Regisztrált: 2010.07.02 - 16:16Üzenetek: 1395 | Idén kiment a fejemből, mire Occi szólt, már késő volt, nem tudtunk menni A tagsági díjat általában ott szoktam fizetni, ez most elmaradt. Utalással hogyan tudom a tagságit rendezni ? Ágoston -- Audi 200 LPG -- Audi 80 Quattro LPG -- Audi 100 Avant LPG -- | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| zsmax |
| ||||
![]() ![]() Regisztrált tag #98 Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53Üzenetek: 308 | Mindenkinek szép estét! Megérkeztünk haza mi is, nagyon gazdaságos és megbízható szivar 100-al. Kis hóesés volt útközbe de 120-150között ígyis lehetett haladni! Köszönjük az együtlétet. Sziasztok! zs-max | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Kovi |
| ||||
Őrbottyán![]() Regisztrált tag #8043 Regisztrált: 2014.09.30 - 13:09Üzenetek: 72 | Üdv Urak! Ki-, merre található az Auchan parkolóban-, melyik részén szoktatok gyülekezni?! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Kiskopasz |
| ||||
Dunaújváros![]() Regisztrált tag #1440 Regisztrált: 2012.02.16 - 07:34Üzenetek: 142 | Andrew írta ... 1. loldma 2. Lipy (Lehet fuvar is kell) 3. Vékony Bálint 4. Zolee35+2 fő 5. Luicsalád 6. Zo + 1 fő (Chewy) 7. Po-Béé+ Család 8. Kristóf 9. Tomiaudi5000 + 1fő 10. Kovi + család 11. Zs-max 2fő 12. Robi 13.Konrád+1 fő 14 Gamo+Gamoné 15. Occi+Ancsi+3kölyök 16.La ckó + 3fő 17. Farkas Norbi 18.80 gte+2 fő 19. Viktor 20. Andrew 21.Kiskopasz+Andi | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Andrew |
| ||||
Budapest/Pécs![]() Regisztrált tag #7 Regisztrált: 2010.04.25 - 13:15Üzenetek: 1142 | 1. loldma 2. Lipy (Lehet fuvar is kell) 3. Vékony Bálint 4. Zolee35+2 fő 5. Luicsalád 6. Zo + 1 fő (Chewy) 7. Po-Béé+ Család 8. Kristóf 9. Tomiaudi5000 + 1fő 10. Kovi + család 11. Zs-max 2fő 12. Robi 13.Konrád+1 fő 14 Gamo+Gamoné 15. Occi+Ancsi+3kölyök 16.La ckó + 3fő 17. Farkas Norbi 18.80 gte+2 fő 19. Viktor 20. Andrew Audi A4 | B5 | 1.8 TQ | AJL | Imola gelb | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| zolee35 |
| ||||
![]() Regisztrált tag #8598 Regisztrált: 2015.06.27 - 06:18Üzenetek: 5 | Sziasztok.Zolee35 +2 fő csak kinézünk mert sajnos az ebédre már nem marad idő mert vissza kell menni gályázni. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| vityoo |
| ||||
Bp.![]() Regisztrált tag #494 Regisztrált: 2010.11.13 - 09:13Üzenetek: 754 | 1. loldma 2. Lipy (Lehet fuvar is kell) 3. Vékony Bálint 4. Zolee35+2 fő 5. Luicsalád 6. Zo + 1 fő (Chewy) 7. Po-Béé+ Család 8. Kristóf 9. Tomiaudi5000 + 1fő 10. Kovi + család 11. Zs-max 2fő 12. Robi 13.Konrád+1 fő 14 Gamo+Gamoné 15. Occi+Ancsi+3kölyök 16.La ckó + 3fő 17. Farkas Norbi 18.80 gte+2 fő 19. Viktor B3 1.8E DZ B5 1.8TQ AEB B3 1.8(T)Q | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| 80gte |
| ||||
Pilis![]() Regisztrált tag #200 Regisztrált: 2010.07.13 - 21:19Üzenetek: 126 | poison írta ... 1. loldma 2. Lipy (Lehet fuvar is kell) 3. Vékony Bálint 4. Zolee35+2 fő 5. Luicsalád 6. Zo + 1 fő (Chewy) 7. Po-Béé+ Család 8. Kristóf 9. Tomiaudi5000 + 1fő 10. Kovi + család 11. Zs-max 2fő 12. Robi 13.Konrád+1 fő 14 Gamo+Gamoné 15. Occi+Ancsi+3kölyök 16.La ckó + 3fő 17. Farkas Norbi 18.80 gte+2 fő | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | 1. loldma 2. Lipy (Lehet fuvar is kell) 3. Vékony Bálint 4. Zolee35+2 fő 5. Luicsalád 6. Zo + 1 fő (Chewy) 7. Po-Béé+ Család 8. Kristóf 9. Tomiaudi5000 + 1fő 10. Kovi + család 11. Zs-max 2fő 12. Robi 13.Konrád+1 fő 14 Gamo+Gamoné 15. Occi+Ancsi+3kölyök 16.La ckó + 3fő 17. Farkas Norbi coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | 1. loldma 2. Lipy (Lehet fuvar is kell) 3. Vékony Bálint 4. Zolee35+2 fő 5. Luicsalád 6. Zo + 1 fő (Chewy) 7. Po-Béé+ Család 8. Kristóf 9. Tomiaudi5000 + 1fő 10. Kovi + család 11. Zs-max 2fő 12. Robi 13.Konrád+1 fő 14 Gamo+Gamoné 15. Occi+Ancsi+3kölyök 16.La ckó + 3fő [ Módosítva 2015.11.26 - 11:21 ] coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Kovi |
| ||||
Őrbottyán![]() Regisztrált tag #8043 Regisztrált: 2014.09.30 - 13:09Üzenetek: 72 | Üdv Urak! Úgy fest egyedül megyek! Van pár szabad helyem a kocsiban, ha valakinek fuvar kellene! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| occi |
| ||||
Ráckeresztúr![]() Regisztrált tag #1537 Regisztrált: 2012.03.29 - 18:07Üzenetek: 138 | 1. loldma 2. Lipy (Lehet fuvar is kell) 3. Vékony Bálint 4. Zolee35+2 fő 5. Luicsalád 6. Zo + 1 fő (Chewy) 7. Po-Béé+ Család 8. Kristóf 9. Tomiaudi5000 + 1fő 10. Kovi + család 11. Zs-max 2fő 12. Robi 13.Konrád+1 fő 14 Gamo+Gamoné 15. Occi+Ancsi+3kölyök | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| gamo |
| ||||
Százhalombatta![]() Regisztrált tag #328 Regisztrált: 2010.09.01 - 16:13Üzenetek: 110 | 1. loldma 2. Lipy (Lehet fuvar is kell) 3. Vékony Bálint 4. Zolee35+2 fő 5. Luicsalád 6. Zo + 1 fő (Chewy) 7. Po-Béé+ Család 8. Kristóf 9. Tomiaudi5000 + 1fő 10. Kovi + család 11. Zs-max 2fő 12. Robi 13.Konrád+1 fő 14 Gamo+Gamoné [ Módosítva 2015.11.24 - 16:29 ] gamo szivar 100 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Zo |
| ||||
![]() Regisztrált tag #146 Regisztrált: 2010.07.05 - 16:00Üzenetek: 11 | poison írta ... 1. loldma 2. Lipy (Lehet fuvar is kell) 3. Vékony Bálint 4. Zolee35+2 fő 5. Luicsalád 6. Zo + 1 fő (Chewy) 7. Po-Béé+ Család 8. Kristóf 9. Tomiaudi5000 + 1fő 10. Kovi + család 11. Zs-max 2fő 12. Robi 13.Konrád+1 fő Üdvözlet! Ha még nem késő élnék egy kis kiegészítéssel. Zo + 1 fő (Chewy + 2 fő gyerkőc) 10 és 5 között. Fantastic Flair | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | 1. loldma 2. Lipy (Lehet fuvar is kell) 3. Vékony Bálint 4. Zolee35+2 fő 5. Luicsalád 6. Zo + 1 fő (Chewy) 7. Po-Béé+ Család 8. Kristóf 9. Tomiaudi5000 + 1fő 10. Kovi + család 11. Zs-max 2fő 12. Robi 13.Konrád+1 fő coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Robi |
| ||||
Nagykőrös![]() Regisztrált tag #30 Regisztrált: 2010.06.30 - 08:49Üzenetek: 240 | 1. loldma 2. Lipy (Lehet fuvar is kell) 3. Vékony Bálint 4. Zolee35+2 fő 5. Luicsalád 6. Zo + 1 fő (Chewy) 7. Po-Béé+ Család 8. Kristóf 9. Tomiaudi5000 + 1fő 10. Kovi + család 11. Zs-max 2fő 12. Robi Audi S4 V6 3.0 + 2xGT30 + E85 - 2001 Audi V8 4.2 Exclusive 6-os kéziváltós - 1992 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| zsmax |
| ||||
![]() ![]() Regisztrált tag #98 Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53Üzenetek: 308 | 1. loldma 2. Lipy (Lehet fuvar is kell) 3. Vékony Bálint 4. Zolee35+2 fő 5. Luicsalád 6. Zo + 1 fő (Chewy) 7. Po-Béé+ Család 8. Kristóf 9. Tomiaudi5000 + 1fő 10. Kovi + család 11. Zs-max 2fő [ Módosítva 2015.11.22 - 15:48 ] zs-max | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Po-Béla |
| ||||
Budapest - Zugló![]() ![]() Regisztrált tag #4 Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12Üzenetek: 358 | Sziasztok! Idén November 28.án tartjuk szokásos Tát-i találkozónkat, helyszín a szokásos Viktória étterem. Menü: A megszokott, jól bevált Húsleves, húsos vegyes-tál, 2600Ft/fő. Gyermekeknek 5 éves korig ingyenes 10 éves korig pedig 700Ft/Fő lesz. Értelemszerűen, mint eddig is az italokat mindenki maga állja. Külön kívánságokkal Péter Hullárt keressétek. FONTOS: Az étterem befogadó képessége 73 Fő, azoknak tudunk biztos helyet adni, akik feliratkoznak az audiklub.hu oldalon a találkozó listára (egyelőre az általános találkozó topic, később lesz létrehozva saját topic). A frissen regisztráltak megerősítésére akár egy napot is várni kell. Gyülekező reggel 9-től a Solymári Auchan parkolóban, indulás Tátra 10:30-kor Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak! és E.T a spanom ! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: [1] 2 | |
Powered by e107 Forum System














