Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2015 Nov 28 Évzáró Találkozó
Oldal:  [1] 2
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
poison
2016.01.11 - 18:46
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Joey írta ...

Az év végi dolgokról írna valaki egy összefoglalót?

Pl a mobil flottából hogy lehet kilépni? Vagy hogy lehet újratárgyalni, hogy ne legyen drágább mint egy utcai korlátlan csomag pl?

Köszi!


Joe hivd fel Béét elmond neked mindent ezzel kapcsolatban az a bizti

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Joey
2016.01.11 - 10:56
Kistarcsa

Regisztrált tag #21
Regisztrált: 2010.06.16 - 19:40
Üzenetek: 1562
Az év végi dolgokról írna valaki egy összefoglalót?

Pl a mobil flottából hogy lehet kilépni? Vagy hogy lehet újratárgyalni, hogy ne legyen drágább mint egy utcai korlátlan csomag pl?

Köszi!

T D I
Vissza az elejére
matlukaudi
2015.12.05 - 18:56
Siófok

Regisztrált tag #68
Regisztrált: 2010.07.02 - 16:16
Üzenetek: 1395
Idén kiment a fejemből, mire Occi szólt, már késő volt, nem tudtunk menni
A tagsági díjat általában ott szoktam fizetni, ez most elmaradt.
Utalással hogyan tudom a tagságit rendezni ?



Ágoston -- Audi 200 LPG -- Audi 80 Quattro LPG -- Audi 100 Avant LPG --
Vissza az elejére
zsmax
2015.11.28 - 18:27

Regisztrált tag #98
Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53
Üzenetek: 308
Mindenkinek szép estét! Megérkeztünk haza mi is, nagyon gazdaságos és megbízható szivar 100-al. Kis hóesés volt útközbe de 120-150között ígyis lehetett haladni! Köszönjük az együtlétet. Sziasztok!

zs-max
Vissza az elejére
Kovi
2015.11.28 - 08:32
Őrbottyán

Regisztrált tag #8043
Regisztrált: 2014.09.30 - 13:09
Üzenetek: 72
Üdv Urak!
Ki-, merre található az Auchan parkolóban-, melyik részén szoktatok gyülekezni?!

Vissza az elejére
Kiskopasz
2015.11.27 - 20:05
Dunaújváros

Regisztrált tag #1440
Regisztrált: 2012.02.16 - 07:34
Üzenetek: 142
Andrew írta ...


1. loldma
2. Lipy (Lehet fuvar is kell)
3. Vékony Bálint
4. Zolee35+2 fő
5. Luicsalád
6. Zo + 1 fő (Chewy)
7. Po-Béé+ Család
8. Kristóf
9. Tomiaudi5000 + 1fő
10. Kovi + család
11. Zs-max 2fő
12. Robi
13.Konrád+1 fő
14 Gamo+Gamoné
15. Occi+Ancsi+3kölyök
16.La ckó + 3fő
17. Farkas Norbi
18.80 gte+2 fő
19. Viktor
20. Andrew
21.Kiskopasz+Andi

Vissza az elejére
Andrew
2015.11.27 - 17:45
Budapest/Pécs

Regisztrált tag #7
Regisztrált: 2010.04.25 - 13:15
Üzenetek: 1142

1. loldma
2. Lipy (Lehet fuvar is kell)
3. Vékony Bálint
4. Zolee35+2 fő
5. Luicsalád
6. Zo + 1 fő (Chewy)
7. Po-Béé+ Család
8. Kristóf
9. Tomiaudi5000 + 1fő
10. Kovi + család
11. Zs-max 2fő
12. Robi
13.Konrád+1 fő
14 Gamo+Gamoné
15. Occi+Ancsi+3kölyök
16.La ckó + 3fő
17. Farkas Norbi
18.80 gte+2 fő
19. Viktor
20. Andrew

Audi A4 | B5 | 1.8 TQ | AJL | Imola gelb
Vissza az elejére
zolee35
2015.11.27 - 10:23
Regisztrált tag #8598
Regisztrált: 2015.06.27 - 06:18
Üzenetek: 5
Sziasztok.Zolee35 +2 fő csak kinézünk mert sajnos az ebédre már nem marad idő mert vissza kell menni gályázni.
Vissza az elejére
vityoo
2015.11.26 - 21:06
Bp.

Regisztrált tag #494
Regisztrált: 2010.11.13 - 09:13
Üzenetek: 754
1. loldma
2. Lipy (Lehet fuvar is kell)
3. Vékony Bálint
4. Zolee35+2 fő
5. Luicsalád
6. Zo + 1 fő (Chewy)
7. Po-Béé+ Család
8. Kristóf
9. Tomiaudi5000 + 1fő
10. Kovi + család
11. Zs-max 2fő
12. Robi
13.Konrád+1 fő
14 Gamo+Gamoné
15. Occi+Ancsi+3kölyök
16.La ckó + 3fő
17. Farkas Norbi
18.80 gte+2 fő
19. Viktor


B3 1.8E DZ
B5 1.8TQ AEB
B3 1.8(T)Q
Vissza az elejére
80gte
2015.11.26 - 20:00
Pilis

Regisztrált tag #200
Regisztrált: 2010.07.13 - 21:19
Üzenetek: 126
poison írta ...

1. loldma
2. Lipy (Lehet fuvar is kell)
3. Vékony Bálint
4. Zolee35+2 fő
5. Luicsalád
6. Zo + 1 fő (Chewy)
7. Po-Béé+ Család
8. Kristóf
9. Tomiaudi5000 + 1fő
10. Kovi + család
11. Zs-max 2fő
12. Robi
13.Konrád+1 fő
14 Gamo+Gamoné
15. Occi+Ancsi+3kölyök
16.La ckó + 3fő
17. Farkas Norbi
18.80 gte+2 fő

Vissza az elejére
poison
2015.11.26 - 18:30
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
1. loldma
2. Lipy (Lehet fuvar is kell)
3. Vékony Bálint
4. Zolee35+2 fő
5. Luicsalád
6. Zo + 1 fő (Chewy)
7. Po-Béé+ Család
8. Kristóf
9. Tomiaudi5000 + 1fő
10. Kovi + család
11. Zs-max 2fő
12. Robi
13.Konrád+1 fő
14 Gamo+Gamoné
15. Occi+Ancsi+3kölyök
16.La ckó + 3fő
17. Farkas Norbi

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
poison
2015.11.26 - 11:20
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
1. loldma
2. Lipy (Lehet fuvar is kell)
3. Vékony Bálint
4. Zolee35+2 fő
5. Luicsalád
6. Zo + 1 fő (Chewy)
7. Po-Béé+ Család
8. Kristóf
9. Tomiaudi5000 + 1fő
10. Kovi + család
11. Zs-max 2fő
12. Robi
13.Konrád+1 fő
14 Gamo+Gamoné
15. Occi+Ancsi+3kölyök
16.La ckó + 3fő

[ Módosítva 2015.11.26 - 11:21 ]

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Kovi
2015.11.26 - 05:27
Őrbottyán

Regisztrált tag #8043
Regisztrált: 2014.09.30 - 13:09
Üzenetek: 72
Üdv Urak!

Úgy fest egyedül megyek!
Van pár szabad helyem a kocsiban, ha valakinek fuvar kellene!
Vissza az elejére
occi
2015.11.26 - 05:23
Ráckeresztúr

Regisztrált tag #1537
Regisztrált: 2012.03.29 - 18:07
Üzenetek: 138
1. loldma
2. Lipy (Lehet fuvar is kell)
3. Vékony Bálint
4. Zolee35+2 fő
5. Luicsalád
6. Zo + 1 fő (Chewy)
7. Po-Béé+ Család
8. Kristóf
9. Tomiaudi5000 + 1fő
10. Kovi + család
11. Zs-max 2fő
12. Robi
13.Konrád+1 fő
14 Gamo+Gamoné
15. Occi+Ancsi+3kölyök
Vissza az elejére
gamo
2015.11.24 - 16:27
Százhalombatta

Regisztrált tag #328
Regisztrált: 2010.09.01 - 16:13
Üzenetek: 110
1. loldma
2. Lipy (Lehet fuvar is kell)
3. Vékony Bálint
4. Zolee35+2 fő
5. Luicsalád
6. Zo + 1 fő (Chewy)
7. Po-Béé+ Család
8. Kristóf
9. Tomiaudi5000 + 1fő
10. Kovi + család
11. Zs-max 2fő
12. Robi
13.Konrád+1 fő
14 Gamo+Gamoné

[ Módosítva 2015.11.24 - 16:29 ]

gamo szivar 100

Vissza az elejére
Zo
2015.11.24 - 11:12

Regisztrált tag #146
Regisztrált: 2010.07.05 - 16:00
Üzenetek: 11
poison írta ...

1. loldma
2. Lipy (Lehet fuvar is kell)
3. Vékony Bálint
4. Zolee35+2 fő
5. Luicsalád
6. Zo + 1 fő (Chewy)
7. Po-Béé+ Család
8. Kristóf
9. Tomiaudi5000 + 1fő
10. Kovi + család
11. Zs-max 2fő
12. Robi
13.Konrád+1 fő



Üdvözlet!

Ha még nem késő élnék egy kis kiegészítéssel.
Zo + 1 fő (Chewy + 2 fő gyerkőc)
10 és 5 között.

Fantastic Flair
Vissza az elejére
poison
2015.11.23 - 21:53
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
1. loldma
2. Lipy (Lehet fuvar is kell)
3. Vékony Bálint
4. Zolee35+2 fő
5. Luicsalád
6. Zo + 1 fő (Chewy)
7. Po-Béé+ Család
8. Kristóf
9. Tomiaudi5000 + 1fő
10. Kovi + család
11. Zs-max 2fő
12. Robi
13.Konrád+1 fő


coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Robi
2015.11.23 - 16:56
Nagykőrös
Regisztrált tag #30
Regisztrált: 2010.06.30 - 08:49
Üzenetek: 240
1. loldma
2. Lipy (Lehet fuvar is kell)
3. Vékony Bálint
4. Zolee35+2 fő
5. Luicsalád
6. Zo + 1 fő (Chewy)
7. Po-Béé+ Család
8. Kristóf
9. Tomiaudi5000 + 1fő
10. Kovi + család
11. Zs-max 2fő
12. Robi

Audi S4 V6 3.0 + 2xGT30 + E85 - 2001
Audi V8 4.2 Exclusive 6-os kéziváltós - 1992
Vissza az elejére
zsmax
2015.11.22 - 15:47

Regisztrált tag #98
Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53
Üzenetek: 308

1. loldma
2. Lipy (Lehet fuvar is kell)
3. Vékony Bálint
4. Zolee35+2 fő
5. Luicsalád
6. Zo + 1 fő (Chewy)
7. Po-Béé+ Család
8. Kristóf
9. Tomiaudi5000 + 1fő
10. Kovi + család
11. Zs-max 2fő


[ Módosítva 2015.11.22 - 15:48 ]

zs-max
Vissza az elejére
Po-Béla
2015.11.09 - 06:17
Budapest - Zugló


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12
Üzenetek: 358
Sziasztok!
Idén November 28.án tartjuk szokásos Tát-i találkozónkat, helyszín a szokásos Viktória étterem.
Menü: A megszokott, jól bevált Húsleves, húsos vegyes-tál, 2600Ft/fő.
Gyermekeknek 5 éves korig ingyenes 10 éves korig pedig 700Ft/Fő lesz.
Értelemszerűen, mint eddig is az italokat mindenki maga állja.
Külön kívánságokkal Péter Hullárt keressétek.

FONTOS:
Az étterem befogadó képessége 73 Fő, azoknak tudunk biztos helyet adni, akik feliratkoznak az audiklub.hu oldalon a találkozó listára (egyelőre az általános találkozó topic, később lesz létrehozva saját topic). A frissen regisztráltak megerősítésére akár egy napot is várni kell.

Gyülekező reggel 9-től a Solymári Auchan parkolóban, indulás Tátra 10:30-kor



Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak!

és E.T a spanom !
Vissza az elejére
Oldal:  [1] 2  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System