| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: [1] 2 | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Kristof írta ... Már folyamatban van a facen is az új oldalSziasztok! Annyi, hogy indítsatok új listát a kajára való jelentkezésre, mert én is felírtam vagy 10 embert de én nem tudom kik akik el is jönnek az új időponton! coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Kristof |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #261 Regisztrált: 2010.08.02 - 13:02Üzenetek: 358 | Sziasztok! Annyi, hogy indítsatok új listát a kajára való jelentkezésre, mert én is felírtam vagy 10 embert de én nem tudom kik akik el is jönnek az új időponton! Audi Coupe quattro NG 2.3 10v | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Po-Béla |
| ||||
Budapest - Zugló![]() ![]() Regisztrált tag #4 Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12Üzenetek: 358 | Sziasztok! A meteorológiai előrejelzések sajnos nem mutatnak semmi jót péntek délutánra és szombatra A bizonytalan, és várhatóan rossz időre való tekintettel az évnyitó találkozót a junius 04.i pótnapra tesszük át! Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak! és E.T a spanom ! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Po-Béla |
| ||||
Budapest - Zugló![]() ![]() Regisztrált tag #4 Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12Üzenetek: 358 | forrás met.hu Figyelmeztető előrejelzés Magyarország területére 2016.05.14. szombat éjfélig Pénteken napközben az esti órákig szórványosan alakulhatnak ki zivatarok, amelyek környezetében lokálisan jelentős mennyiségű csapadék (15-30 mm), viharos széllökés (60-80 km/h, a 80 km/h körüli értékek az ország keleti, délkeleti területein a valószínűbbek) és kisebb méretű jég is kialakulhat. Szombaton is előfordul napközben helyenként zivatar lokálisan jelentősebb csapadékkal kísérve (15-30 mm). 2016.05.13. 10:00 Országos Meteorológiai Szolgálat OMSZ: 2016. május 13. 09:54 Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak! és E.T a spanom ! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| mneder |
| ||||
Komló![]() Regisztrált tag #7309 Regisztrált: 2014.05.06 - 10:56Üzenetek: 17 | 1. Poison+Vikus 2. PoBéla+család 3. Nagy Attila 1v2 fő 4. Kristof 5. Vékony Bálint 6. Lui, kis Lui 7. Lipy+1gyerek 8. loldma 9. mENDez + család (3fő + 1 kutya) 10. Occi+család 11. zoliaudi +1-2 fő 12.Laca 200 + 11fő 13. Milancoupe +6 fő 14.Zsmax+1 15. Konrád+1fő 16. Katona András 17. the_bence+1fő 18. Szabó Zsolt +1fő 19. Széll Dániel 20. Pite-TD+Beo (ha hazaérek) 21.Kelemen Márk +1fő 22. Vincze Szabolcs +1fő talán 23. tbiro 24. Rimbauer Zsolt 25. mneder + Kisfia + 1fő | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | 1. Poison+Vikus 2. PoBéla+család 3. Nagy Attila 1v2 fő 4. Kristof 5. Vékony Bálint 6. Lui, kis Lui 7. Lipy+1gyerek 8. loldma 9. mENDez + család (3fő + 1 kutya) 10. Occi+család 11. zoliaudi +1-2 fő 12.Laca 200 + 11fő 13. Milancoupe +6 fő 14.Zsmax+1 15. Konrád+1fő 16. Katona András 17. the_bence+1fő 18. Szabó Zsolt +1fő 19. Széll Dániel 20. Pite-TD+Beo (ha hazaérek) 21.Kelemen Márk +1fő 22. Vincze Szabolcs +1fő talán 23. tbiro 24. Rimbauer Zsolt coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| tbiro |
| ||||
![]() Regisztrált tag #29 Regisztrált: 2010.06.30 - 07:34Üzenetek: 148 | 1. Poison+Vikus 2. PoBéla+család 3. Nagy Attila 1v2 fő 4. Kristof 5. Vékony Bálint 6. Lui, kis Lui 7. Lipy+1gyerek 8. loldma 9. mENDez + család (3fő + 1 kutya) 10. Occi+család 11. zoliaudi +1-2 fő 12.Laca 200 + 11fő 13. Milancoupe +6 fő 14.Zsmax+1 15. Konrád+1fő 16. Katona András 17. the_bence+1fő 18. Szabó Zsolt +1fő 19. Széll Dániel 20. Pite-TD+Beo (ha hazaérek) 21.Kelemen Márk +1fő 22. Vincze Szabolcs +1fő talán 23. tbiro Audi Coupe Quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| PiteTD |
| ||||
![]() Regisztrált tag #148 Regisztrált: 2010.07.05 - 16:25Üzenetek: 14 | 1. Poison+Vikus 2. PoBéla+család 3. Nagy Attila 1v2 fő 4. Kristof 5. Vékony Bálint 6. Lui, kis Lui 7. Lipy+1gyerek 8. loldma 9. mENDez + család (3fő + 1 kutya) 10. Occi+család 11. zoliaudi +1-2 fő 12.Laca 200 + 11fő 13. Milancoupe +6 fő 14.Zsmax+1 15. Konrád+1fő 16. Katona András 17. the_bence+1fő 18. Szabó Zsolt +1fő 19. Széll Dániel 20. Pite-TD+Beo (ha hazaérek) 21.Kelemen Márk +1fő 22. Vincze Szabolcs +1fő talán [ Módosítva 2016.05.10 - 17:22 ] | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Kristof |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #261 Regisztrált: 2010.08.02 - 13:02Üzenetek: 358 | 1. Poison+Vikus 2. PoBéla+család 3. Nagy Attila 1v2 fő 4. Kristof 5. Vékony Bálint 6. Lui, kis Lui 7. Lipy+1gyerek 8. loldma 9. mENDez + család (3fő + 1 kutya) 10. Occi+család 11. zoliaudi +1-2 fő 12.Laca 200 + 11fő 13. Milancoupe +6 fő 14.Zsmax+1 15. Konrád+1fő 16. Katona András 17. the_bence+1fő 18. Szabó Zsolt +1fő 19. Széll Dániel 20. Kelemen Márk +1fő 21. Vincze Szabolcs +1fő talán Audi Coupe quattro NG 2.3 10v | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Milancoupe |
| ||||
Milancoupe![]() Regisztrált tag #88 Regisztrált: 2010.07.02 - 22:24Üzenetek: 10 | 1. Poison+Vikus 2. PoBéla+család 3. Nagy Attila 1v2 fő 4. Kristof 5. Vékony Bálint 6. Lui, kis Lui 7. Lipy+1gyerek 8. loldma 9. mENDez + család (3fő + 1 kutya) 10. Occi+család 11. zoliaudi +1-2 fő 12.Laca 200 + 11fő 13. Milancoupe +6 fő 14.Zsmax+1 15. Konrád+1fő 16. Katona András 17. the_bence+1fő 18. Szabó Zsolt +1fő 19. Széll Dániel | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Kristof írta ... 1. Poison+Vikus 2. PoBéla+család 3. Nagy Attila 1v2 fő 4. Kristof 5. Vékony Bálint 6. Lui, kis Lui 7. Lipy+1gyerek 8. loldma 9. mENDez + család (3fő + 1 kutya) 10. Occi+család 11. zoliaudi +1-2 fő 12.Laca 200 + 11fő 13. Milancoupe +3 fő 14.Zsmax+1 15. Konrád+1fő 16. Katona András 17. the_bence+1fő 18. Szabó Zsolt +1fő 19. Széll Dániel coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Kristof |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #261 Regisztrált: 2010.08.02 - 13:02Üzenetek: 358 | 1. Poison+Vikus 2. PoBéla+család 3. Nagy Attila 1v2 fő 4. Kristof 5. Vékony Bálint 6. Lui, kis Lui 7. Lipy+1gyerek 8. loldma 9. mENDez + család (3fő + 1 kutya) 10. Occi+család 11. zoliaudi +1-2 fő 12.Laca 200 13. Milancoupe +3 fő 14.Zsmax+1 15. Konrád+1fő 16. Katona András 17. the_bence+1fő 18. Szabó Zsolt +1fő 19. Széll Dániel Audi Coupe quattro NG 2.3 10v | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | loldma írta ... PESTI GYÜLEKEZŐ! Reggel 7-7:30-ig gyülekezünk a soroksári Tesco parkolóban, 7:30-kor indulás. A helyszínen megbeszéljük, hogy inkább autópályán, vagy országúton menjünk, de mivel eddig nem érkezett ebben a témában felvetés, elsődleges az 5-ös út, a lent található útvonalon. Ha valaki nem találná a gyülekezőt, vagy pár percet késne, keresse Dániel Márkot (loldma): +36 30 4311 422 Már kevesebb, mint 2 hét! LINK Mivel van Pest megyei matricám így Lajosmizséig megyek pályán. Engem is hívhattok. 06204300300 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | 1. Poison+Vikus 2. PoBéla+család 3. Nagy Attila 1v2 fő 4. Kristof 5. Vékony Bálint 6. Lui, kis Lui 7. Lipy+1gyerek 8. loldma 9. mENDez + család (3fő + 1 kutya) 10. Occi+család 11. zoliaudi +1-2 fő 12.Laca 200 13. Milancoupe +3 fő 14.Zsmax+1 15. Konrád+1fő 16. Katona András 17. the_bence+1fő 18,Szabó Zsolt +1fő coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| the_bence |
| ||||
Szalkszentmárton![]() Regisztrált tag #2180 Regisztrált: 2013.02.28 - 15:28Üzenetek: 5 | 1. Poison+Vikus 2. PoBéla+család 3. Nagy Attila 1v2 fő 4. Kristof 5. Vékony Bálint 6. Lui, kis Lui 7. Lipy+1gyerek 8. loldma 9. mENDez + család (3fő + 1 kutya) 10. Occi+család 11. zoliaudi +1-2 fő 12.Laca 200 13. Milancoupe +3 fő 14.Zsmax+1 15. Konrád+1fő 16. Katona András 17. the_bence+1fő | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | 1. Poison+Vikus 2. PoBéla+család 3. Nagy Attila 1v2 fő 4. Kristof 5. Vékony Bálint 6. Lui, kis Lui 7. Lipy+1gyerek 8. loldma 9. mENDez + család (3fő + 1 kutya) 10. Occi+család 11. zoliaudi +1-2 fő 12.Laca 200 13. Milancoupe +3 fő 14.Zsmax+1 15. Konrád+1fő 16. Katona András coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | PESTI GYÜLEKEZŐ! Reggel 7-7:30-ig gyülekezünk a soroksári Tesco parkolóban, 7:30-kor indulás. A helyszínen megbeszéljük, hogy inkább autópályán, vagy országúton menjünk, de mivel eddig nem érkezett ebben a témában felvetés, elsődleges az 5-ös út, a lent található útvonalon. Ha valaki nem találná a gyülekezőt, vagy pár percet késne, keresse Dániel Márkot (loldma): +36 30 4311 422 Már kevesebb, mint 2 hét! LINK | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Milancoupe |
| ||||
Milancoupe![]() Regisztrált tag #88 Regisztrált: 2010.07.02 - 22:24Üzenetek: 10 | 1. Poison+Vikus 2. PoBéla+család 3. Nagy Attila 1v2 fő 4. Kristof 5. Vékony Bálint 6. Lui, kis Lui 7. Lipy+1gyerek 8. loldma 9. mENDez + család (3fő + 1 kutya) 10. Occi+család 11. zoliaudi +1-2 fő 12.Laca 200 13. Milancoupe +3 fő 14.Zsmax+1 15. Konrád+1fő | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | 1. Poison+Vikus 2. PoBéla+család 3. Nagy Attila 1v2 fő 4. Kristof 5. Vékony Bálint 6. Lui, kis Lui 7. Lipy+1gyerek 8. loldma 9. mENDez + család (3fő + 1 kutya) 10. Occi+család 11. zoliaudi +1-2 fő 12.Laca 200 13.Módok Milán 14.Zsmax+1 15, Konrád+1fő coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Po-Béla |
| ||||
Budapest - Zugló![]() ![]() Regisztrált tag #4 Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12Üzenetek: 358 | A tavalyi időjárás miatt elmaradt találkozó idén megrendezésre kerül. A tavaly előtti helyszínen, a vadkerti-tó kemping területén leszünk, május 14.-én. Érkezés 9-től, idén is lesz autós ügyességi túra, amit 10:00-kor indítunk. Erről bővebb információt a helyszínen adunk, de lesz olyan jó, mint a tavaly előtti, Viktória étterem, és egyéb díjazással! A túrában, baráti beszélgetésben, autó buzériában megfáradva, a megszokott gulyásban nyerhetünk új erőt, megszokott Poison minőségben. A név ne tévesszen meg senkit, aki nem ismerné, Poison a klubunk kiemelt ételkeverője. Fontos, hogy hozzatok evőeszközöket és tányért, mert limitált mennyiségben ugyan tudunk biztosítani, de műanyag lévén előfordulhat, hogy átolvad. Gyerekek részére a kemping területén találunk elfoglaltságot (homokozó, rajzeszközök) . Amennyiben kellő számú nevezés érkezik, süteménykészítő verseny is lesz, de nevezés nélkül is a csapat kiemelt tagja lehet bárki, aki 1 tálca süteménnyel érkezik. A belépő 500Ft, az ebéd pedig 800Ft, de a fizető klubtagoknak az ebédet ingyen biztosítjuk. Fontos, hogy aki biztosra tudja, hogy jön, illetve aki szeretne részt venni a tájékozódási versenyen, az iratkozzon fel a listára. Bármi kérdés esetén Poisi-t, Bélát vagy loldma-t keressétek! Mindenkit szeretettel várunk, nyissuk a tavaszt egy jó találkozóval! Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak! és E.T a spanom ! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: [1] 2 | |
Powered by e107 Forum System












