Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2016 május 14. Évnyitó tali Soltvadkerten
Oldal:  [1] 2
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
poison
2016.05.13 - 11:25
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Kristof írta ...

Sziasztok!
Annyi, hogy indítsatok új listát a kajára való jelentkezésre, mert én is felírtam vagy 10 embert de én nem tudom kik akik el is jönnek az új időponton!
Már folyamatban van a facen is az új oldal


coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Kristof
2016.05.13 - 09:58
Budapest

Regisztrált tag #261
Regisztrált: 2010.08.02 - 13:02
Üzenetek: 358
Sziasztok!
Annyi, hogy indítsatok új listát a kajára való jelentkezésre, mert én is felírtam vagy 10 embert de én nem tudom kik akik el is jönnek az új időponton!

Audi Coupe quattro NG 2.3 10v
Vissza az elejére
Po-Béla
2016.05.13 - 09:41
Budapest - Zugló


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12
Üzenetek: 358
Sziasztok!
A meteorológiai előrejelzések sajnos nem mutatnak semmi jót péntek délutánra és szombatra
A bizonytalan, és várhatóan rossz időre való tekintettel


az évnyitó találkozót
a junius 04.i pótnapra tesszük át!




Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak!

és E.T a spanom !
Vissza az elejére
Po-Béla
2016.05.13 - 09:38
Budapest - Zugló


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12
Üzenetek: 358
forrás met.hu

Figyelmeztető előrejelzés Magyarország területére 2016.05.14. szombat éjfélig

Pénteken napközben az esti órákig szórványosan alakulhatnak ki zivatarok, amelyek környezetében lokálisan jelentős mennyiségű csapadék (15-30 mm), viharos széllökés (60-80 km/h, a 80 km/h körüli értékek az ország keleti, délkeleti területein a valószínűbbek) és kisebb méretű jég is kialakulhat.

Szombaton is előfordul napközben helyenként zivatar lokálisan jelentősebb csapadékkal kísérve (15-30 mm).

2016.05.13. 10:00 Országos Meteorológiai Szolgálat
OMSZ: 2016. május 13. 09:54


Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak!

és E.T a spanom !
Vissza az elejére
mneder
2016.05.11 - 09:53
Komló

Regisztrált tag #7309
Regisztrált: 2014.05.06 - 10:56
Üzenetek: 17
1. Poison+Vikus
2. PoBéla+család
3. Nagy Attila 1v2 fő
4. Kristof
5. Vékony Bálint
6. Lui, kis Lui
7. Lipy+1gyerek
8. loldma
9. mENDez + család (3fő + 1 kutya)
10. Occi+család
11. zoliaudi +1-2 fő
12.Laca 200 + 11fő
13. Milancoupe +6 fő
14.Zsmax+1
15. Konrád+1fő
16. Katona András
17. the_bence+1fő
18. Szabó Zsolt +1fő
19. Széll Dániel
20. Pite-TD+Beo (ha hazaérek)
21.Kelemen Márk +1fő
22. Vincze Szabolcs +1fő talán
23. tbiro
24. Rimbauer Zsolt
25. mneder + Kisfia + 1fő
Vissza az elejére
poison
2016.05.10 - 17:49
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
1. Poison+Vikus
2. PoBéla+család
3. Nagy Attila 1v2 fő
4. Kristof
5. Vékony Bálint
6. Lui, kis Lui
7. Lipy+1gyerek
8. loldma
9. mENDez + család (3fő + 1 kutya)
10. Occi+család
11. zoliaudi +1-2 fő
12.Laca 200 + 11fő
13. Milancoupe +6 fő
14.Zsmax+1
15. Konrád+1fő
16. Katona András
17. the_bence+1fő
18. Szabó Zsolt +1fő
19. Széll Dániel
20. Pite-TD+Beo (ha hazaérek)
21.Kelemen Márk +1fő
22. Vincze Szabolcs +1fő talán
23. tbiro
24. Rimbauer Zsolt


coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
tbiro
2016.05.10 - 17:42

Regisztrált tag #29
Regisztrált: 2010.06.30 - 07:34
Üzenetek: 148
1. Poison+Vikus
2. PoBéla+család
3. Nagy Attila 1v2 fő
4. Kristof
5. Vékony Bálint
6. Lui, kis Lui
7. Lipy+1gyerek
8. loldma
9. mENDez + család (3fő + 1 kutya)
10. Occi+család
11. zoliaudi +1-2 fő
12.Laca 200 + 11fő
13. Milancoupe +6 fő
14.Zsmax+1
15. Konrád+1fő
16. Katona András
17. the_bence+1fő
18. Szabó Zsolt +1fő
19. Széll Dániel
20. Pite-TD+Beo (ha hazaérek)
21.Kelemen Márk +1fő
22. Vincze Szabolcs +1fő talán
23. tbiro

Audi Coupe Quattro
Vissza az elejére
PiteTD
2016.05.10 - 17:21

Regisztrált tag #148
Regisztrált: 2010.07.05 - 16:25
Üzenetek: 14

1. Poison+Vikus
2. PoBéla+család
3. Nagy Attila 1v2 fő
4. Kristof
5. Vékony Bálint
6. Lui, kis Lui
7. Lipy+1gyerek
8. loldma
9. mENDez + család (3fő + 1 kutya)
10. Occi+család
11. zoliaudi +1-2 fő
12.Laca 200 + 11fő
13. Milancoupe +6 fő
14.Zsmax+1
15. Konrád+1fő
16. Katona András
17. the_bence+1fő
18. Szabó Zsolt +1fő
19. Széll Dániel
20. Pite-TD+Beo (ha hazaérek)
21.Kelemen Márk +1fő
22. Vincze Szabolcs +1fő talán

[ Módosítva 2016.05.10 - 17:22 ]
Vissza az elejére
Kristof
2016.05.10 - 17:13
Budapest

Regisztrált tag #261
Regisztrált: 2010.08.02 - 13:02
Üzenetek: 358

1. Poison+Vikus
2. PoBéla+család
3. Nagy Attila 1v2 fő
4. Kristof
5. Vékony Bálint
6. Lui, kis Lui
7. Lipy+1gyerek
8. loldma
9. mENDez + család (3fő + 1 kutya)
10. Occi+család
11. zoliaudi +1-2 fő
12.Laca 200 + 11fő
13. Milancoupe +6 fő
14.Zsmax+1
15. Konrád+1fő
16. Katona András
17. the_bence+1fő
18. Szabó Zsolt +1fő
19. Széll Dániel
20. Kelemen Márk +1fő
21. Vincze Szabolcs +1fő talán

Audi Coupe quattro NG 2.3 10v
Vissza az elejére
Milancoupe
2016.05.09 - 22:21
Milancoupe

Regisztrált tag #88
Regisztrált: 2010.07.02 - 22:24
Üzenetek: 10
1. Poison+Vikus
2. PoBéla+család
3. Nagy Attila 1v2 fő
4. Kristof
5. Vékony Bálint
6. Lui, kis Lui
7. Lipy+1gyerek
8. loldma
9. mENDez + család (3fő + 1 kutya)
10. Occi+család
11. zoliaudi +1-2 fő
12.Laca 200 + 11fő
13. Milancoupe +6 fő
14.Zsmax+1
15. Konrád+1fő
16. Katona András
17. the_bence+1fő
18. Szabó Zsolt +1fő
19. Széll Dániel
Vissza az elejére
poison
2016.05.09 - 18:51
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Kristof írta ...


1. Poison+Vikus
2. PoBéla+család
3. Nagy Attila 1v2 fő
4. Kristof
5. Vékony Bálint
6. Lui, kis Lui
7. Lipy+1gyerek
8. loldma
9. mENDez + család (3fő + 1 kutya)
10. Occi+család
11. zoliaudi +1-2 fő
12.Laca 200 + 11fő
13. Milancoupe +3 fő
14.Zsmax+1
15. Konrád+1fő
16. Katona András
17. the_bence+1fő
18. Szabó Zsolt +1fő
19. Széll Dániel




coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Kristof
2016.05.06 - 08:43
Budapest

Regisztrált tag #261
Regisztrált: 2010.08.02 - 13:02
Üzenetek: 358

1. Poison+Vikus
2. PoBéla+család
3. Nagy Attila 1v2 fő
4. Kristof
5. Vékony Bálint
6. Lui, kis Lui
7. Lipy+1gyerek
8. loldma
9. mENDez + család (3fő + 1 kutya)
10. Occi+család
11. zoliaudi +1-2 fő
12.Laca 200
13. Milancoupe +3 fő
14.Zsmax+1
15. Konrád+1fő
16. Katona András
17. the_bence+1fő
18. Szabó Zsolt +1fő
19. Széll Dániel


Audi Coupe quattro NG 2.3 10v
Vissza az elejére
lipy
2016.05.06 - 08:05
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
loldma írta ...

PESTI GYÜLEKEZŐ!
Reggel 7-7:30-ig gyülekezünk a soroksári Tesco parkolóban, 7:30-kor indulás. A helyszínen megbeszéljük, hogy inkább autópályán, vagy országúton menjünk, de mivel eddig nem érkezett ebben a témában felvetés, elsődleges az 5-ös út, a lent található útvonalon.

Ha valaki nem találná a gyülekezőt, vagy pár percet késne, keresse Dániel Márkot (loldma): +36 30 4311 422

Már kevesebb, mint 2 hét!

LINK


Mivel van Pest megyei matricám így Lajosmizséig megyek pályán.
Engem is hívhattok. 06204300300
Vissza az elejére
poison
2016.05.05 - 20:58
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
1. Poison+Vikus
2. PoBéla+család
3. Nagy Attila 1v2 fő
4. Kristof
5. Vékony Bálint
6. Lui, kis Lui
7. Lipy+1gyerek
8. loldma
9. mENDez + család (3fő + 1 kutya)
10. Occi+család
11. zoliaudi +1-2 fő
12.Laca 200
13. Milancoupe +3 fő
14.Zsmax+1
15. Konrád+1fő
16. Katona András
17. the_bence+1fő
18,Szabó Zsolt +1fő

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
the_bence
2016.05.04 - 13:27
Szalkszentmárton

Regisztrált tag #2180
Regisztrált: 2013.02.28 - 15:28
Üzenetek: 5
1. Poison+Vikus
2. PoBéla+család
3. Nagy Attila 1v2 fő
4. Kristof
5. Vékony Bálint
6. Lui, kis Lui
7. Lipy+1gyerek
8. loldma
9. mENDez + család (3fő + 1 kutya)
10. Occi+család
11. zoliaudi +1-2 fő
12.Laca 200
13. Milancoupe +3 fő
14.Zsmax+1
15. Konrád+1fő
16. Katona András
17. the_bence+1fő
Vissza az elejére
poison
2016.05.03 - 17:00
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
1. Poison+Vikus
2. PoBéla+család
3. Nagy Attila 1v2 fő
4. Kristof
5. Vékony Bálint
6. Lui, kis Lui
7. Lipy+1gyerek
8. loldma
9. mENDez + család (3fő + 1 kutya)
10. Occi+család
11. zoliaudi +1-2 fő
12.Laca 200
13. Milancoupe +3 fő
14.Zsmax+1
15. Konrád+1fő
16. Katona András

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
loldma
2016.05.03 - 10:27
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
PESTI GYÜLEKEZŐ!
Reggel 7-7:30-ig gyülekezünk a soroksári Tesco parkolóban, 7:30-kor indulás. A helyszínen megbeszéljük, hogy inkább autópályán, vagy országúton menjünk, de mivel eddig nem érkezett ebben a témában felvetés, elsődleges az 5-ös út, a lent található útvonalon.

Ha valaki nem találná a gyülekezőt, vagy pár percet késne, keresse Dániel Márkot (loldma): +36 30 4311 422

Már kevesebb, mint 2 hét!

LINK
Vissza az elejére
Milancoupe
2016.05.03 - 09:20
Milancoupe

Regisztrált tag #88
Regisztrált: 2010.07.02 - 22:24
Üzenetek: 10
1. Poison+Vikus
2. PoBéla+család
3. Nagy Attila 1v2 fő
4. Kristof
5. Vékony Bálint
6. Lui, kis Lui
7. Lipy+1gyerek
8. loldma
9. mENDez + család (3fő + 1 kutya)
10. Occi+család
11. zoliaudi +1-2 fő
12.Laca 200
13. Milancoupe +3 fő
14.Zsmax+1
15. Konrád+1fő
Vissza az elejére
poison
2016.05.02 - 21:08
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
1. Poison+Vikus
2. PoBéla+család
3. Nagy Attila 1v2 fő
4. Kristof
5. Vékony Bálint
6. Lui, kis Lui
7. Lipy+1gyerek
8. loldma
9. mENDez + család (3fő + 1 kutya)
10. Occi+család
11. zoliaudi +1-2 fő
12.Laca 200
13.Módok Milán
14.Zsmax+1
15, Konrád+1fő

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Po-Béla
2016.04.09 - 15:54
Budapest - Zugló


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12
Üzenetek: 358


A tavalyi időjárás miatt elmaradt találkozó idén megrendezésre kerül. A tavaly előtti helyszínen, a vadkerti-tó kemping területén leszünk, május 14.-én.

Érkezés 9-től, idén is lesz autós ügyességi túra, amit 10:00-kor indítunk. Erről bővebb információt a helyszínen adunk, de lesz olyan jó, mint a tavaly előtti, Viktória étterem, és egyéb díjazással!

A túrában, baráti beszélgetésben, autó buzériában megfáradva, a megszokott gulyásban nyerhetünk új erőt, megszokott Poison minőségben. A név ne tévesszen meg senkit, aki nem ismerné, Poison a klubunk kiemelt ételkeverője.

Fontos, hogy hozzatok evőeszközöket és tányért, mert limitált mennyiségben ugyan tudunk biztosítani, de műanyag lévén előfordulhat, hogy átolvad.

Gyerekek részére a kemping területén találunk elfoglaltságot (homokozó, rajzeszközök) .

Amennyiben kellő számú nevezés érkezik, süteménykészítő verseny is lesz, de nevezés nélkül is a csapat kiemelt tagja lehet bárki, aki 1 tálca süteménnyel érkezik.

A belépő 500Ft, az ebéd pedig 800Ft, de a fizető klubtagoknak az ebédet ingyen biztosítjuk.

Fontos, hogy aki biztosra tudja, hogy jön, illetve aki szeretne részt venni a tájékozódási versenyen, az iratkozzon fel a listára.

Bármi kérdés esetén Poisi-t, Bélát vagy loldma-t keressétek!

Mindenkit szeretettel várunk, nyissuk a tavaszt egy jó találkozóval!


Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak!

és E.T a spanom !
Vissza az elejére
Oldal:  [1] 2  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System