| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| Po-Béla |
| ||||
Budapest - Zugló![]() ![]() Regisztrált tag #4 Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12Üzenetek: 358 | Igyekszünk az időjárást úgy alakítani, hogy jó legyen:)) köszi mindenkinek aki ott volt! Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak! és E.T a spanom ! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| zoliaudi |
| ||||
Dévaványa![]() ![]() Regisztrált tag #35 Regisztrált: 2010.06.30 - 09:49Üzenetek: 1209 | szerencsésen hazaértünk köszi mindent a szervezőknek,nagyon jó nap volt, (kivéve az időjárást) jövőre veletek ugyan itt az első helyezésünknek meg különösen örülünk "Hidd el én nem tehetek róla így rakott le az a nyomorult gólya" Audi 100 C4 2.5 TDI AEL 103.KW. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | PESTI GYÜLEKEZŐ! Reggel 7-7:15-ig gyülekezünk a soroksári Tesco parkolóban, 7:15-kor indulás. Útvonal az 5-ös, vagy 51-es főút. Ha valaki nem találná a gyülekezőt, vagy pár percet késne, keresse Dániel Márkot: +36 30 4311 422 Tányért, evőeszközt ne felejtsetek el hozni! LINK | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| mneder |
| ||||
Komló![]() Regisztrált tag #7309 Regisztrált: 2014.05.06 - 10:56Üzenetek: 17 | 1. zoliaudi+1-2 fő 2. Po-Béla+ család 3. mENDez + család ( +3fő ) 4. Poison+Vikus 5. Lui + család 6. Milancoupe + 4 fő 7. Szegediek 13 fő 8. Loldma 9. Szabó Zsolt +1fő 10. Robi 11. mneder + család (össz 3 fő) | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Robi |
| ||||
Nagykőrös![]() Regisztrált tag #30 Regisztrált: 2010.06.30 - 08:49Üzenetek: 240 | 1. zoliaudi+1-2 fő 2. Po-Béla+ család 3. mENDez + család ( +3fő ) 4. Poison+Vikus 5. Lui + család 6. Milancoupe + 4 fő 7. Szegediek 13 fő 8. Loldma 9. Szabó Zsolt +1fő 10. Robi Audi S4 V6 3.0 + 2xGT30 + E85 - 2001 Audi V8 4.2 Exclusive 6-os kéziváltós - 1992 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | 1 zoliaudi+1-2 fő 2 Po-Béla+ család 3 mENDez + család ( +3fő ) 4.Poison+Vikus 5. Lui + család 6. Milancoupe + 4 fő 7.Szegediek 13 fő 8,Loldma 9,Szabó Zsolt +1fő [ Módosítva 2016.06.02 - 13:00 ] coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Milancoupe |
| ||||
Milancoupe![]() Regisztrált tag #88 Regisztrált: 2010.07.02 - 22:24Üzenetek: 10 | 1 zoliaudi+1-2 fő 2 Po-Béla+ család 3 mENDez + család ( +3fő ) 4.Poison+Vikus 5. Lui + család 6. Milancoupe + 4 fő | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Lui |
| ||||
Gyál![]() Regisztrált tag #37 Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00Üzenetek: 387 | 1 zoliaudi+1-2 fő 2 Po-Béla+ család 3 mENDez + család ( +3fő ) 4.Poison+Vikus 5. Lui + család | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | mENDez írta ... 1 zoliaudi+1-2 fő 2 Po-Béla+ család 3 mENDez + család ( +3fő ) 4.Poison+Vikus coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| mENDez |
| ||||
![]() Regisztrált tag #7888 Regisztrált: 2014.07.24 - 00:10Üzenetek: 2 | 1 zoliaudi+1-2 fő 2 Po-Béla+ család 3 mENDez + család ( +3fő ) | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Po-Béla |
| ||||
Budapest - Zugló![]() ![]() Regisztrált tag #4 Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12Üzenetek: 358 | 1 zoliaudi+1-2 fő 2 Po-Béla+ család Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak! és E.T a spanom ! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| zoliaudi |
| ||||
Dévaványa![]() ![]() Regisztrált tag #35 Regisztrált: 2010.06.30 - 09:49Üzenetek: 1209 | zoliaudi+1-2 fő "Hidd el én nem tehetek róla így rakott le az a nyomorult gólya" Audi 100 C4 2.5 TDI AEL 103.KW. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Po-Béla |
| ||||
Budapest - Zugló![]() ![]() Regisztrált tag #4 Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12Üzenetek: 358 | Az időjárás miatt elmaradt találkozó a pótnapon megrendezésre kerül. Helyszín, a vadkerti-tó kemping területe június 04.-én Érkezés 9-től, idén is lesz autós ügyességi túra, amit 10:00-kor indítunk. Erről bővebb információt a helyszínen adunk, Nyeremények: Viktória étterem, Zs-Max ajándékkosár, sárkányrepülési lehetőség! A túrában, baráti beszélgetésben, autó buzériában megfáradva, a megszokott gulyásban nyerhetünk új erőt, megszokott Poison minőségben. A név ne tévesszen meg senkit, aki nem ismerné, Poison a klubunk kiemelt ételkeverője. Fontos, hogy hozzatok evőeszközöket és tányért, mert limitált mennyiségben ugyan tudunk biztosítani, de műanyag lévén előfordulhat, hogy átolvad. Gyerekek részére is készülünk ügyességi versennyel a kemping területén valamint homokozás és rajzolási lehetőséget biztosítunk. Amennyiben kellő számú nevezés érkezik, süteménykészítő verseny is lesz , de nevezés nélkül is a csapat kiemelt tagja lehet bárki, aki 1 tálca süteménnyel érkezik. A belépő 500Ft, az ebéd pedig 800Ft, de a fizető klubtagoknak az ebédet ingyen biztosítjuk. Fontos, hogy aki biztosra tudja, hogy jön, illetve aki szeretne részt venni a tájékozódási versenyen, az iratkozzon fel a listára. Bármi kérdés esetén Poisi-t, Bélát vagy loldma-t keressétek! Mindenkit szeretettel várunk, nyissuk a tavaszt egy jó találkozóval! Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak! és E.T a spanom ! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
Powered by e107 Forum System





az első helyezésünknek meg különösen örülünk 






