Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2016 junius 04. Évnyitó tali Soltvadkerten újratöltve
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
Po-Béla
2016.06.07 - 16:56
Budapest - Zugló


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12
Üzenetek: 358
Igyekszünk az időjárást úgy alakítani, hogy jó legyen:))

köszi mindenkinek aki ott volt!


Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak!

és E.T a spanom !
Vissza az elejére
zoliaudi
2016.06.04 - 18:23
Dévaványa

Regisztrált tag #35
Regisztrált: 2010.06.30 - 09:49
Üzenetek: 1209
szerencsésen hazaértünk köszi mindent a szervezőknek,nagyon jó nap volt, (kivéve az időjárást) jövőre veletek ugyan itt az első helyezésünknek meg különösen örülünk

"Hidd el én nem tehetek róla így rakott le az a nyomorult gólya"

Audi 100 C4 2.5 TDI AEL 103.KW.


Vissza az elejére
loldma
2016.06.03 - 18:05
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
PESTI GYÜLEKEZŐ!
Reggel 7-7:15-ig gyülekezünk a soroksári Tesco parkolóban, 7:15-kor indulás. Útvonal az 5-ös, vagy 51-es főút.
Ha valaki nem találná a gyülekezőt, vagy pár percet késne, keresse Dániel Márkot: +36 30 4311 422
Tányért, evőeszközt ne felejtsetek el hozni!

LINK
Vissza az elejére
mneder
2016.06.03 - 09:44
Komló

Regisztrált tag #7309
Regisztrált: 2014.05.06 - 10:56
Üzenetek: 17
1. zoliaudi+1-2 fő
2. Po-Béla+ család
3. mENDez + család ( +3fő )
4. Poison+Vikus
5. Lui + család
6. Milancoupe + 4 fő
7. Szegediek 13 fő
8. Loldma
9. Szabó Zsolt +1fő
10. Robi
11. mneder + család (össz 3 fő)
Vissza az elejére
Robi
2016.06.03 - 09:11
Nagykőrös
Regisztrált tag #30
Regisztrált: 2010.06.30 - 08:49
Üzenetek: 240
1. zoliaudi+1-2 fő
2. Po-Béla+ család
3. mENDez + család ( +3fő )
4. Poison+Vikus
5. Lui + család
6. Milancoupe + 4 fő
7. Szegediek 13 fő
8. Loldma
9. Szabó Zsolt +1fő
10. Robi

Audi S4 V6 3.0 + 2xGT30 + E85 - 2001
Audi V8 4.2 Exclusive 6-os kéziváltós - 1992
Vissza az elejére
poison
2016.05.31 - 10:56
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
1 zoliaudi+1-2 fő
2 Po-Béla+ család
3 mENDez + család ( +3fő )
4.Poison+Vikus
5. Lui + család
6. Milancoupe + 4 fő
7.Szegediek 13 fő
8,Loldma
9,Szabó Zsolt +1fő


[ Módosítva 2016.06.02 - 13:00 ]

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Milancoupe
2016.05.30 - 22:07
Milancoupe

Regisztrált tag #88
Regisztrált: 2010.07.02 - 22:24
Üzenetek: 10
1 zoliaudi+1-2 fő
2 Po-Béla+ család
3 mENDez + család ( +3fő )
4.Poison+Vikus
5. Lui + család
6. Milancoupe + 4 fő
Vissza az elejére
Lui
2016.05.19 - 20:32
Gyál

Regisztrált tag #37
Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00
Üzenetek: 387
1 zoliaudi+1-2 fő
2 Po-Béla+ család
3 mENDez + család ( +3fő )
4.Poison+Vikus
5. Lui + család
Vissza az elejére
poison
2016.05.18 - 05:19
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
mENDez írta ...

1 zoliaudi+1-2 fő
2 Po-Béla+ család
3 mENDez + család ( +3fő )
4.Poison+Vikus




coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
mENDez
2016.05.17 - 05:14

Regisztrált tag #7888
Regisztrált: 2014.07.24 - 00:10
Üzenetek: 2
1 zoliaudi+1-2 fő
2 Po-Béla+ család
3 mENDez + család ( +3fő )
Vissza az elejére
Po-Béla
2016.05.15 - 18:14
Budapest - Zugló


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12
Üzenetek: 358

1 zoliaudi+1-2 fő
2 Po-Béla+ család


Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak!

és E.T a spanom !
Vissza az elejére
zoliaudi
2016.05.14 - 13:41
Dévaványa

Regisztrált tag #35
Regisztrált: 2010.06.30 - 09:49
Üzenetek: 1209
zoliaudi+1-2 fő

"Hidd el én nem tehetek róla így rakott le az a nyomorult gólya"

Audi 100 C4 2.5 TDI AEL 103.KW.


Vissza az elejére
Po-Béla
2016.05.14 - 09:23
Budapest - Zugló


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12
Üzenetek: 358
Az időjárás miatt elmaradt találkozó a pótnapon megrendezésre kerül.
Helyszín, a vadkerti-tó kemping területe
június 04.-én

Érkezés 9-től, idén is lesz autós ügyességi túra, amit 10:00-kor indítunk. Erről bővebb információt a helyszínen adunk,
Nyeremények: Viktória étterem, Zs-Max ajándékkosár, sárkányrepülési lehetőség!

A túrában, baráti beszélgetésben, autó buzériában megfáradva, a megszokott gulyásban nyerhetünk új erőt, megszokott Poison minőségben. A név ne tévesszen meg senkit, aki nem ismerné, Poison a klubunk kiemelt ételkeverője.

Fontos, hogy hozzatok evőeszközöket és tányért, mert limitált mennyiségben ugyan tudunk biztosítani, de műanyag lévén előfordulhat, hogy átolvad.

Gyerekek részére is készülünk ügyességi versennyel a kemping területén
valamint homokozás és rajzolási lehetőséget biztosítunk.


Amennyiben kellő számú nevezés érkezik,
süteménykészítő verseny is lesz
, de nevezés nélkül is a csapat kiemelt tagja lehet bárki, aki 1 tálca süteménnyel érkezik.

A belépő 500Ft, az ebéd pedig 800Ft, de a fizető klubtagoknak az ebédet ingyen biztosítjuk.

Fontos, hogy aki biztosra tudja, hogy jön, illetve aki szeretne részt venni a tájékozódási versenyen, az iratkozzon fel a listára.

Bármi kérdés esetén Poisi-t, Bélát vagy loldma-t keressétek!

Mindenkit szeretettel várunk, nyissuk a tavaszt egy jó találkozóval!



Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak!

és E.T a spanom !
Vissza az elejére
 

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System