Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2016 December 03 Évzáró tali Táton
Oldal:  [1] 2 3
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
Latya
2016.12.27 - 21:10
Letenye

Regisztrált tag #353
Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06
Üzenetek: 1407
Egy élmény volt skacok! Végre én is eljutottam Tátra.

Vissza az elejére
poison
2016.12.27 - 06:20
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Hali

A Facen van egy oldal Audi találkozó néven ott fennvan minden Audis rendezvény képe

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Jackson
2016.12.26 - 15:31
Gyöngyös

Regisztrált tag #1012
Regisztrált: 2011.06.20 - 23:29
Üzenetek: 208
Hello,

Érdeklődnék hogy a találkozón készített képek elérhetőek-e valahol?
A csoportképet feltölthetnétek ide

Üdv,
Ditmar

[ Módosítva 2016.12.26 - 15:31 ]

Audi elpusztíthatatlan, és örök!
Vissza az elejére
poison
2016.12.04 - 21:28
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Örülök hogy eltudtál jönni

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
zsmax
2016.12.04 - 19:03

Regisztrált tag #98
Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53
Üzenetek: 308
Szóval Mi is rendben megérkeztünk, a 100as benzin szuper.
Jó volt kicsit kimozdulni a világba, Köszönjük az ételt.
Remélehetőleg végetnemérő egyveleg lesz a jövőben is.
Böbe Feri

zs-max
Vissza az elejére
Újbácsi
2016.12.04 - 05:27
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Jó volt látni titeket!
Köszi a kaját, Pojzi!
Hajrá!

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
lipy
2016.12.03 - 19:31
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
Újbácsi írta ...

Mörszi és Lieber Misi miért került le a listáról?

Mert Misi jelezte nem tud jönni.
Vissza az elejére
Újbácsi
2016.12.02 - 19:57
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Mörszi és Lieber Misi miért került le a listáról?

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
lipy
2016.12.02 - 13:11
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
Dr. Gergő + 1 fő
Zoli78 5fő+ 1 gyerek
Lipy
Vékony Bálint+1fő
Rácz Kristóf
Rimbauer Zsolt
Vincze Richárd+1fő
Mojzi Peti+1fő
Scap+1fő
Gamo+G amoné +2fő
Lackó+3fő
Révász Tamás +1fő
Latya
Kosiba Krisztián +1fő
Lui + Andi+......
Konrád+1fő
Z S-Max +Böbe
Nagy Attila +3fő
Robi
Jackson
Gabi Audi
Szél Róbert +1fő
Pite+2 fő
Szajkó Martin +1fő+gyerek
Joey +1
Andrew
KissD
Po Béla+4fő
Vissza az elejére
Joey
2016.12.01 - 20:38
Kistarcsa

Regisztrált tag #21
Regisztrált: 2010.06.16 - 19:40
Üzenetek: 1562
poison írta ...

Dr. Gergő + 1 fő
Zoli78 5fő+ 1 gyerek
Lipy
Vékony Bálint+1fő
Rácz Kristóf
Rimbauer Zsolt
Vincze Richárd+1fő
Mojzi Peti+1fő
Scap+1fő
Gamo+G amoné +2fő
Lackó+3fő
Révász Tamás +1fő
Latya
Kosiba Krisztián +1fő
Lui + Andi+......
Konrád+1fő
Z S-Max +Böbe
Nagy Attila +3fő
Robi
Jackson
Gabi Audi
Szél Róbert +1fő
Pite+2 fő
Szajkó Martin +1fő+gyerek
LIEBER MIHÁLY+1
Joey +1
Andrew
KissD
Po Béla+4fő


+1et írtam magamhoz

[ Módosítva 2016.12.02 - 11:49 ]

T D I
Vissza az elejére
poison
2016.12.01 - 17:38
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Dr. Gergő + 1 fő
Zoli78 5fő+ 1 gyerek
Lipy
Vékony Bálint+1fő
Rácz Kristóf
Rimbauer Zsolt
Vincze Richárd+1fő
Mojzi Peti+1fő
Scap+1fő
Gamo+G amoné +2fő
Lackó+3fő
Révász Tamás +1fő
Latya
Kosiba Krisztián +1fő
Lui + Andi+......
Konrád+1fő
B ékefi Imre
ZS-Max +Böbe
Nagy Attila +2fő
Robi
Jackson
Gabi Audi
Szél Róbert +1fő
Pite+2 fő
Szajkó Martin +1fő+gyerek
LIEBER MIHÁLY+1
Joey
Andrew
KissD
Po Béla+4fő

[ Módosítva 2016.12.01 - 19:59 ]

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
kiss.d
2016.12.01 - 16:39

Regisztrált tag #10754
Regisztrált: 2016.11.28 - 18:48
Üzenetek: 2
Dr. Gergő + 1 fő
Zoli78 5fő+ 1 gyerek
Lipy
Vékony Bálint
Rácz Kristóf
Rimbauer Zsolt
Vincze Richárd+1fő
Mojzi Peti+1fő
Scap+1fő
Gamo+G amoné +2fő
Lackó+3fő
Révász Tamás +1fő
Latya
Kosiba Krisztián +1fő
Lui + Andi+......
Konrád+1fő
B ékefi Imre
ZS-Max +Böbe
Nagy Attila +2fő
Robi
Jackson
Gabi Audi
Szél Róbert +1fő
Pite+2 fő
Szajkó Martin +1fő+gyerek
LIEBER MIHÁLY+1
Joey
Andrew
KissD

KissD A6C4quattro
Vissza az elejére
Andrew
2016.12.01 - 15:19
Budapest/Pécs

Regisztrált tag #7
Regisztrált: 2010.04.25 - 13:15
Üzenetek: 1142
Dr. Gergő + 1 fő
Zoli78 5fő+ 1 gyerek
Lipy
Vékony Bálint
Rácz Kristóf
Rimbauer Zsolt
Vincze Richárd+1fő
Mojzi Peti+1fő
Scap+1fő
Gamo+G amoné +2fő
Lackó+3fő
Révász Tamás +1fő
Latya
Kosiba Krisztián +1fő
Lui + Andi+......
Konrád+1fő
B ékefi Imre
ZS-Max +Böbe
Nagy Attila +2fő
Robi
Jackson
Gabi Audi
Szél Róbert +1fő
Pite+2 fő
Szajkó Martin +1fő+gyerek
LIEBER MIHÁLY+1
Joey
Andrew

Audi A4 | B5 | 1.8 TQ | AJL | Imola gelb
Vissza az elejére
Joey
2016.11.29 - 11:11
Kistarcsa

Regisztrált tag #21
Regisztrált: 2010.06.16 - 19:40
Üzenetek: 1562
Dr. Gergő + 1 fő
Zoli78 5fő+ 1 gyerek
Lipy
Vékony Bálint
Rácz Kristóf
Rimbauer Zsolt
Vincze Richárd+1fő
Mojzi Peti+1fő
Scap+1fő
Gamo+G amoné +2fő
Lackó+3fő
Révász Tamás +1fő
Latya
Kosiba Krisztián +1fő
Lui + Andi+......
Konrád+1fő
B ékefi Imre
ZS-Max +Böbe
Nagy Attila +2fő
Robi
Jackson
Gabi Audi
Szél Róbert +1fő
Pite+2 fő
Szajkó Martin +1fő+gyerek
LIEBER MIHÁLY+1
Joey


[ Módosítva 2016.11.30 - 15:12 ]

T D I
Vissza az elejére
lipy
2016.11.29 - 10:02
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
Dr. Gergő + 1 fő
Zoli78 5fő+ 1 gyerek
Lipy
Vékony Bálint
Rácz Kristóf
Rimbauer Zsolt
Vincze Richárd+1fő
Mojzi Peti+1fő
Scap+1fő
Gamo+G amoné +2fő
Lackó+3fő
Révász Tamás +1fő
Latya
Kosiba Krisztián +1fő
Lui + Andi+......
Mörszi+Szilv i+2csemete. +Fater
Békefi Imre
ZS-Max +Böbe
Nagy Attila +2fő
Robi
Jackson
Gabi Audi
Szél Róbert +1fő
Pite+2 fő
Szajkó Martin +1fő+gyerek
Vissza az elejére
homeuse
2016.11.28 - 22:09
svájc
Regisztrált tag #1962
Regisztrált: 2012.11.13 - 20:31
Üzenetek: 3
Luckily, I'm in HU this weekend. If possible I would like to join. Unfortunatelly I'm not there with the B5 but still would come with a Audi.
Vissza az elejére
kiss.d
2016.11.28 - 18:57

Regisztrált tag #10754
Regisztrált: 2016.11.28 - 18:48
Üzenetek: 2
Sziasztok,én is ott leszek
Kiss Dániel




[ Módosítva 2016.11.28 - 19:06 ]

KissD A6C4quattro
Vissza az elejére
LIEBERMIHALY
2016.11.28 - 17:47
Regisztrált tag #10753
Regisztrált: 2016.11.28 - 16:36
Üzenetek: 1
Dr. Gergő + 1 fő
Zoli78 5fő+ 1 gyerek
Lipy 2fő
Vékony Bálint
Rácz Kristóf
Rimbauer Zsolt
Vincze Richárd+1fő
Mojzi Peti+1fő
Scap+1fő
Gamo+G amoné +2fő
Lackó+3fő
Révász Tamás +1fő
Latya
Kosiba Krisztián +1fő
Lui + Andi+......
Mörszi+Szilv i+2csemete. +Fater
Békefi Imre
ZS-Max +Böbe
Nagy Attila +2fő
Robi
Jackson
Gabi Audi
Szél Róbert +1fő
Pite+2 fő
Szajkó Martin +1fő+gyerek
LIEBER MIHÁLY+1
Vissza az elejére
poison
2016.11.28 - 11:20
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Dr. Gergő + 1 fő
Zoli78 5fő+ 1 gyerek
Lipy 2fő
Vékony Bálint
Rácz Kristóf
Rimbauer Zsolt
Vincze Richárd+1fő
Mojzi Peti+1fő
Scap+1fő
Gamo+G amoné +2fő
Lackó+3fő
Révász Tamás +1fő
Latya
Kosiba Krisztián +1fő
Lui + Andi+......
Mörszi+Szilv i+2csemete. +Fater
Békefi Imre
ZS-Max +Böbe
Nagy Attila +2fő
Robi
Jackson
Gabi Audi
Szél Róbert +1fő
Pite+2 fő
Szajkó Martin +1fő+gyerek

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Po-Béla
2016.11.01 - 15:32
Budapest - Zugló


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12
Üzenetek: 358



Sziasztok!
Idén December 03.-án tartjuk szokásos Tát-i találkozónkat, helyszín a szokásos Viktória étterem.
Menü: A megszokott, jól bevált Húsleves, húsos vegyes-tál, 2600Ft/fő.
Gyermekeknek 5 éves korig ingyenes 10 éves korig pedig 700Ft/Fő lesz.
Értelemszerűen, mint eddig is az italokat mindenki maga állja.
Külön kívánságokkal Péter Hullárt keressétek.

FONTOS:
Az étterem befogadó képessége 73 Fő, azoknak tudunk biztos helyet adni, akik feliratkoznak az audiklub.hu oldalon a találkozó listára

Gyülekező reggel 9-től a Solymári Auchan parkolóban, indulás Tátra 10:30-kor


Induljon a lista!

Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak!

és E.T a spanom !
Vissza az elejére
Oldal:  [1] 2 3  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System